Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Oksa

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo: Oksa-ulice: Brzozowa, Cmentarna, Kościelna, Leśna, Mokra, Polna, T. Kościuszki, Włoszczowska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Mikołaj Antas

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

61 (25,74%)

Katarzyna Joanna Śnioch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

77 (32,49%)

Krzysztof Jacek Kolekta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KOLEKTA

99 (41,77%)

Okręg 2

Sołectwo: Oksa-ulice: Działkowa, Jędrzejowska, Modrzewiowa, Okrężna, Piwna, Pl. M. Reja, Stawowa, Strażacka, Źródłowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Irena Marlena Pasieka

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

21 (9,13%)

Ryszard Zenon Adamczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

74 (32,17%)

Joanna Mirosława Łuszczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

40 (17,39%)

Anna Józefa Pędziwilk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA

12 (5,22%)

Tomasz Przemysław Kusaj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIAŁA NIDA

83 (36,09%)

Okręg 3

Sołectwo: Błogoszów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Bełtowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

106 (47,53%)

Kamil Cholerzyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

117 (52,47%)

Okręg 4

Sołectwo: Rzeszówek, Pawęzów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Michalina Jarczyńska

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

22 (15,28%)

Dariusz Tomasz Łaskawski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

92 (63,89%)

Marek Andrzej Wypych

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

30 (20,83%)

Okręg 5

Sołectwo: Popowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Zbigniew Blicharski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

35 (32,11%)

Kazimierz Stanisław Szymański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KOLEKTA

74 (67,89%)

Okręg 6

Sołectwo: Lipno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewelina Anna Machnik

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

22 (13,50%)

Mieczysława Zofia Bielas

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

65 (39,88%)

Renata Florentyna Machnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

18 (11,04%)

Izabela Łaskawska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA

21 (12,88%)

Andrzej Marian Lenart

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIAŁA NIDA

21 (12,88%)

Sebastian Kazimierz Bodziechowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ZAKRZOWA

16 (9,82%)

Okręg 7

Sołectwo: Zalesie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Mider

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

29 (30,53%)

Jacek Kazimierz Malinowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA

41 (43,16%)

Tomasz Przemysław Kusaj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ZAKRZOWA

25 (26,32%)

Okręg 8

Sołectwo: Nowe Kanice, Stare Kanice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Marcin Wawrzyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA

47 (31,76%)

Iwona Anna Sadowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF KOLEKTA

101 (68,24%)

Okręg 9

Sołectwo: Rembiechowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Maria Ponicka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

148 (77,49%)

Tomasz Dawid Różański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIAŁA NIDA

43 (22,51%)

Okręg 10

Sołectwo: Węgleszyn-Dębina

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Lidia Maria Turek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 11

Sołectwo: Węgleszyn – od Nr 1 do Nr 104

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Jan Bodzioch

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 12

Sołectwo: Węgleszyn – od Nr 105 do Nr 181

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Solecki

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

12 (9,60%)

Barbara Anna Bodzioch

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

92 (73,60%)

Adam Popiół

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA

21 (16,80%)

Okręg 13

Sołectwo: Węgleszyn-Ogrody

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Stanisław Poczęty

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

43 (29,66%)

Halina Anna Bodzioch

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

102 (70,34%)

Okręg 14

Sołectwo: Zakrzów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Teresa Kuterska

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

9 (5,17%)

Wojciech Jan Dąbrowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

22 (12,64%)

Agnieszka Mirosława Bolechowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

6 (3,45%)

Gustaw Rzepiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA

73 (41,95%)

Dorota Baran

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ZAKRZOWA

64 (36,78%)

Okręg 15

Sołectwo: Tyniec, Tyniec-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Góra

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

31 (16,49%)

Emilia Piłat

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

73 (38,83%)

Izabela Ewelina Kot

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIAŁA NIDA

84 (44,68%)