Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - opoczyński

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Gmina Opoczno

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 11 Robert Telus
    693 (4,19%)
  2. 3 Sławomir Zenon Zieliński
    668 (4,04%)
  3. 5 Anna Maria Pręcikowska-Skoczylas
    281 (1,70%)
  4. 2 Michał Konecki
    1 232 (7,45%)
  5. 7 Jan Wieruszewski
    401 (2,43%)
  6. 4 Michał Białek
    754 (4,56%)
  7. 6 Agata Katarzyna Nejman-Lasota
    330 (2,00%)
  8. 9 Barbara Krystyna Karasińska
    197 (1,19%)
  9. 8 Jan Rożenek
    196 (1,19%)
  10. 10 Józef Piotr Pacan
    386 (2,34%)
  11. 1 Maria Barbara Chomicz
    1 129 (6,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZNIANIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Rafał Janusz Kądziela
    1 196 (7,24%)
  2. 8 Mirosław Andrzej Cieluch
    81 (0,49%)
  3. 2 Andrzej Jan Kopania
    455 (2,75%)
  4. 4 Danuta Maria Cieślik
    60 (0,36%)
  5. 5 Zdzisława Maria Bąkiewicz
    133 (0,80%)
  6. 3 Tomasz Franciszek Milczarek
    221 (1,34%)
  7. 10 Katarzyna Galińska
    202 (1,22%)
  8. 7 Iwona Michalczyk
    36 (0,22%)
  9. 9 Marzena Ewa Karbownik
    37 (0,22%)
  10. 11 Damian Aleksy Pęczek
    73 (0,44%)
  11. 6 Maciej Ryszard Ziółkowski
    37 (0,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY BLOK SAMORZĄDOWY - POROZUMIENIE 2018

kandydatliczba głosów

  1. 1 Katarzyna Elżbieta Derewęda-Jankowska
    403 (2,44%)
  2. 5 Paweł Kępski
    239 (1,45%)
  3. 4 Andrzej Ryszard Kacprzak
    818 (4,95%)
  4. 2 Arkadiusz Janas
    59 (0,36%)
  5. 3 Marcin Jędrasik
    537 (3,25%)
  6. 7 Małgorzata Mróz-Duda
    324 (1,96%)
  7. 6 Zdzisław Grzegorz Miękus
    316 (1,91%)
  8. 8 Stanisław Sagalara
    134 (0,81%)
  9. 9 Dorota Małgorzata Skwierczyńska-Madej
    206 (1,25%)
  10. 10 Jacek Witold Stępień
    313 (1,89%)
  11. 11 Agnieszka Dorota Wiktorowicz
    116 (0,70%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Małgorzata Bogusława Brzezińska
    51 (0,31%)
  2. 6 Ewa Małgorzata Łakomska
    137 (0,83%)
  3. 4 Rafał Kołodziejczyk
    237 (1,43%)
  4. 7 Monika Agnieszka Matusiewicz
    202 (1,22%)
  5. 1 Grzegorz Alojzy Adamczyk
    126 (0,76%)
  6. 2 Władysław Edward Białas
    113 (0,68%)
  7. 9 Bronisław Teda
    10 (0,06%)
  8. 11 Katarzyna Maria Zaborowska
    63 (0,38%)
  9. 10 Urszula Hanna Wiktorowicz
    310 (1,88%)
  10. 8 Jacek Adam Pacan
    141 (0,85%)
  11. 5 Kazimierz Edwin Kożuchowski
    163 (0,99%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marek Leon Ksyta
    315 (1,91%)
  2. 1 Józef Leon Róg
    1 023 (6,19%)
  3. 4 Ewelina Gertruda Jasińska
    144 (0,87%)
  4. 3 Elżbieta Maria Kołodziejczyk
    100 (0,60%)
  5. 5 Anna Bronisława Nieradkiewicz
    124 (0,75%)
  6. 6 Joanna Alicja Sygut
    73 (0,44%)
  7. 7 Łukasz Tytus Chmal
    129 (0,78%)
  8. 9 Konrad Indrychowski
    178 (1,08%)
  9. 10 Jacek Robert Wojtarek
    156 (0,94%)
  10. 8 Arkadiusz Zdzisław Dujka
    126 (0,76%)
  11. 11 Robert Franciszek Tyczyński
    345 (2,09%)

Okręg 2

Gmina i Miasto Drzewica; Gmina Poświętne

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Maria Łuczkowska
    431 (6,10%)
  2. 1 Maria Witkowska
    933 (13,22%)
  3. 3 Grażyna Wójcik
    578 (8,19%)
  4. 4 Marian Kacprzak
    160 (2,27%)
  5. 5 Stanisław Barul
    402 (5,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZNIANIE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Henryk Niemirski
    50 (0,71%)
  2. 1 Maria Joanna Grzybek
    380 (5,38%)
  3. 3 Katarzyna Siedlecka
    72 (1,02%)
  4. 5 Aleksander Mikołaj Jurek
    66 (0,93%)
  5. 4 Daniel Mariusz Nowak
    23 (0,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY BLOK SAMORZĄDOWY - POROZUMIENIE 2018

kandydatliczba głosów

  1. 4 Leopold Tomasz Nowak
    67 (0,95%)
  2. 3 Anna Zofia Nowak
    110 (1,56%)
  3. 2 Jan Gmaj
    123 (1,74%)
  4. 1 Krzysztof Czarnecki
    514 (7,28%)
  5. 5 Joanna Iwona Sarwa
    90 (1,27%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tomasz Tadeusz Woźniak
    542 (7,68%)
  2. 3 Radosław Feliks Rzeźnik
    135 (1,91%)
  3. 2 Teresa Danuta Szklarczyk
    511 (7,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS

kandydatliczba głosów

  1. 5 Dorota Anna Łęgosz
    99 (1,40%)
  2. 2 Krystyna Swęd
    357 (5,06%)
  3. 1 Sławomir Krzysztof Jakóbczyk
    895 (12,68%)
  4. 4 Andrzej Jan Sochański
    146 (2,07%)
  5. 3 Marian Franciszek Pisarski
    376 (5,33%)

Okręg 3

Gminy: Białaczów, Mniszków, Paradyż, Sławno, Żarnów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Anna Magdalena Dębowska
    337 (2,35%)
  2. 3 Sławomir Rek
    1 241 (8,65%)
  3. 4 Andrzej Urbańczyk
    693 (4,83%)
  4. 1 Marcin Józef Baranowski
    1 900 (13,24%)
  5. 5 Marek Stanisław Polinceusz
    558 (3,89%)
  6. 9 Amelia Teresa Czerczak
    437 (3,04%)
  7. 2 Stanisław Marek Przybyła
    494 (3,44%)
  8. 6 Anna Smolarczyk
    575 (4,01%)
  9. 8 Monika Iwona Cal
    414 (2,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZNIANIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Zbigniew Wilk
    634 (4,42%)
  2. 3 Krzysztof Szlęzak
    278 (1,94%)
  3. 6 Monika Ewa Nowak
    56 (0,39%)
  4. 2 Anna Maria Król
    165 (1,15%)
  5. 8 Jacek Jarzębowski
    58 (0,40%)
  6. 4 Agnieszka Anna Krzysztofik
    67 (0,47%)
  7. 5 Ewelina Jadwiga Trojanowska
    36 (0,25%)
  8. 7 Sylwia Agnieszka Łukasik
    40 (0,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY BLOK SAMORZĄDOWY - POROZUMIENIE 2018

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Wojewódzki
    516 (3,60%)
  2. 3 Zbigniew Robert Wereszka
    523 (3,64%)
  3. 2 Maria Bronisława Morawska
    774 (5,39%)
  4. 7 Barbara Tarnowska
    54 (0,38%)
  5. 6 Piotr Szczurkowski
    266 (1,85%)
  6. 4 Jacek Włodzimierz Michalski
    150 (1,05%)
  7. 5 Anna Halina Przybysz
    37 (0,26%)
  8. 8 Halina Jadwiga Biniek
    27 (0,19%)
  9. 9 Mariusz Krzysztof Tarnawski
    248 (1,73%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Krzysztof Stanisław Krzysztofik
    142 (0,99%)
  2. 6 Gabriela Bociek
    89 (0,62%)
  3. 3 Radosław Paweł Bińczyk
    272 (1,90%)
  4. 7 Andrzej Józef Paluch
    131 (0,91%)
  5. 2 Beata Ewa Pieczyńska
    285 (1,99%)
  6. 1 Zofia Pawlik
    302 (2,10%)
  7. 5 Adam Jan Gawin
    62 (0,43%)
  8. 8 Stanisław Firkowski
    55 (0,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS

kandydatliczba głosów

  1. 1 Rafał Piotr Marszałek
    1 173 (8,17%)
  2. 4 Anna Kaźmierczyk
    150 (1,05%)
  3. 2 Barbara Teresa Małecka
    123 (0,86%)
  4. 8 Jarosław Smak
    95 (0,66%)
  5. 6 Andrzej Górski
    81 (0,56%)
  6. 3 Hubert Dawid Szulc
    320 (2,23%)
  7. 5 Anna Bożena Piekarz
    65 (0,45%)
  8. 9 Ilona Agata Biskup
    88 (0,61%)
  9. 7 Krzysztof Stanisław Juszyński
    341 (2,38%)