Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
SOŁECTWO SOCHOCIN ul.: JULIUSZA SŁOWACKIEGO, ul. MAGAZYNOWA, ul. PUŁASKIEGO, ul. SIENKIEWICZA, ul. WOLNOŚCI, ul. ŻEROMSKIEGO
Pokaż więcej
Tomasz Biliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ZAWADZKIEGO
33
(14,47%)
Józef Grabowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOCHOCIN ANDRZEJA ROMATOWSKIEGO
48
(21,05%)
Magdalena Kwiatkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7
(3,07%)
Elżbieta Mirosława Olszewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
83
(36,40%)
Jerzy Karabin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SAMORZĄDU
57
(25,00%)
Okręg 2
SOŁECTWO SOCHOCIN: ul. GUZIKARZY, ul. NADRZECZNA, ul. PŁOŃSKA, UL STARY RYNEK, ul. WOJSKA POLSKIEGO, ul. ZAKOŚCIELNA
Pokaż więcej
Zbigniew Waldemar Lejkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ZAWADZKIEGO
46
(24,21%)
Ireneusz Jerzy Walczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA WALCZEWSKIEGO
69
(36,32%)
Monika Makowska-Chojnacka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
75
(39,47%)
Okręg 3
SOŁECTWO SOCHOCIN, ul. AKACJOWA, ul. CIECHANOWSKA, ul. KOŚCIUSZKI, ul. KRÓTKA, ul. KRZYWA, ul. POLNA, ul. SOSNOWA, ul. ŚWIERKOWA
Pokaż więcej
Łukasz Szabrański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ZAWADZKIEGO
129
(57,33%)
Dariusz Jandulski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(8,89%)
Wojciech Tomaszewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
76
(33,78%)
Okręg 4
SOŁECTWO SOCHOCIN: ul. CMENTARNA, ul. LEŚNA, ul. MAŁA, ul. MJR H. SUCHARSKIEGO, UL NAPOLEOŃSKA, UL SŁONECZNA, ul. SZKOLNA
Pokaż więcej
Jolanta Maria Kochanowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ZAWADZKIEGO
155
(73,46%)
Sławomir Ryszard Majerkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOCHOCIN ANDRZEJA ROMATOWSKIEGO
56
(26,54%)
Okręg 5
SOŁECTWO SOCHOCIN ul. KWIATOWA , ul. MIŁA , ul. OGRODOWA , UL PIASKOWA , ul. WACŁAWA CIOSKA, ul. WŁODZIMIERZA HERMANOWICZA
Pokaż więcej
Marcin Kaliszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ZAWADZKIEGO
50
(28,41%)
Paweł Patryk Gocejna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOCHOCIN ANDRZEJA ROMATOWSKIEGO
17
(9,66%)
Grzegorz Kołodziejski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(13,64%)
Leon Majerkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(17,05%)
Krzysztof Dzięgielewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA OSIEDLA
55
(31,25%)
Okręg 6
SOŁECTWA: BIELE, GROMADZYN, KOLONIA SOCHOCIN, WYCINKI, ŻELECHY
Pokaż więcej
Anna Renata Giranowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ZAWADZKIEGO
85
(38,29%)
Grzegorz Zmysłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOCHOCIN ANDRZEJA ROMATOWSKIEGO
19
(8,56%)
Jacek Grzegorz Kotarski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(15,32%)
Jolanta Monika Olszewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
84
(37,84%)
Okręg 7
SOŁECTWA: KONDRAJEC, KUCHARY KRÓLEWSKIE, RZY
Pokaż więcej
Józef Napiórkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ZAWADZKIEGO
34
(15,60%)
Teresa Makowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOCHOCIN ANDRZEJA ROMATOWSKIEGO
38
(17,43%)
Wacław Rutkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
99
(45,41%)
Marta Wierzbicka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(21,56%)
Okręg 8
SOŁECTWA: JĘDRZEJEWO, KUCHARY ŻYDOWSKIE
Pokaż więcej
Bogumiła Miłoszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ZAWADZKIEGO
29
(18,13%)
Lucyna Marianna Jankiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOCHOCIN ANDRZEJA ROMATOWSKIEGO
98
(61,25%)
Agnieszka Joanna Jankowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(20,63%)
Okręg 9
SOŁECTWA: BARAKI, BUDY GUTARZEWSKIE, CIEMNIEWO, GUTARZEWO
Pokaż więcej
Zbigniew Stanisław Gontarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ZAWADZKIEGO
69
(37,70%)
Maria Banasiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOCHOCIN ANDRZEJA ROMATOWSKIEGO
62
(33,88%)
Krzysztof Rachuba
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(28,42%)
Okręg 10
SOŁECTWA: KĘPA, KOLISZEWO, PODSMARDZEWO
Pokaż więcej
Krzysztof Dzięgielewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ZAWADZKIEGO
39
(24,38%)
Jakub Gburzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOCHOCIN ANDRZEJA ROMATOWSKIEGO
57
(35,63%)
Marianna Bożena Chojnacka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
31
(19,38%)
Sylwia Wasiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SAMORZĄDU
33
(20,63%)
Okręg 11
SOŁECTWA: MILEWO, WIERZBÓWIEC
Pokaż więcej
Ewa Górska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(26,72%)
Wincenty Stańczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MILEWO
96
(73,28%)
Okręg 12
SOŁECTWA: SMARDZEWO
Pokaż więcej
Janusz Leszek Bluszcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOCHOCIN ANDRZEJA ROMATOWSKIEGO
77
(40,10%)
Radosław Góral
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
9
(4,69%)
Stanisław Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SMARDZEWO
106
(55,21%)
Okręg 13
SOŁECTWA: BOLĘCIN, KOŁOZĄB
Pokaż więcej
Sławomir Jaskłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ZAWADZKIEGO
68
(33,50%)
Radosław Piotr Dobrski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOCHOCIN ANDRZEJA ROMATOWSKIEGO
117
(57,64%)
Ewelina Kmieć
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
18
(8,87%)
Okręg 14
SOŁECTWA: IDZIKOWICE, PRUSZKOWO, ŚLEPOWRONY
Pokaż więcej
Grzegorz Sajnog
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ZAWADZKIEGO
52
(22,13%)
Stanisław Henryk Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOCHOCIN ANDRZEJA ROMATOWSKIEGO
75
(31,91%)
Wojciech Edward Śmietanowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
17
(7,23%)
Sławomir Gwiazdowski
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
91
(38,72%)
Okręg 15
SOŁECTWA: DROŻDŻYN, NIEWIKLA
Pokaż więcej
Zygmunt Sebastian Pierzchała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOCHOCIN ANDRZEJA ROMATOWSKIEGO
24
(12,06%)
Aleksandra Pietrzak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
13
(6,53%)
Ewa Gołębiewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
54
(27,14%)
Dariusz Kujawski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA KUJAWSKIEGO
108
(54,27%)