Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Dalików

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Dalików ulice: Zachodnia, Łódzka, Osiedlowa, Łęczycka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Marcin Kabaciński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

50 (35,97%)

Łukasz Jaros

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE RADOSŁAWA ARKUSZA

89 (64,03%)

Okręg 2

Dalików ulice: Wschodnia, Plac Powstańców, Polna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Krzysztof Mikołajczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA MIKOŁAJCZYKA

0 (0,00%)

Okręg 3

Złotniki (bez wsi Kazimierzów)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Maria Michalak-Stroszer

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

58 (33,14%)

Danuta Walczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE RADOSŁAWA ARKUSZA

117 (66,86%)

Okręg 4

Gajówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Biernasiak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

50 (43,10%)

Iwona Lipińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE RADOSŁAWA ARKUSZA

66 (56,90%)

Okręg 5

Bardzynin, Dąbrówka Nadolna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Helena Chojnacka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

58 (62,37%)

Marzenna Anna Wolska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE RADOSŁAWA ARKUSZA

35 (37,63%)

Okręg 6

Krzemieniew, Złotniki: wieś Kazimierzów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jolanta Magdalena Łomnicka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

70 (47,30%)

Sławomir Juliusz Grzeszkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE RADOSŁAWA ARKUSZA

78 (52,70%)

Okręg 7

Brudnów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Cyjer

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

47 (39,17%)

Krystyna Świątczak

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

12 (10,00%)

Karol Łuczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE RADOSŁAWA ARKUSZA

61 (50,83%)

Okręg 8

Domaniew, Domaniewek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Janiszewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

85 (54,84%)

Adrian Pisera

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE RADOSŁAWA ARKUSZA

70 (45,16%)

Okręg 9

Krasnołany

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marta Marzena Rochowczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

56 (67,47%)

Agnieszka Mikołajczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE RADOSŁAWA ARKUSZA

27 (32,53%)

Okręg 10

Kuciny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Kucharski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

68 (36,17%)

Franciszek Roźniakowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUCINKA ŁĄCZY.

68 (36,17%)

Ryszard Błaszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE RADOSŁAWA ARKUSZA

52 (27,66%)

Okręg 11

Madaje Stare, Sarnów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Tomczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE RADOSŁAWA ARKUSZA

0 (0,00%)

Okręg 12

Budzynek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Krzysztof Cichy

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

65 (50,39%)

Katarzyna Anna Jeziorna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE RADOSŁAWA ARKUSZA

64 (49,61%)

Okręg 13

Idzikowice, Psary

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Maria Mikołajczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

76 (58,02%)

Zofia Hanna Stańczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUCINKA ŁĄCZY.

22 (16,79%)

Tomasz Piotr Sikorski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE RADOSŁAWA ARKUSZA

33 (25,19%)

Okręg 14

Oleśnica, Zdrzychów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Stanisław Olszewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

58 (41,73%)

Anna Kuźniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE RADOSŁAWA ARKUSZA

81 (58,27%)

Okręg 15

Wilczyca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Andrzej Gortat

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

68 (71,58%)

Anna Maria Kaczmarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE RADOSŁAWA ARKUSZA

27 (28,42%)