Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Czeremcha

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Część sołectwa Czeremcha, ulice: 1 - go Maja od Nr 1 do Nr 76, Obwodowa, Sosnowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anetta Justyna Niczyporuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

24 (21,24%)

Krzysztof Sawczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZEREMCHA PERŁĄ PODLASIA

21 (18,58%)

Wiktor Szatyłowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CZEREMCHA W DRODZE DO POSTĘPU

25 (22,12%)

Jan Szatyłowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA CZEREMCHA”

20 (17,70%)

Nadzieja Dudar

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAJÓWKA

23 (20,35%)

Okręg 2

Część sołectwa Czeremcha, ulice: Brzozowa, Świerkowa, Wrzosowa, Jaśminowa, Klonowa, Kasztanowa, Jałowcowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Lipiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

50 (39,37%)

Klaudiusz Wesołek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZEREMCHA PERŁĄ PODLASIA

4 (3,15%)

Wiaczesław Bartoszewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CZEREMCHA W DRODZE DO POSTĘPU

43 (33,86%)

Anna Łaszkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WASILUKA

30 (23,62%)

Okręg 3

Część sołectwa Czeremcha, ulice: Wierzbowa, Leszczynowa, Ogrodowa, Duboisa od Nr 18.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mikołaj Michaluk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

34 (28,33%)

Marzanna Fiedoruk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZEREMCHA PERŁĄ PODLASIA

15 (12,50%)

Halina Sołościuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CZEREMCHA W DRODZE DO POSTĘPU

17 (14,17%)

Mikołaj Samosiuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WASILUKA

40 (33,33%)

Agata Elżbieta Tychoniuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ

14 (11,67%)

Okręg 4

Część sołectwa Czeremcha, ulice: Szkolna, Duboisa od Nr 1 do Nr 17

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosława Kupryciuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

46 (35,94%)

Anna Szymczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZEREMCHA PERŁĄ PODLASIA

8 (6,25%)

Mariusz Szymaniuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WASILUKA

53 (41,41%)

Elżbieta Suproniuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA CZEREMCHA”

21 (16,41%)

Okręg 5

Część sołectwa Czeremcha, ulice: Gruntowa, Polna, Gołębia, Podleśna, Krótka.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aleksander Pagór

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

34 (31,19%)

Irena Wasiluk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZEREMCHA PERŁĄ PODLASIA

1 (0,92%)

Krzysztof Kazimierczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CZEREMCHA W DRODZE DO POSTĘPU

22 (20,18%)

Jolanta Alina Pietruczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WASILUKA

34 (31,19%)

Jan Kupryciuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA CZEREMCHA”

18 (16,51%)

Okręg 6

Część sołectwa Czeremcha, ulice: Sportowa, Jaskółcza, Boczna, 1 - go Maja od Nr 97, Żurawia.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agata Ewa Szoplik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

38 (36,54%)

Paweł Demidiuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZEREMCHA PERŁĄ PODLASIA

26 (25,00%)

Adam Stepaniuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CZEREMCHA W DRODZE DO POSTĘPU

29 (27,88%)

Aleksander Tyczyno

KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY TRANSPORT

11 (10,58%)

Okręg 7

Część sołectwa Czeremcha, ulice: 1 - go Maja od Nr 77 do Nr 96a, Lipowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogusław Boguszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

24 (22,86%)

Jowita Magdalena Pakuła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZEREMCHA PERŁĄ PODLASIA

8 (7,62%)

Eugeniusz Docnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CZEREMCHA W DRODZE DO POSTĘPU

43 (40,95%)

Beata Kerdelewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WASILUKA

12 (11,43%)

Ola Nazaruk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA CZEREMCHA”

18 (17,14%)

Okręg 8

Część sołectwa Czeremcha, ulica Fabryczna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Wnuczko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

30 (26,32%)

Małgorzata Elżbieta Berent

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZEREMCHA PERŁĄ PODLASIA

12 (10,53%)

Teresa Regina Zakrzewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CZEREMCHA W DRODZE DO POSTĘPU

38 (33,33%)

Przemysław Górski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WASILUKA

25 (21,93%)

Kamila Eliza Wiszenko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA CZEREMCHA”

9 (7,89%)

Okręg 9

Część sołectwa Czeremcha, ulice: Wiśniowa od Nr 1 do Nr 12, Topolowa, Nowa, Stawiska, Miodowa, Długa od Nr 1 do Nr 10h.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariola Szymańczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CZEREMCHA W DRODZE DO POSTĘPU

53 (43,80%)

Mikołaj Waszczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WASILUKA

34 (28,10%)

Nadzieja Sulima

KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY TRANSPORT

34 (28,10%)

Okręg 10

Część sołectwa Czeremcha, ulice: Wiśniowa od Nr 13, Długa od Nr 11, Wiejska, Przydworcowa, Łąkowa, Wąskotorowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Jawdosiuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

36 (30,51%)

Mikołaj Wasiluk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CZEREMCHA W DRODZE DO POSTĘPU

45 (38,14%)

Mirosław Nazaruk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WASILUKA

7 (5,93%)

Alina Sawczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZEREMCHA 2018

17 (14,41%)

Zdzisław Kopański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA CZEREMCHA”

13 (11,02%)

Okręg 11

Sołectwo Czeremcha-Wieś

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Eugenia Kerdelewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

65 (61,32%)

Piotr Kierdelewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WASILUKA

14 (13,21%)

Helena Wiszenko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA CZEREMCHA”

27 (25,47%)

Okręg 12

Sołectwa: Stawiszcze, Połowce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mikołaj Janczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

25 (25,25%)

Dorota Gołębiewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZEREMCHA PERŁĄ PODLASIA

11 (11,11%)

Jerzy Rydel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CZEREMCHA W DRODZE DO POSTĘPU

22 (22,22%)

Sławomir Turik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WASILUKA

25 (25,25%)

Mirosław Pawluczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA CZEREMCHA”

16 (16,16%)

Okręg 13

Sołectwa: Opaka Duża, Wólka Terechowska, Pohulanka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grażyna Nazaruk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

14 (23,33%)

Anna Bogaczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZEREMCHA PERŁĄ PODLASIA

15 (25,00%)

Olesia Chromińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CZEREMCHA W DRODZE DO POSTĘPU

22 (36,67%)

Elżbieta Czermak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WASILUKA

9 (15,00%)

Okręg 14

Sołectwo Kuzawa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Wichowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

28 (35,00%)

Halina Byszczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZEREMCHA PERŁĄ PODLASIA

16 (20,00%)

Eugeniusz Daniluk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CZEREMCHA W DRODZE DO POSTĘPU

36 (45,00%)

Okręg 15

Sołectwa: Berezyszcze, Bobrówka, Zubacze, Jancewicze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Eugenia Martyniuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

36 (57,14%)

Tomasz Saliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZEREMCHA PERŁĄ PODLASIA

20 (31,75%)

Edyta Panasiuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CZEREMCHA W DRODZE DO POSTĘPU

7 (11,11%)