Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Sztabin

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Sztabin: ul. Augustowska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Burzyńska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

22 (14,01%)

Grzegorz Łapszys

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SZTABIN RAZEM

64 (40,76%)

Janusz Andrzej Mielniczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

60 (38,22%)

Małgorzata Danuta Chilicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - STRAŻACY

11 (7,01%)

Okręg 2

Sołectwo Sztabin, ulice: Kościuszki, Młodości, Ogrodowa, Rybacka, Plac Karola Brzostowskiego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Sołtys

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

35 (19,23%)

Marcin Grzenda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SZTABIN RAZEM

85 (46,70%)

Marta Karecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

50 (27,47%)

Bogusława Zagórska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - STRAŻACY

12 (6,59%)

Okręg 3

Sołectwo Sztabin: ulice: Akacjowa, Lipowa, Polna, Piaski, Spacerowa, Sportowa, Brzozowa, Jarzębinowa, Wierzbowa, Świerkowa, Klonowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Zyskowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SZTABIN RAZEM

30 (19,35%)

Bożena Karczewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

125 (80,65%)

Okręg 4

Sołectwa: Budziski, Cisów, Fiedorowizna, Huta, Motułka, Podcisówek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Szymon Waszkiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

52 (30,41%)

Mirosław Siwicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SZTABIN RAZEM

60 (35,09%)

Wojciech Kondracki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

43 (25,15%)

Agnieszka Maria Ramel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - STRAŻACY

16 (9,36%)

Okręg 5

Sołectwa: Ewy, Janówek, Karoliny, Kopiec, Kunicha, Sosnowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Kotowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

61 (31,12%)

Paweł Kondracki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SZTABIN RAZEM

124 (63,27%)

Bogusław Bernatowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

11 (5,61%)

Okręg 6

Sołectwa: Krasnoborki, Kamień

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Karp

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SZTABIN RAZEM

104 (54,45%)

Kamil Krzysztof Sztukowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

87 (45,55%)

Okręg 7

Sołectwa: Czarniewo, Czarny Las, Jaminy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Paszkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

43 (30,07%)

Emilia Chodorowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SZTABIN RAZEM

100 (69,93%)

Okręg 8

Sołectwa: Jaziewo, Wrotki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Justyna Usnarska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

44 (33,08%)

Małgorzata Kunda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SZTABIN RAZEM

66 (49,62%)

Barbara Jarmoszko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - STRAŻACY

23 (17,29%)

Okręg 9

Sołectwa: Lipowo, Mogilnice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Szmygiel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SZTABIN RAZEM

58 (53,70%)

Małgorzata Hryń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

21 (19,44%)

Jan Waldemar Szumski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - STRAŻACY

19 (17,59%)

Ryszard Waszkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA WASZKIEWICZ GŁOSUJMY NA WASZKIEWICZA

10 (9,26%)

Okręg 10

Sołectwa: Jagłowo, Jasionowo Dębowskie, Kopytkowo, Polkowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Polkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

66 (42,31%)

Jakub Mitros

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SZTABIN RAZEM

73 (46,79%)

Helena Kucfir

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - STRAŻACY

17 (10,90%)

Okręg 11

Sołectwa: Hruskie, Jastrzębna Druga

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Gałażyn

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

64 (55,17%)

Andrzej Trochimowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SZTABIN RAZEM

26 (22,41%)

Jan Paweł Dunaj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

26 (22,41%)

Okręg 12

Sołectwa: Jastrzębna Pierwsza, Ostrowie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Stolarski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

21 (18,92%)

Krzysztof Stanulewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SZTABIN RAZEM

26 (23,42%)

Jarosław Miklaszewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

64 (57,66%)

Okręg 13

Sołectwa: Balinka, Długie, Kryłatka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Grajewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SZTABIN RAZEM

50 (40,65%)

Marta Klim

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

73 (59,35%)

Okręg 14

Sołectwa: Komaszówka, Krasnybór, Ściokła, Wolne

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Krzywicki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

49 (33,33%)

Maria Skomoroszko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SZTABIN RAZEM

45 (30,61%)

Jadwiga Szyper

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

33 (22,45%)

Małgorzata Granacka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - STRAŻACY

20 (13,61%)

Okręg 15

Sołectwa: Jasionowo, Lebiedzin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwia Czerwińska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

45 (40,18%)

Stanisław Jan Szczytko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA SZTABIN RAZEM

27 (24,11%)

Zygmunt Piekarski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

33 (29,46%)

Katarzyna Krotoszyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - STRAŻACY

7 (6,25%)