Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - pajęczański

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

gm. Działoszyn

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Ciura
    397 (6,27%)
  2. 3 Walerian Bęben
    355 (5,61%)
  3. 2 Aneta Monika Brzezińska-Leszczyk
    265 (4,19%)
  4. 5 Leszek Michał Kopera
    257 (4,06%)
  5. 4 Anna Monika Tkaczyńska
    463 (7,32%)
  6. 6 Sylwia Konieczko
    166 (2,62%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Przemysław Jagielski
    277 (4,38%)
  2. 2 Maksymilian Hubert Drab
    413 (6,53%)
  3. 4 Łukasz Puchała
    392 (6,19%)
  4. 3 Mariola Olejnik
    162 (2,56%)
  5. 5 Małgorzata Jolanta Bułacz
    157 (2,48%)
  6. 6 Beata Olejnik
    65 (1,03%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Dorota Rabiniak
    233 (3,68%)
  2. 4 Przemysław Leszczyk
    199 (3,14%)
  3. 5 Witold Świtała
    101 (1,60%)
  4. 6 Tomasz Barański
    110 (1,74%)
  5. 1 Violetta Renata Wanat-Sobczak
    510 (8,06%)
  6. 2 Bożena Jadwiga Rak
    177 (2,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA POWIATU EPJ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Dorota Teresa Wiskulska
    266 (4,20%)
  2. 3 Ewa Joanna Hak
    123 (1,94%)
  3. 1 Tomasz Piotr Borgul
    427 (6,75%)
  4. 2 Marek Sylwester Leszczyński
    351 (5,55%)
  5. 4 Agnieszka Leszczyk
    138 (2,18%)
  6. 5 Ryszard Jerzy Brzozowski
    324 (5,12%)

Okręg 2

gm. Siemkowice gm. Kiełczygłów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Łukasz Radosław Gaik
    864 (18,34%)
  2. 2 Jacek Mirosław Różański
    348 (7,39%)
  3. 5 Monika Karolina Freus
    135 (2,87%)
  4. 3 Damian Konrad Wrona
    765 (16,24%)
  5. 4 Anna Walkowiak
    122 (2,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Karolina Żaneta Guc
    92 (1,95%)
  2. 5 Marek Szczerkowski
    36 (0,76%)
  3. 3 Agnieszka Ewa Szlachcic
    62 (1,32%)
  4. 2 Agnieszka Marta Ścigała
    65 (1,38%)
  5. 4 Emil Józefiak
    21 (0,45%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Agnieszka Ewa Bednarek
    179 (3,80%)
  2. 3 Jacek Henryk Michalak
    61 (1,29%)
  3. 4 Agnieszka Honorata Brzezowska
    117 (2,48%)
  4. 5 Barbara Rabenda
    65 (1,38%)
  5. 1 Tadeusz Jerzy Ślusarek
    1 267 (26,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA POWIATU EPJ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Sonia Anna Słomian
    29 (0,62%)
  2. 2 Marcin Wiesław Mielczarek
    75 (1,59%)
  3. 1 Ryszard Józef Wolnowski
    167 (3,54%)
  4. 5 Magdalena Anna Bazan
    63 (1,34%)
  5. 3 Beata Małgorzata Pietruszka
    179 (3,80%)

Okręg 3

gm. Strzelce Wielkie gm. Nowa Brzeźnica

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marta Magdalena Kołodziej
    501 (11,60%)
  2. 3 Magdalena Anna Lewandowska
    214 (4,95%)
  3. 2 Marcin Janusz Szmigiel
    472 (10,93%)
  4. 4 Tadeusz Szymańczyk
    295 (6,83%)
  5. 5 Krzysztof Drewniak
    91 (2,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Paulina Maria Musiał
    131 (3,03%)
  2. 5 Robert Michał Posmyk
    19 (0,44%)
  3. 1 Beata Katarzyna Wojewoda
    120 (2,78%)
  4. 3 Jarosław Skóra
    33 (0,76%)
  5. 4 Ilona Posmyk
    41 (0,95%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Józef Paweł Paprzycki
    270 (6,25%)
  2. 3 Tomasz Dygaś
    282 (6,53%)
  3. 4 Renata Jochemczak
    66 (1,53%)
  4. 5 Agnieszka Morga
    347 (8,03%)
  5. 1 Leszek Stanisław Waga
    971 (22,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA POWIATU EPJ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Maciej Karol Rabenda
    140 (3,24%)
  2. 4 Beata Anna Cichowlas
    70 (1,62%)
  3. 3 Agnieszka Teresa Pukacz
    52 (1,20%)
  4. 5 Sylwester Adam Modliński
    125 (2,89%)
  5. 2 Agnieszka Łucja Sowińska
    79 (1,83%)

Okręg 4

gm. Pajęczno

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Zbigniew Janusz Gajęcki
    735 (13,61%)
  2. 3 Edyta Wolak
    168 (3,11%)
  3. 2 Dorota Agnieszka Jaskuła
    354 (6,55%)
  4. 6 Jan Franciszek Pasek
    281 (5,20%)
  5. 5 Barbara Urszula Gębicka
    173 (3,20%)
  6. 4 Czesław Pluskota
    75 (1,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Przemysław Tokarski
    107 (1,98%)
  2. 5 Daria Katarzyna Szefer
    16 (0,30%)
  3. 2 Grzegorz Michał Przygodzki
    210 (3,89%)
  4. 3 Marcin Pająk
    229 (4,24%)
  5. 4 Monika Ewa Glądała
    37 (0,68%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Bożena Jadwiga Szczerkowska
    104 (1,93%)
  2. 4 Agnieszka Pęciak
    64 (1,18%)
  3. 5 Justyna Aneta Kukułka
    23 (0,43%)
  4. 2 Sebastian Bogdan Barczak
    877 (16,23%)
  5. 1 Michał Jerzy Paśnik
    197 (3,65%)
  6. 6 Jacek Kazimierz Uchroński
    106 (1,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA POWIATU EPJ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Grzegorz Józef Jeziorowski
    120 (2,22%)
  2. 1 Jacek Witold Lewera
    625 (11,57%)
  3. 4 Danuta Krystyna Skoczylas
    151 (2,80%)
  4. 6 Karina Józefa Jenś
    276 (5,11%)
  5. 5 Barbara Monika Krawczyk
    71 (1,31%)
  6. 2 Ireneusz Bolesław Charciarek
    403 (7,46%)

Okręg 5

gm. Rząśnia gm. Sulmierzyce

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Łukasz Marcin Smużniak
    162 (3,14%)
  2. 5 Agnieszka Anna Wychowałek
    235 (4,56%)
  3. 1 Marzena Alina Kowalska
    558 (10,83%)
  4. 3 Piotr Mateusz Telenga
    322 (6,25%)
  5. 4 Michał Konieczny
    321 (6,23%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Małgorzata Violetta Świątkowska
    90 (1,75%)
  2. 3 Mariusz Pietrzyk
    81 (1,57%)
  3. 4 Piotr Rozumek
    171 (3,32%)
  4. 5 Aneta Beata Włódarczyk
    76 (1,47%)
  5. 1 Przemysław Szczerkowski
    527 (10,23%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Paweł Maciej Sikora
    1 012 (19,64%)
  2. 2 Dorota Justyna Mularczyk
    120 (2,33%)
  3. 3 Justyna Lucyna Zimowska
    57 (1,11%)
  4. 4 Przemysław Rozpendowski
    30 (0,58%)
  5. 5 Rafał Robert Telinga
    145 (2,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA POWIATU EPJ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Anna Teresa Pierzyna
    364 (7,06%)
  2. 2 Jerzy Staszczyk
    473 (9,18%)
  3. 5 Elżbieta Izabela Klekotka
    92 (1,79%)
  4. 4 Krzysztof Włodarczyk
    251 (4,87%)
  5. 3 Grzegorz Marek Kosur
    67 (1,30%)