Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Chlewiska

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwa: Borki, Antoniów, Majdanki, Leszczyny, Huta. Aleksandrów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Gnat

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD

173 (60,07%)

Maria Teresa Mosiołek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I DEMOKRACJA GMINY CHLEWISKA

115 (39,93%)

Okręg 2

Część sołectwa Budki: Budki Drugie, Budki Trzecie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Halina Winiarska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD

63 (31,34%)

Klaudia Janik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

23 (11,44%)

Grzegorz Czaja

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I DEMOKRACJA GMINY CHLEWISKA

115 (57,21%)

Okręg 3

cześć sołectwa Budki: Budki Pierwsze.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Danuta Przygodzka-Czubak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD

72 (57,14%)

Aniela Marzena Podsiebierska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

54 (42,86%)

Okręg 4

Sołectwo Pawłów od nr 98 do końca.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Sokołowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD

155 (61,51%)

Artur Sławomir Gałązka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I DEMOKRACJA GMINY CHLEWISKA

97 (38,49%)

Okręg 5

Sołectwa: Stanisławów, Koszorów, Pawłów od nr 1 do 97.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Jan Sroczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD

117 (48,95%)

Stanisław Józef Erbel

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

64 (26,78%)

Jan Sadza

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I DEMOKRACJA GMINY CHLEWISKA

58 (24,27%)

Okręg 6

Sołectwa: Ostałówek, Krawara.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwester Jarosław Osobiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD

0 (0,00%)

Okręg 7

Sołectwa: Zawonia, Sulistrowice, Ostałów.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edward Regulski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

15 (4,66%)

Marian Wiesław Bębenek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD

205 (63,66%)

Anna Tkaczyk-Wabik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

75 (23,29%)

Aneta Katarzyna Sadownik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I DEMOKRACJA GMINY CHLEWISKA

27 (8,39%)

Okręg 8

Sołectwo Broniów, Cukrówka.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogdan Rogala

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

23 (8,81%)

Emilia Witaszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD

119 (45,59%)

Andrzej Stanisław Salamaga

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

68 (26,05%)

Konrad Dariusz Dróżdż

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

51 (19,54%)

Okręg 9

Sołectwo Zaława.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Leon Goździk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAŁAWA

137 (77,40%)

Albert Florczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

40 (22,60%)

Okręg 10

Sołectwo Stefanków, Nadolna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Wojciech Przygodzki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD

74 (57,36%)

Roman Janusz Tomczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

36 (27,91%)

Barbara Młodawska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I DEMOKRACJA GMINY CHLEWISKA

19 (14,73%)

Okręg 11

Sołectwa: Skłoby.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Marian Zasowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD

87 (36,25%)

Zbigniew Henryk Sykuła

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

139 (57,92%)

Zygmunt Gruszczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I DEMOKRACJA GMINY CHLEWISKA

14 (5,83%)

Okręg 12

Sołectwo Wola Zagrodnia.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Gorlicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD

75 (50,68%)

Mariusz Piotr Kaprzyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

73 (49,32%)

Okręg 13

Sołectwa: Chlewiska ulice: Szkolna, Leśna, Klonowa, Dobrzańskiego, Źródlana, Czterdziestolecia, Partyzantów, Wiśniowa, Sadowa, Szeroka, Południowa, Zielona, Nowiny, Brzozowa, Nowińska, Wspólna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Anna Olszewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD

133 (67,86%)

Katarzyna Krupa

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

63 (32,14%)

Okręg 14

Sołectwo Chlewiska ulice: Czachowskiego, Ogrodowa, Wiatraczna, Północna, Dworska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aleksandra Prus-Chylicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD

70 (34,83%)

Martyna Anna Waga-Woźniak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

63 (31,34%)

Robert Stanisław Gałązka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I DEMOKRACJA GMINY CHLEWISKA

68 (33,83%)

Okręg 15

Sołectwo Chlewiska ulice: Fabryczna, Żwirowa, Nowa, Krótka, Lipowa, Staromłyńska, Słoneczna, Kościelna, Spółdzielcza, Słowackiego, Cmentarna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Andrzej Dziwirek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY SAMORZĄD

84 (47,19%)

Katarzyna Barbara Magiera

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

50 (28,09%)

Zbigniew Żurowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I DEMOKRACJA GMINY CHLEWISKA

44 (24,72%)