Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Kutno

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

29 Listopada (nr nieparzyste od 3 do 17, nr parzyste od 2 do 26), Aleja Małej Ligi, Aleja Róż, Bażantowa, Berka Joselewicza, Bitwy pod Kutnem (nr parzyste od 4 do 24), Bolesława Prusa, Braci Śniadeckich, Brzozowa, Chodkiewicza, Cicha, Cypriana Kamila Norwida, Długosza, Generała Bema, Generała Dąbrowskiego, Gustawa Morcinka, Henryka Wieniawskiego, Ignacego Kraszewskiego, Jana III Sobieskiego, Janusza Kusocińskiego, Jasna, Juliana Tuwima, Karola Szymanowskiego, Kasztanowa (nr nieparzyste od 17 do 23, nr parzyste od 18 do 28), Kołłątaja, Kościuszki, Królewska, Krótka, Lelewela, Miła, Mochnackiego, Narutowicza (nr nieparzyste od 1 do13, nr parzyste od 2 do 16), Nawrot, Norberta Barlickiego, Olimpijska, Oporowska, Peowiacka, Pereca, Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego, Plac Wolności, Płocka, Północna, Pułaskiego, Rondo Stanisława Jasiukowicza, Różana, Skrajna, Sowińskiego, Staszica, Szaloma Asza, Szpitalna, Teatralna, Wiejska, Wincentego Witosa, Władysława Orkana, Wojska Polskiego, Wspólna, Wysockiego, Zacisze, Zamenhofa, Zduńska, Złotych Kłosów, Żółkiewskiego Stanisława

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 4 Wanda Rosińska
    32 (0,77%)
  2. 6 Angelika Małgorzata Zduńczyk
    12 (0,29%)
  3. 7 Agnieszka Gładysiak
    50 (1,20%)
  4. 5 Żaneta Grudzińska
    17 (0,41%)
  5. 1 Marcin Andrzej Motylewski
    113 (2,72%)
  6. 3 Robert Piotr Znyk
    38 (0,92%)
  7. 2 Stanisław Roman Sadowski
    18 (0,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BURZYŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 4 Agnieszka Karolina Makuła
    180 (4,33%)
  2. 6 Iwona Lidia Pietrzak
    106 (2,55%)
  3. 7 Przemysław Romuald Zawadzki
    182 (4,38%)
  4. 5 Tomasz Rędzikowski
    256 (6,16%)
  5. 2 Krzysztof Stanisław Matusiak
    379 (9,13%)
  6. 1 Zbigniew Andrzej Wdowiak
    791 (19,05%)
  7. 3 Agnieszka Wyroślak
    259 (6,24%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Monika Anna Szmidt
    66 (1,59%)
  2. 5 Lucyna Stanisława Barańska
    17 (0,41%)
  3. 3 Anna Renata Woś
    50 (1,20%)
  4. 7 Damian Szczęsny
    38 (0,92%)
  5. 1 Janusz Bogdan Pawlak
    234 (5,63%)
  6. 2 Jan Włodzimierz Zawadzki
    113 (2,72%)
  7. 6 Renata Grażyna Kolasińska
    39 (0,94%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krystyna Tomczak
    400 (9,63%)
  2. 2 Robert Bąk
    87 (2,09%)
  3. 6 Anna Ciąpała
    65 (1,57%)
  4. 3 Stanisław Braszczyński
    90 (2,17%)
  5. 7 Rafał Aleksander Jóźwiak
    380 (9,15%)
  6. 4 Janusz Wojciech Szymański
    88 (2,12%)
  7. 5 Izabela Cywka
    53 (1,28%)

Okręg 2

29 Listopada (nr nieparzyste od 19 do 105, nr parzyste od 28 do 110), Akacjowa, Azaliowa, Bajkowa, Bałtycka, Bluszczowa, Bociania, Boczna, Botaniczna, Bzów, Chabrowa, Cmentarna, Czereśniowa, Ewy, gen. Fieldorfa "Nila", Gen. Władysława Sikorskiego, Generała "Grota"-Roweckiego, Generała Józefa Hallera, Generała Stanisława Maczka, Generała Stanisława Sosabowskiego, Generała Władysława Andersa, Generała Władysława Bortnowskiego, Głogowa, Gołębia, Goszczyńskiego, Górnośląska, Graniczna, H. Ch. Andersena, Janiny Porazińskiej, Jaskółcza, Jastrzębia, Jaśminowa, Jesienna, Józefa Wybickiego, Kanclerza Andrzeja Zamoyskiego, Kasztanowa (nr nieparzyste od 7 do 15, nr parzyste od 8 do 10), Krucza, Ks. A. Kordeckiego, Księdza Piotra Skargi, Kukułcza, Kwiatowa, Leonida Teligi, Letnia, Łanowa, Łączna, Łąkowa, Majdany, Malinowa, Marii Skłodowskiej-Curie, Mickiewicza, Mireckiego, Narutowicza (nr nieparzyste od 15 do 47, nr parzyste od 20 do 84), Obrońców Pokoju, Ogrodowa, Okrzei, Piastów, Pogodna, Pomorska, Porzeczkowa, Prosta, Ptasia, Raszewska, Rejtana, Rolnicza, Rondo Solidarności, Rzeczna, Sadowa, Słowicza, Sokola, Sowia, Spokojna, Spójna, Stanisława Barei, Stanisława Jachowicza, Stanisława Koniecpolskiego, Stefana Czarnieckiego, Stefanii Sempołowskiej, Tarnowskiego, Toruńska, Uskok, Wazów, Wiosenna, Wiśniowa, Wygoda, Zachodnia, Zdrojowa, Zgoda, Zimowa, Żurawia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Wilhelm Wiktor Zajączkowski
    18 (0,39%)
  2. 2 Krzysztof Borchun
    18 (0,39%)
  3. 5 Maria Magdalena Bajerska
    20 (0,43%)
  4. 4 Jacek Waldemar Rakowski
    35 (0,76%)
  5. 1 Roman Mikołaj Antczak
    93 (2,02%)
  6. 7 Dorota Aneta Trembaczyk
    41 (0,89%)
  7. 6 Małgorzata Halina Poterała
    25 (0,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BURZYŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 2 Łukasz Walczak
    563 (12,24%)
  2. 5 Bożena Szymczak
    32 (0,70%)
  3. 7 Edward Kazimierz Książek
    196 (4,26%)
  4. 6 Agnieszka Molińska-Jujka
    147 (3,20%)
  5. 1 Zbigniew Paweł Burzyński
    900 (19,57%)
  6. 4 Robert Małachowski
    267 (5,81%)
  7. 3 Joanna Aleksandra Podemska
    278 (6,04%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Adrian Galus
    275 (5,98%)
  2. 2 Edyta Stankiewicz
    84 (1,83%)
  3. 3 Piotr Florczak
    34 (0,74%)
  4. 5 Aleksandra Anna Chojnacka
    45 (0,98%)
  5. 7 Małgorzata Klimecka
    45 (0,98%)
  6. 6 Mariusz Guzek
    63 (1,37%)
  7. 4 Urszula Ewa Płucienniczak
    43 (0,93%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Katarzyna Hanna Komorowska
    62 (1,35%)
  2. 3 Sylwia Katarzyna Kaźmierczyk
    114 (2,48%)
  3. 7 Aleksandra Koszalska
    310 (6,74%)
  4. 2 Arkadiusz Olesiński
    424 (9,22%)
  5. 1 Robert Marcin Stępniewski
    332 (7,22%)
  6. 4 Piotr Jan Ścibor
    79 (1,72%)
  7. 6 Maciej Pawlak
    56 (1,22%)

Okręg 3

1 Maja, 3 Maja, Adama Asnyka, Aleja Walentyny i Feliksa Mniewskich, Andrzeja Struga, Antoniego Gliszczyńskiego, Armii Krajowej, Barcewicza, Benedykta Korczyńskiego, Bł. Ks. Michała Oziębłowskiego, Bł. Ks. Michała Woźniaka, Bolesława Leśmiana, Bolesława Limanowskiego, Bukowa, Chmielna, Chopina, Deotymy, Fałata, Franciszka Górskiego, Generała Kutrzeby, Heleny Mniszkówny, Henryka Sienkiewicza, Hoffmanowej, Ignacego Paderewskiego, Jacka Malczewskiego, Jagiellońska, Jana Brzechwy, Jana Matejki, Janusza Korczaka, Józefa Chełmońskiego, Karłowicza, Kilińskiego, Klonowa, Kochanowskiego, Komuny Paryskiej, Konduktorska, Konopnickiej, Konstantego Gałczyńskiego, Kopernika, Kornela Makuszyńskiego, Kosmonautów, Krasińskiego, Kręta, Krośniewicka, Krzysztofa Kolumba, Krzywa, Księdza Piotra Ściegiennego, Leopolda Staffa, Ludwika Solskiego, Łąkoszyńska, Łęczycka, Łódzka, Łubinowa, Makowa, Marii Rodziewiczówny, Mikołaja Kucieńskiego, Modrzejewskiej, Moniuszki, Niecała, Niemcewicza, Noskowskiego, Nowowiejska, Objazdowa, Obrońców Warszawy, Olgi Boznańskiej, Orzeszkowej, Osiedle Kolejowe, Osiedle Łąkoszyn, Oskara Kolberga, Pałacowa, Piątkowska, Piwna, Podrzeczna (nr nieparzyste od 1 do 13, nr parzyste od 2 do 36), Polna, Powstania Styczniowego, Promienna, Przechodnia, Przemysłowa, Pszenna, Reja, Reymonta, Rychtelskiego, Rzemieślnicza, Sielska, Siemiradzkiego Henryka, Słoneczna, Słowackiego, Spacerowa, Sporna, Spółdzielcza, Stanisława Konarskiego, Stanisława Kostki Gadomskiego, Św. Stanisława, Świętego Brata Alberta, Tęczowa, Unii Lubelskiej, Walentego Rzętkowskiego, Wąska, Wiadukt 37 Pułku Piechoty im. Ks. Józefa Poniatowskiego, Wiosny Ludów, Władysława Broniewskiego, Wodna, Wojciecha Piechowskiego, Wypoczynkowa, Wyspiańskiego, Zamkowa, Zapłotek, Zapolskiej, Zbożowa, Zielarska, Zielna, Zofii Nałkowskiej, Żeromskiego, Żytnia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 5 Ryszard Bogusław Bańcyr
    8 (0,20%)
  2. 6 Magdalena Maria Zajączkowska
    25 (0,64%)
  3. 2 Dariusz Jacek Lewiński
    76 (1,93%)
  4. 3 Patryk Kołodziejczak
    58 (1,48%)
  5. 4 Ewa Urszula Kozanecka
    38 (0,97%)
  6. 1 Weronika Gackowska
    47 (1,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BURZYŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 5 Iwona Ewa Majtczak
    106 (2,70%)
  2. 6 Małgorzata Siedlecka
    78 (1,98%)
  3. 7 Jan Henryk Dębski
    216 (5,49%)
  4. 4 Jacek Saramonowicz
    180 (4,58%)
  5. 2 Robert Feliniak
    473 (12,03%)
  6. 1 Grzegorz Waldemar Chojnacki
    546 (13,89%)
  7. 3 Beata Włodarczyk
    246 (6,26%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Martyna Stasiak
    79 (2,01%)
  2. 3 Justyna Anna Sola-Stańczyk
    60 (1,53%)
  3. 4 Mateusz Błażejczyk
    35 (0,89%)
  4. 1 Andrzej Michałkiewicz
    221 (5,62%)
  5. 6 Michał Bogdan Stokwiszewski
    74 (1,88%)
  6. 5 Anna Bożena Witczak
    74 (1,88%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Tadeusz Sulkowski
    86 (2,19%)
  2. 1 Ewa Rzymkowska
    769 (19,56%)
  3. 2 Maria Jolanta Aulich
    145 (3,69%)
  4. 7 Maciej Stefan Mroczyński
    39 (0,99%)
  5. 4 Michał Łucki
    209 (5,32%)
  6. 6 Grzegorz Michał Andrzejczak
    6 (0,15%)
  7. 5 Urszula Jędrzejczyk
    38 (0,97%)

Okręg 4

Agnieszki Osieckiej, Aleja ZHP, Bitwy pod Kutnem (od drogi krajowej DK92 do Ronda Stanisława Jasiukowicza), Bohaterów Walk nad Bzurą, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Wituszyńskiego, Celiny i Mieczysława Fijałkowskich, Czesława Miłosza, Dojazd, Dr. Antoniego Troczewskiego, Eugeniusza Filipowicza, Górna, Grunwaldzka, Holenderska, Intermodalna, Jeremiego Przybory, Jerzego Wasowskiego, Józefów, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kazimierza Wielkiego, Królowej Jadwigi, Ks. Jana Świtkowskiego, Ks. Jerzego Popiełuszki, Lipowa, Lotnicza, Metalowa, Odlewnicza, Okólna, Orla, Papieża Jana Pawła II, Podrzeczna (nr nieparzyste od 15 do 29, nr parzyste od 38 do 46), Południowa, Poprzeczna, Prostopadła, Przytorze, Rondo 37 Łęczyckiego Pułku Piechoty im. Ks. Józefa Poniatowskiego, Rondo Romana Dmowskiego, Sklęczkowska, Sławomira Mrożka, Stalowa, Stanisława Gruszczyńskiego, Stefana Batorego, Tadeusza Różewicza, Tomasza Klepy, Unii Europejskiej (rondo), Warszawskie Przedmieście (nr nieparzyste od 1 do 9a, nr parzyste od 2 do 14), Warszawskie Przedmieście (nr nieparzyste od 13 do 65, nr parzyste od 16 do 38d), Wisławy Szymborskiej, Wilcza, Witolda Gombrowicza, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Wronia, Wrzosowa, Wschodnia, Zakole, Zbigniewa Herberta, Zielona, Żniwna, Żołnierska, Żwirki i Wigury

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 6 Monika Nolbrzak
    13 (0,24%)
  2. 8 Piotr Artur Sobczyk
    28 (0,52%)
  3. 1 Rafał Małyszek
    163 (3,03%)
  4. 3 Jan Bednarek
    18 (0,33%)
  5. 2 Maciej Krzysztof Tomaszewski
    60 (1,11%)
  6. 4 Joanna Żółtowska
    35 (0,65%)
  7. 7 Heronina Glinda
    26 (0,48%)
  8. 5 Łukasz Janusz Jóźwiak
    12 (0,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BURZYŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jacek Adam Boczkaja
    546 (10,14%)
  2. 2 Mariusz Sikora
    976 (18,13%)
  3. 4 Andrzej Arkita
    260 (4,83%)
  4. 3 Danuta Blus
    265 (4,92%)
  5. 6 Joanna Paulina Gała
    69 (1,28%)
  6. 8 Paweł Markiewicz
    266 (4,94%)
  7. 7 Wanda Majchrowicz
    139 (2,58%)
  8. 5 Karol Miszczak
    146 (2,71%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Krzysztof Andrzej Czajkowski
    37 (0,69%)
  2. 5 Katarzyna Renata Iwaniak
    28 (0,52%)
  3. 7 Aleksandra Katarzyna Dobrzyńska
    67 (1,24%)
  4. 2 Dariusz Andrzej Stokwiszewski
    138 (2,56%)
  5. 1 Małgorzata Maria Żurada
    416 (7,73%)
  6. 3 Karolina Daria Matusiak
    88 (1,63%)
  7. 6 Piotr Paweł Pilch
    82 (1,52%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Bartosz Paweł Czechowski
    484 (8,99%)
  2. 2 Tomasz Jan Dałek
    179 (3,32%)
  3. 3 Anna Maria Cieślak
    159 (2,95%)
  4. 8 Mariusz Konwerski
    152 (2,82%)
  5. 4 Andrzej Krzysztof Kozłowski
    73 (1,36%)
  6. 6 Iwona Elżbieta Podgórska
    70 (1,30%)
  7. 5 Janusz Jacek Kołodziejski
    312 (5,79%)
  8. 7 Maria Magdalena Sobczak
    77 (1,43%)