Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Tuczna

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Bokinka Pańska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Edward Kryński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

12 (14,12%)

Zenon Michał Karpiuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

73 (85,88%)

Okręg 2

Mazanówka, Wiski.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Marianna Miciuk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

45 (48,91%)

Wiesław Adam Suszczyński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

47 (51,09%)

Okręg 3

Kalichowszczyzna, Żuki.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jadwiga Walentyna Rutko

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

41 (45,05%)

Agnieszka Ewa Kondraszuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

50 (54,95%)

Okręg 4

Bokinka Królewska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Antoni Sokołowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

46 (50,55%)

Bożena Irena Kłoczko

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

45 (49,45%)

Okręg 5

Choroszczynka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Szaniawska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

59 (88,06%)

Marek Papiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI

8 (11,94%)

Okręg 6

Dąbrowica Duża

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Tymoszuk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

35 (30,17%)

Ewelina Joanna Kukawska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DĄBROWICA DUŻA

43 (37,07%)

Krzysztof Kwiatkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

38 (32,76%)

Okręg 7

Ogrodniki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Przemysław Paweł Harasimiuk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

22 (22,45%)

Bernard Aron Mazurek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI

30 (30,61%)

Maria Falkiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

46 (46,94%)

Okręg 8

Tuczna I: Nr 1 i 2, od Nr 249 do nr 332A

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Janusz Ziemba

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

39 (48,15%)

Kacper Fedorowicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

42 (51,85%)

Okręg 9

Tuczna I: od nr 85 do nr 101 - nieparzyste, od nr 102 do nr 156, od nr 158 do nr 164C-parzyste, od nr 242 do nr 248A

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Antoni Osowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

63 (60,00%)

Władysław Jan Tereda

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

42 (40,00%)

Okręg 10

Tuczna II: od nr 3 do nr 29, od nr 31 do nr 38, od nr 39 do nr 84, od nr 86 do nr 100 - parzyste

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Skwierczyńska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

50 (45,05%)

Grzegorz Antoni Mioduszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI

29 (26,13%)

Zofia Barbara Derlukiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

32 (28,83%)

Okręg 11

Tuczna II: nr 30, nr 38A, od nr 157 do nr 165 - nieparzyste, od nr 166 do nr 241.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Marek Olędzki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

87 (80,56%)

Anna Kukawska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

21 (19,44%)

Okręg 12

Międzyleś, Międzyleś POM, Władysławów.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystyna Dmitruk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

91 (74,59%)

Danuta Buczyńska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

31 (25,41%)

Okręg 13

Matiaszówka, Rozbitówka.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Sawczuk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

63 (60,58%)

Zbigniew Sępkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI

41 (39,42%)

Okręg 14

Leniuszki, Wólka Zabłocka.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Violetta Sępkowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 15

Wólka Zabłocka-Kolonia.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Mariusz Mitura

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)