Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Siemień

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Siemień ul.: Kasztanowa, Kościelna, Reja, Stawowa, Strażacka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Kolasińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA

80 (60,15%)

Hubert Adam Sitkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

28 (21,05%)

Marta Dawidek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

25 (18,80%)

Okręg 2

Siemień ul.: Leśna, Lubelska, Nowa, Polna, Spacerowa, Wesoła, Władysława Jagiełły

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Syrzycki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA

52 (32,10%)

Stanisław Józef Teleon

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

60 (37,04%)

Andrzej Goluch

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

50 (30,86%)

Okręg 3

Tulniki, Wola Tulnicka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Jakubiuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA

99 (62,66%)

Anna Krystyna Chwedorowicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

43 (27,22%)

Kamila Lisek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA

16 (10,13%)

Okręg 4

Miłków, Miłków-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Kopeć

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA

86 (42,16%)

Piotr Kawka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

15 (7,35%)

Roman Niechwedowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA

63 (30,88%)

Alicja Szwaj

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

40 (19,61%)

Okręg 5

Łubka, Pomyków, Wólka Siemieńska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janina Anna Grygorewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA

67 (52,34%)

Edyta Kubicka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

12 (9,38%)

Antoni Alikowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA

27 (21,09%)

Marcin Dudziński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

22 (17,19%)

Okręg 6

Augustówka, Żminne

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leszek Marian Danilkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA

78 (53,06%)

Katarzyna Turowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA

25 (17,01%)

Mariusz Michaluk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

44 (29,93%)

Okręg 7

Glinny Stok

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bartłomiej Marcin Maliszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA

77 (40,96%)

Tomasz Kalinowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

28 (14,89%)

Izabela Maria Mościcka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA

9 (4,79%)

Sławomir Banach

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

74 (39,36%)

Okręg 8

Jezioro od nr domu 1 do nr domu 52 i od nr domu 126 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Maria Konarska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA

36 (41,86%)

Małgorzata Łopacka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

23 (26,74%)

Dariusz Włoszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA

7 (8,14%)

Adam Sławomir Włoszek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

20 (23,26%)

Okręg 9

Jezioro od nr domu 53 do nr domu 125

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Mróz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA

41 (60,29%)

Adam Momont

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

27 (39,71%)

Okręg 10

Amelin, Wierzchowiny Nowe, Wierzchowiny Stare

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Musik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA

68 (44,44%)

Dariusz Waldemar Sikora

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

54 (35,29%)

Urszula Ewa Gołota-Paśnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA

19 (12,42%)

Jolanta Kocyła

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

12 (7,84%)

Okręg 11

Działyń, Sewerynówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Cymerman

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA

65 (44,83%)

Mieczysław Kopiś

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

44 (30,34%)

Grzegorz Waldemar Byk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA

18 (12,41%)

Agnieszka Borzęcka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

18 (12,41%)

Okręg 12

Juliopol

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Agnieszka Michaluk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA

31 (21,09%)

Rafał Mirosław Łukasik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA

93 (63,27%)

Ewelina Marlena Cieniuch

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

23 (15,65%)

Okręg 13

Nadzieja

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Lipiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA

32 (32,00%)

Bożena Dziewulska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

34 (34,00%)

Mieczysław Osek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA

9 (9,00%)

Marta Grażyna Piekarz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

25 (25,00%)

Okręg 14

Gródek Szlachecki od nr domu 1 do nr domu 44, Władysławów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Teresa Byk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA

54 (42,19%)

Rafał Michaluk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

21 (16,41%)

Grzegorz Gajos

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA

31 (24,22%)

Anna Beata Piskorska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

22 (17,19%)

Okręg 15

Gródek Szlachecki od nr domu 45 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Wójcik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA

48 (35,29%)

Renata Jaworska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

42 (30,88%)

Sławomir Lipski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA

23 (16,91%)

Marian Michaluk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

23 (16,91%)