Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Kotlin

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Kotlin ulice: 11 Listopada, 15 Sierpnia, 27 Grudnia, 28 Czerwca, 3 Maja, Ks. Piotra Wawrzyniaka, Marii Skłodowskiej-Curie, Parkowa, Poznańska numery: 1, 2a - 2b, 4a - 4b, 6a - 6c, Spółdzielców

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Andrzejczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWA GMINA”

81 (38,21%)

Hieronim Adamski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA KOTLIN”

131 (61,79%)

Okręg 2

Kotlin ulice: Adama Mickiewicza, Powstańców Wielkopolskich, Władysława Reymonta

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jolanta Barbara Urbaniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWA GMINA”

72 (31,03%)

Zdzisław Jan Staszak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA KOTLIN”

160 (68,97%)

Okręg 3

Kotlin ulice: Bolesława Prusa, Buchalińska, Cypriana Kamila Norwida, Dworcowa, Jana Kochanowskiego, Jana Matejki, Łąkowa, Piotra Szyszki, Południowa, Stanisława Moniuszki, Wąska, Orpiszewek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Jan Śliwiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWA GMINA”

66 (41,25%)

Magdalena Michalska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA KOTLIN”

94 (58,75%)

Okręg 4

Kotlin ulice: Cicha, Elizy Orzeszkowej, Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego, Marii Konopnickiej, Tadeusza Kościuszki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Sylwester Paterczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWA GMINA”

65 (27,43%)

Tomasz Kosiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA KOTLIN”

172 (72,57%)

Okręg 5

Kotlin ulice: Kpt. Józefa Sobczaka, Ks. Stanisława Rymarkiewicza numery: 2 i 4, Poznańska numery: 3, 5, 7 - 51C, Słoneczna, Waliszewska, Wojciecha Kosińskiego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Stanisław Szyszka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWA GMINA”

109 (42,08%)

Czesław Jakub Moch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA KOTLIN”

150 (57,92%)

Okręg 6

Kotlin ulice: Fryderyka Chopina, Hugona Kołłątaja, Ignacego Krasickiego, Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Ks. Stanisława Rymarkiewicza numery: 1, 3, 5 - 44, Leśna, Polna, Sławoszewska, Stanisława Staszica, Teodorowska, Twardowska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Danuta Maria Maćkowiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWA GMINA”

77 (31,30%)

Lucjan Marian Antczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA KOTLIN”

169 (68,70%)

Okręg 7

Wilcza

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Sowiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWA GMINA”

34 (32,38%)

Grzegorz Warmuz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA KOTLIN”

71 (67,62%)

Okręg 8

Magnuszewice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Orpel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWA GMINA”

110 (51,64%)

Szczepan Kazimierz Szymczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA KOTLIN”

103 (48,36%)

Okręg 9

Wyszki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Szyszka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWA GMINA”

60 (37,97%)

Mirosław Marian Twardowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA KOTLIN”

98 (62,03%)

Okręg 10

Kurcew i Parzew

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zenon Marian Osicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWA GMINA”

106 (58,24%)

Stefan Taczała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA KOTLIN”

76 (41,76%)

Okręg 11

Racendów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mateusz Woźniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWA GMINA”

51 (38,06%)

Marta Hudak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA KOTLIN”

83 (61,94%)

Okręg 12

Sławoszew

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Krawczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWA GMINA”

36 (25,35%)

Beata Barbara Skowrońska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA KOTLIN”

106 (74,65%)

Okręg 13

Twardów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dominika Kwiecińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWA GMINA”

74 (52,11%)

Zdzisław Wojciech Wodniczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA KOTLIN”

68 (47,89%)

Okręg 14

Wola Książęca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Niewiada

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWA GMINA”

125 (51,02%)

Natalia Maria Józefiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA KOTLIN”

120 (48,98%)

Okręg 15

Wysogotówek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Radosław Wałkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NOWA GMINA”

93 (70,99%)

Piotr Ireneusz Wodniczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA KOTLIN”

38 (29,01%)