Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Marki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Aleja Piłsudskiego strona nieparzysta od nr 1 do nr 25 (od południowej granicy miasta do ulicy Sosnowej) oraz strona parzysta od nr 2 do nr 96 (od południowej granicy miasta do rzeki Długiej), ulice: Barbary, Billewiczów, Braci Briggsów, Butrymów, Czarnieckiego, Dojazdowa, Dworska, Fabryczna, Gerwazego, Gorzowska, Heleny, Hetmańska, Husarii, Jana Kazimierza, Janczarów, Jasna, Jasnogórska, Kamieniecka, Kaszubska, Katowicka, Ketlinga, Kiemliczów, Klucznikowska, Kmicica, Kołobrzeska, Konopnickiej, Kordeckiego, Kosynierów, Koszalińska, , Kozacka, Krakowska, Krymska, Kujawska, Kurcewiczów, Laudańska, Longinusa, Leśna, Lotników, Lubelska, Malinowa, Mazowiecka, Mazurska, Oleńki, Olsztyńska, Opolska, Orzeszkowej, Paderewskiego, Pałacowa, Podkomorzego, Płocka, Płońska, Podolska, Pomorska, Poznańska, Protazego, Rocha Kowalskiego, Rodziewiczówny, Romantyczna, Różana, Rzędziana, Sadowa, Siedlecka, Skłodowskiej-Curie, Skrzetuskiego, Słowackiego, Słupecka, Soplicy, Sosnowa, Szczecińska, Szkolna, Szpitalna, Szwoleżerów, Szydłowiecka, Świerkowa, Tadeusza, Tatarska, Telimeny, Traugutta, Urocza, Warszawska, Warmińska, Wereszczakówny, Wiejska, Wiśniowieckiego, Wojskiego, Wołodyjowskiego Wołyńska, Wrocławska, Zagłoby, Zakopiańska, Zamkowa, Ząbkowska, Zieleniecka, Zielna, Zosi, Zygmuntowska, Żeromskiego, Żółkiewskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA JACKA ORYCHA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Ewelina Mazurek
    121 (4,31%)
  2. 4 Aleksandra Kowalczyk
    93 (3,31%)
  3. 2 Tomasz Józef Błędowski
    158 (5,63%)
  4. 1 Jarosław Maciej Jaździk
    436 (15,53%)
  5. 7 Michał Władysław Jaroch
    204 (7,27%)
  6. 3 Anna Chojecka
    308 (10,97%)
  7. 5 Marcin Choroś
    146 (5,20%)

KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Danuta Stefaniak
    194 (6,91%)
  2. 2 Zbigniew Paciorek
    153 (5,45%)
  3. 4 Renata Lipka
    48 (1,71%)
  4. 3 Aleksandra Maria Brzozowska
    119 (4,24%)
  5. 5 Wojciech Tomasz Wasikowski
    44 (1,57%)
  6. 6 Anna Jolanta Walkowska
    23 (0,82%)
  7. 7 Michał Andrzej Piwko
    218 (7,77%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Adam Makowski
    31 (1,10%)
  2. 7 Wiktoria Kwas
    34 (1,21%)
  3. 1 Janusz Jaworski
    242 (8,62%)
  4. 3 Izabela Piątek
    47 (1,67%)
  5. 4 Grzegorz Czapski
    101 (3,60%)
  6. 5 Krzysztof Józef Wasikowski
    79 (2,81%)
  7. 6 Bożena Kryszczak
    8 (0,29%)

Okręg 2

Aleja Piłsudskiego strona nieparzysta od nr 27 do nr 101 (od ulicy Sosnowej do ulicy Słonecznej) oraz strona parzysta od nr 98 do nr 102 (od rzeki Długiej do ulicy Teligi) , ulice: 11 Listopada, Architektów, Bandurskiego, Bankowa, Barska, Bema, Bociania, Bolesława Chrobrego, Budowlana, Chemików, Czackiego, Dobra, Dziennikarska, Dzika, Elektryków, Geodetów, Geologów, Głowackiego, Gołębia, Handlowa, Hoovera, Instalatorów, Inżynierów, Jagiełły, Jana Pawła II, Jaracza, Jasińskiego, Jaskółcza, Jastrzębia, Kartografów, Kilińskiego, Kołłątaja, Kopernika, Kościuszki, Królowej Jadwigi, Kresowa, Krucza, Krótka, Krzywa, Lisa Kuli, Lisia, Literacka, Łącznościowa, Łosia, Mickiewicza, Mieszka I, Miła, Modrzejewskiej, Nauczycielska, Okólna strona nieparzysta od nr 1 do 43C oraz strona parzysta od nr 2 do nr 34 (od ulicy Kościuszki do ulicy Słonecznej), Orla, Piotra Skargi, Pocztowa, Polna, Popiełuszki, Promienna, Rejtana, Równa, Rysia, Rzemieślnicza, Sikorskiego, Skowronia, Sokola, Solskiego, Sowia, Sowińskiego, Sportowa, Staszica, Urbanistów Ustronie, Wilcza, Wronia, Wyspiańskiego, Wyszyńskiego, Zajączka, Żbika, Żurawia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA JACKA ORYCHA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Marek Mielczarek
    152 (4,05%)
  2. 7 Ewa Michalak
    142 (3,78%)
  3. 5 Magdalena Joanna Szafarz
    306 (8,15%)
  4. 4 Martyna Magdalena Motyczyńska
    117 (3,12%)
  5. 3 Robert Szafrański
    290 (7,73%)
  6. 1 Paweł Pniewski
    537 (14,30%)
  7. 2 Grzegorz Włodzimierz Chwiłoc-Fiłoc
    278 (7,41%)
  8. 8 Magdalena Leszczyńska
    133 (3,54%)

KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Bogdan Ryszard Choroś
    135 (3,60%)
  2. 1 Tomasz Sławomir Paciorek
    345 (9,19%)
  3. 6 Karol Nowak
    56 (1,49%)
  4. 8 Maciej Grabowski
    176 (4,69%)
  5. 4 Robert Mielczarek
    52 (1,39%)
  6. 3 Anna Grochowska
    48 (1,28%)
  7. 7 Bogusława Anna Sieroszewska
    78 (2,08%)
  8. 5 Urszula Frydrych
    32 (0,85%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Klemens Majkowski
    110 (2,93%)
  2. 5 Łukasz Krzemiński
    62 (1,65%)
  3. 3 Zbigniew Henryk Kądzielski
    57 (1,52%)
  4. 1 Anna Woźniak
    366 (9,75%)
  5. 8 Robert Andrzej Pianka
    65 (1,73%)
  6. 7 Beata Agnieszka Siuda-Złotkowska
    18 (0,48%)
  7. 6 Marcin Rafał Tuźnik
    132 (3,52%)
  8. 4 Alicja Piątek
    67 (1,78%)

Okręg 3

Aleja Piłsudskiego strona nieparzysta od nr 103 do nr 129B (od ulicy Słonecznej do ulicy Pomnikowej) oraz strona parzysta od nr 104 do nr 204 (od ulicy Teligi do nr 204) ulice: Bagienna, Baśniowa, Batorego, Bielówek, Broniewskiego, Brzozowa, Ceglana, Cicha, Duża, Gliniecka, Główna, Górska, Grunwaldzka, Jesienna, Jowisza, Kręta, Księżycowa, Lipowa, Lisi Jar, Łąkówek, Małachowskiego, Marsa, Matejki, Miedziana, Mokra, Moniuszki, Morska, Okólna strona nieparzysta od nr 45 do 59D oraz strona parzysta od nr 36 do nr 54 (od ulicy Słonecznej do ulicy Grunwaldzkiej), Parkowa, Partyzantów, Platynowa, Podgórska, Pomnikowa, Prosta, Prusa, Przeskok, Przesmyk, Przyleśna, Ruczaj, Rybna, Saturna, Słoneczna, Spokojna, Srebrna, Starzyńskiego, Stawowa, Stepowa, Strzelecka, Szczęśliwa, Szeroka, Teligi, Topolowa, Tuwima, Walewskiej, Wesoła, Wiśniowa, Wschodnia, Wspólna, Wydmowa, Zabawna, Zachodnia, Zakątek, Zakole, Zimna, Złota, Żabia, Żeglarska, Żółwia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA JACKA ORYCHA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Agnieszka Lużyńska
    302 (11,03%)
  2. 1 Marlena Zofia Stosio
    410 (14,97%)
  3. 3 Jolanta Buczyńska-Bobel
    131 (4,78%)
  4. 5 Konrad Łukasz Król
    104 (3,80%)
  5. 4 Marcin Brzeziński
    243 (8,87%)
  6. 7 Jacek Orych
    391 (14,28%)
  7. 6 Marcin Dąbrowski
    94 (3,43%)

KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Olga Bojarska
    50 (1,83%)
  2. 4 Monika Gąsior
    25 (0,91%)
  3. 1 Zenon Skibiński
    93 (3,40%)
  4. 2 Jacek Domaszczyński
    141 (5,15%)
  5. 3 Jadwiga Marianna Kraińska
    89 (3,25%)
  6. 5 Beata Maja Zych
    36 (1,31%)
  7. 7 Łukasz Jacek Zalewski
    84 (3,07%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Weronika Konopka
    14 (0,51%)
  2. 1 Daniel Kurek
    343 (12,52%)
  3. 2 Agnieszka Anna Osuch
    46 (1,68%)
  4. 7 Paweł Dąbrowski
    99 (3,61%)
  5. 3 Leon Leszek Rewaj
    19 (0,69%)
  6. 5 Waldemar Uszyński
    10 (0,37%)
  7. 4 Marta Wioletta Piętka
    15 (0,55%)

Okręg 4

Aleja Piłsudskiego strona nieparzysta od nr 131 do 293A (od ulicy Pomnikowej do północnej granicy miasta) oraz strona parzysta od nr 206 do nr 256A (od nr 206 do północnej granicy miasta), ulice: Agrarna, Akacjowa, Amarantowa, Andersa, Asnyka, Bajkowa, Balladyny, Batalionów Chłopskich, Baczyńskiego Błękitna, Borówkowa, Brzechwy, Bukowa, Ceramiczna, Chopina, Cisowa, Chocimska, Chotomskiej, Ciurlionisa, Cmentarna, Dąbrowskiego, Dębowa, Długa, Długosza, Dmowskiego, Dolna, Dziewanny, Fiołkowa, Fredry, Gałczyńskiego, Graniczna, Grażyny, Grota Roweckiego, Hallera, Harcerska, Jarzębinowa, Jutrzenki, Kamienna, Karłowicza, Kasztanowa, Klonowa, Kmitówek, Kolorowa, Konwalii, Kossaka, Krasińskiego, Kraszewskiego, Królowej Marysieńki, Kukier, Kusocińskiego, Kurpińskiego, Kwiatowa, Legionowa, Legionów Polskich, Leśmiana, Letnia, Łączna, Majora Billa, Maczka, Magnolii, Makuszyńskiego, Mała, Maratońska, Marmurowa, Michalicka, Modrzewiowa, Nałkowskiej, Napoleona, Niecała, Niemcewicza, Nowa, Norwida, Obrońców, Odrowąża, Okrzei, Olimpijska, Orła Białego, Pałacha, Pastelowa, Piaskowa, Pieniążka, Piotrówka, Podleśna, Pogodna, Pogonowskiego, Poławskiego, Pomarańczowa, Poniatowskiego, Poprzeczna, Poziomkowa, Przydrożna, Pułaskiego, Radna, Reja, Rolna, Reymonta, Różewicza, Rydza Śmigłego Rynkowa, Sasanki, Sienkiewicza, Skorupki, Słowików, Sobieskiego, Spacerowa, Staffa, Stokrotki, Strumykowa, Szarotki, Szczepowa, Szczygla, Szymanowskiego, Środkowa, Tęczowa, Torfowa, Turystyczna, Wąska, Wczasowa, Wenecka, Wierzbowa, Wiewiórki, Wiosenna, Wilgi, Wrzosowa, Wybickiego, Zaciszna, Zbieżna, Zbożowa, Zielona, Ziołowa, Żurawinowa, Żwirowa, Żytnia, Źródlana

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA JACKA ORYCHA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Ewa Stefankowska
    111 (3,47%)
  2. 7 Dariusz Sylwester Pietrucha
    290 (9,08%)
  3. 5 Andrzej Jan Nadolski
    236 (7,39%)
  4. 2 Przemysław Piotr Lis
    379 (11,86%)
  5. 4 Paweł Chojnowski
    82 (2,57%)
  6. 3 Emilia Katarzyna Kaczmarczyk
    223 (6,98%)
  7. 1 Urszula Anna Paszkiewicz
    423 (13,24%)

KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Alicja Rżewska
    160 (5,01%)
  2. 7 Mikołaj Szczepanowski
    200 (6,26%)
  3. 1 Paweł Marcin Adamczyk
    185 (5,79%)
  4. 4 Antoni Zdzisław Gajo
    72 (2,25%)
  5. 6 Łukasz Krzysztof Sobczak
    70 (2,19%)
  6. 5 Magdalena Laura Stefańska
    23 (0,72%)
  7. 2 Iwona Pękalak
    71 (2,22%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Krzysztof Zygmunt Cedro
    9 (0,28%)
  2. 4 Agnieszka Lach
    60 (1,88%)
  3. 1 Andrzej Jan Rostek
    485 (15,18%)
  4. 3 Mariusz Paweł Wojtasik
    56 (1,75%)
  5. 5 Alicja Chrzanowska
    29 (0,91%)
  6. 2 Natija Dżawachiszwili-Szarłat
    27 (0,85%)
  7. 7 Marcin Berradjem
    4 (0,13%)