Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Koprzywnica

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Część osiedla Koprzywnica ulice : 11 Listopada, Mały Rynek, Rynek, Osiecka, Stefana Kopra, Tarnobrzeska, Cicha

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Anna Maria Materkowska
    108 (50,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 19 Leszek Józef Zwolski
    10 (4,63%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA JASIŃSKIEGO "1268-2018 KOPRZYWNICA"

kandydatliczba głosów

  1. 18 Edyta Potyrańska
    34 (15,74%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Sebastian Edward Wiącek
    64 (29,63%)

Okręg 2

Część osiedla Cegielnia ulice: Akacjowa, Floriańska, Krótka, Kwiatowa, Polna , Przemysłowa, Słoneczna, Władysława Jasińskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY KLUBIŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Lucyna Wiesława Kos
    84 (34,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA JASIŃSKIEGO "1268-2018 KOPRZYWNICA"

kandydatliczba głosów

  1. 18 Monika Katarzyna Starzyńska
    63 (25,51%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Beata Maria Krakowiak
    100 (40,49%)

Okręg 3

Część osiedla Koprzywnica ulice: Armii Krajowej (z wyłączeniem nr 39, 56, 58, 60), Klasztorna, Miodowa, Rzeczna, Sandomierska, i osiedle Zarzecze ulice: Stare Zarzecze, Zarzecze, Mała Koprzywnica

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 19 Jerzy Marcjan
    63 (23,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY KLUBIŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Aleksandra Stanisława Klubińska
    138 (52,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA JASIŃSKIEGO "1268-2018 KOPRZYWNICA"

kandydatliczba głosów

  1. 18 Anna Motyl
    22 (8,30%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Jan Bokwa
    42 (15,85%)

Okręg 4

Część osiedla Koprzywnica ulice: Czynowa, Gęsia, Jędrusiów, Józefa Piłsudskiego, Leśna, Piaskowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA CUKIERSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 20 Paweł Cukierski
    123 (43,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY KLUBIŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Walenty Bochyński
    77 (27,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA JASIŃSKIEGO "1268-2018 KOPRZYWNICA"

kandydatliczba głosów

  1. 18 Paweł Gorycki
    80 (28,57%)

Okręg 5

Część osiedla Koprzywnica ulice: 3 Maja, Garncarska, Krakowska, Sportowa, Stefana Żeromskiego, Szkolna, Armii Krajowej (nr 39, 56, 58, 60)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 19 Teresa Majczak
    54 (20,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY KLUBIŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Justyna Jolanta Jońca
    116 (43,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA JASIŃSKIEGO "1268-2018 KOPRZYWNICA"

kandydatliczba głosów

  1. 18 Paweł Jasiński
    54 (20,38%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Dorota Małgorzata Figacz
    41 (15,47%)

Okręg 6

sołectwo: Sośniczany

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Wojciech Józef Miklas
    69 (38,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 19 Jarosław Jakub Cichoń
    32 (18,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA JASIŃSKIEGO "1268-2018 KOPRZYWNICA"

kandydatliczba głosów

  1. 18 Danuta Rączkowska
    76 (42,94%)

Okręg 7

sołectwo: Błonie, Świężyce

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 19 Anna Ossowska
    84 (33,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY KLUBIŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Bożena Grażyna Maciąg
    84 (33,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA JASIŃSKIEGO "1268-2018 KOPRZYWNICA"

kandydatliczba głosów

  1. 18 Agnieszka Maria Sabat
    24 (9,60%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tomasz Żóraw
    58 (23,20%)

Okręg 8

sołectwo: Gnieszowice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Adrian Piątkowski
    114 (47,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA JASIŃSKIEGO "1268-2018 KOPRZYWNICA"

kandydatliczba głosów

  1. 18 Justyna Piątkowska
    56 (23,43%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Michał Kućmira
    69 (28,87%)

Okręg 9

sołectwo: Niedźwice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY KLUBIŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Renata Chochulska
    65 (40,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA JASIŃSKIEGO "1268-2018 KOPRZYWNICA"

kandydatliczba głosów

  1. 18 Ewelina Maria Szlichta
    16 (9,88%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marek Kubicki
    81 (50,00%)

Okręg 10

sołectwo: Beszyce, Trzykosy

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Anna Zioło
    76 (31,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 19 Tomasz Krzysztof Nasternak
    53 (22,18%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Dorota Papka
    110 (46,03%)

Okręg 11

sołectwo: Zbigniewice-Kolonia, Postronna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Maria Lachtara
    69 (31,65%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 19 Paulina Staszczak
    33 (15,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY KLUBIŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Zygmunt Pawlik
    16 (7,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA JASIŃSKIEGO "1268-2018 KOPRZYWNICA"

kandydatliczba głosów

  1. 18 Tomasz Grzegorz Toś
    21 (9,63%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Roman Grudzień
    79 (36,24%)

Okręg 12

sołectwo: Dmosice, Zbigniewice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Antoni Michalski
    86 (49,71%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Nina Zdzisława Szymańska
    87 (50,29%)

Okręg 13

sołectwo: Krzcin

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mirosław Ryszard Żyła
    58 (24,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 19 Anna Skrok
    57 (24,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA JASIŃSKIEGO "1268-2018 KOPRZYWNICA"

kandydatliczba głosów

  1. 18 Anna Kulza
    69 (29,11%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Wiesław Krzysztof Kopeć
    53 (22,36%)

Okręg 14

sołectwo: Ciszyca, Kamieniec

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Maria Anna Dziubek
    126 (60,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 19 Krzysztof Szeląg
    22 (10,63%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA JASIŃSKIEGO "1268-2018 KOPRZYWNICA"

kandydatliczba głosów

  1. 18 Ireneusz Gawron
    25 (12,08%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ireneusz Krzysztof Bernyś
    34 (16,43%)

Okręg 15

sołectwo: Łukowiec

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 19 Jadwiga Pruś
    62 (40,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY KLUBIŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Zenon Mieczysław Papka
    24 (15,69%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Artur Paweł Bernyś
    67 (43,79%)