Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Goworowo
Pokaż więcej
Piotr Michał Dąbkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TO MY
74
(20,90%)
Radosław Henryk Majkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(9,89%)
Danuta Domasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY DOMASIK
181
(51,13%)
Małgorzata Zalewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA GAJEWSKIEGO
64
(18,08%)
Okręg 2
Sołectwa: Czernie, Grodzisk Mały, Wólka Brzezińska
Pokaż więcej
Krzysztof Dariusz Winczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TO MY
97
(29,04%)
Paweł Subzda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72
(21,56%)
Krzysztof Mróz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
78
(23,35%)
Aneta Sadowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA GAJEWSKIEGO
13
(3,89%)
Ewa Lubiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KOSIORKA
74
(22,16%)
Okręg 3
Sołectwa: Daniłowo, Ludwinowo, Szczawin
Pokaż więcej
Katarzyna Gałązka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TO MY
57
(19,66%)
Marzena Teresa Gęsich
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
111
(38,28%)
Jakub Podleś
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
117
(40,34%)
Bogusława Romanowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA GAJEWSKIEGO
5
(1,72%)
Okręg 4
Sołectwa: Góry, Jemieliste, Józefowo, Kaczka
Pokaż więcej
Małgorzata Gałązka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TO MY
47
(29,38%)
Monika Dzierzgowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(50,00%)
Roksana Angela Łukasiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA GAJEWSKIEGO
16
(10,00%)
Jolanta Skierkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KOSIORKA
17
(10,63%)
Okręg 5
Sołectwa: Pasieki, Ponikiew Mała, Ponikiew Mała Kolonia
Pokaż więcej
Mirosław Markowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TO MY
73
(27,04%)
Andrzej Gutowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(13,33%)
Krystyna Kowalewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW K. KOWALEWSKIEJ
66
(24,44%)
Krzysztof Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
20
(7,41%)
Sylwester Mariusz Górecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KOSIORKA
75
(27,78%)
Okręg 6
Sołectwa: Czarnowo, Ponikiew Duża
Pokaż więcej
Hanna Dąbkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TO MY
54
(28,88%)
Krzysztof Bednarczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
16
(8,56%)
Arkadiusz Marcin Miłek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(21,39%)
Mirosław Antoni Ziemek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA GAJEWSKIEGO
77
(41,18%)
Okręg 7
Sołectwa: Borki, Kobylin, Wólka Kunińska
Pokaż więcej
Janusz Sławomir Szabłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TO MY
62
(29,38%)
Piotr Markowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(27,96%)
Justyna Joanna Kępa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(29,86%)
Agata Monika Drężewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KOSIORKA
27
(12,80%)
Okręg 8
Sołectwa: Dzbądzek, Jurgi, Kunin, Michałowo, Szarłat, Zaorze
Pokaż więcej
Jerzy Manowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TO MY
101
(40,73%)
Paweł Zegarowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(18,15%)
Tadeusz Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
26
(10,48%)
Agnieszka Rybaczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KOSIORKA
76
(30,65%)
Okręg 9
Sołectwa: Jawory Podmaście, Jawory Stare, Jawory Wielkopole, Kruszewo
Pokaż więcej
Joanna Teresa Kwietniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TO MY
91
(33,33%)
Agata Galarska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
95
(34,80%)
Jan Zięba
KOMITET WYBORCZY KONGRES NOWEJ PRAWICY
65
(23,81%)
Stanisław Pawłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA GAJEWSKIEGO
22
(8,06%)
Okręg 10
Sołectwa: Damięty, Gierwaty, Grabowo, Nogawki, Struniawy
Pokaż więcej
Janusz Żebrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TO MY
66
(32,20%)
Aneta Mierzejewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(20,98%)
Zofia Okrąglińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA GAJEWSKIEGO
42
(20,49%)
Anna Rybaczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KOSIORKA
54
(26,34%)
Okręg 11
Sołectwo Żabin
Pokaż więcej
Marcin Rurka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TO MY
100
(48,54%)
Dariusz Gruz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(26,21%)
Małgorzata Dziełak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KOSIORKA
52
(25,24%)
Okręg 12
Sołectwa: Brzeźno, Brzeźno Kolonia
Pokaż więcej
Ryszard Pskiet
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TO MY
131
(53,91%)
Małgorzata Prekiel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(12,76%)
Marcin Mierzejewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
13
(5,35%)
Krzysztof Henryk Kozłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA GAJEWSKIEGO
16
(6,58%)
Anna Elżbieta Stankiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KOSIORKA
52
(21,40%)
Okręg 13
Sołectwa: Goworówek, Pokrzywnica, Pokrzywnica Kolonia
Pokaż więcej
Ewa Magdalena Krupka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TO MY
30
(9,87%)
Krystyna Subczyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
102
(33,55%)
Barbara Marianna Grabowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA GAJEWSKIEGO
88
(28,95%)
Barbara Fronczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KOSIORKA
84
(27,63%)
Okręg 14
Sołectwa: Cisk, Lipianka
Pokaż więcej
Anna Kwiatkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TO MY
125
(60,39%)
Paweł Zięba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(35,27%)
Paweł Jan Napiórkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA GAJEWSKIEGO
9
(4,35%)
Okręg 15
Sołectwa: Rębisze Działy, Rębisze Kolonia, Rębisze Parcele
Pokaż więcej
Barbara Kuczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TO MY
45
(22,96%)
Krzysztof Zięba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(39,80%)
Tadeusz Szatanek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
31
(15,82%)
Bartosz Dziełak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA GAJEWSKIEGO
42
(21,43%)