Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Leśna

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Leśna ulica: Elizy Orzeszkowej

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA KUSIBAB GMINA LEŚNA TO NAS ŁĄCZY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Sylwia Barbara Mowczko
    57 (19,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA INICJATYWA W GMINIE LEŚNA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Łukasz Kopka
    113 (38,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA MARCZYŃSKIEGO „LEŚNA DLA MIESZKAŃCÓW”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Bartosz Mieczysław Wichuła
    18 (6,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 17 Bożena Krukowska
    78 (26,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KRZEMIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 21 Krzysztof Mariusz Krzemiński
    30 (10,14%)

Okręg 2

Leśna ulice: Jana Kochanowskiego, Wiejska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA KUSIBAB GMINA LEŚNA TO NAS ŁĄCZY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Leszek Leon Borysiewicz
    118 (40,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA INICJATYWA W GMINIE LEŚNA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Andrzej Marcin Ksej
    86 (29,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marek Piotr Kacprzak
    90 (30,61%)

Okręg 3

Leśna ulice: Na Stoku, Polna, Rynek, Henryka Sienkiewicza, Stroma

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA KUSIBAB GMINA LEŚNA TO NAS ŁĄCZY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Anna Paulina Stawisińska-Urban
    58 (27,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA MARCZYŃSKIEGO „LEŚNA DLA MIESZKAŃCÓW”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Zofia Trubisz
    44 (20,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 17 Joanna Fabijańska
    46 (21,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA CZECZOTA

kandydatliczba głosów

  1. 22 Robert Czeczot
    64 (30,19%)

Okręg 4

Leśna ulica: Baworowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA KUSIBAB GMINA LEŚNA TO NAS ŁĄCZY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Wioletta Danuta Sztuba
    127 (37,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA INICJATYWA W GMINIE LEŚNA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Jowita Marta Chrzanowska
    52 (15,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA MARCZYŃSKIEGO „LEŚNA DLA MIESZKAŃCÓW”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Piotr Krzysztof Mokrzycki
    51 (15,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 17 Izabela Bogumiła Majewska
    106 (31,55%)

Okręg 5

Leśna ulice: Izerska, Kombatantów, Osiedle, Sudecka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA KUSIBAB GMINA LEŚNA TO NAS ŁĄCZY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Konrad Rafał Mazurek
    83 (29,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA INICJATYWA W GMINIE LEŚNA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Ryszard Józef Kiwilsza
    54 (19,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA MARCZYŃSKIEGO „LEŚNA DLA MIESZKAŃCÓW”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Stanisław Jerzy Straszko
    41 (14,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 17 Beata Mariola Cichocka-Kurdziko
    103 (36,65%)

Okręg 6

Leśna ulice: Tadeusza Kościuszki, Krótka, Krzywa, Lechów, Lubańska, Pocztowa, Mikołaja Reja, Szkolna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA KUSIBAB GMINA LEŚNA TO NAS ŁĄCZY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Witold Franciszek Dziekan
    71 (29,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA INICJATYWA W GMINIE LEŚNA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Mirosław Marian Marszałek
    28 (11,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA MARCZYŃSKIEGO „LEŚNA DLA MIESZKAŃCÓW”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jan Paweł Babij
    30 (12,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 17 Piotr Paweł Duś
    109 (45,80%)

Okręg 7

Leśna ulice: Kościelna, Gustawa Morcinka, Ogrodowa, Stefana Żeromskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA KUSIBAB GMINA LEŚNA TO NAS ŁĄCZY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Krzysztof Solski
    113 (49,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA INICJATYWA W GMINIE LEŚNA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Tomasz Kazimierz Tiuchta
    33 (14,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA MARCZYŃSKIEGO „LEŚNA DLA MIESZKAŃCÓW”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Artur Szczepan Jochym
    12 (5,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 17 Denis Aleksy Borcz
    69 (30,40%)

Okręg 8

Miłoszów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA KUSIBAB GMINA LEŚNA TO NAS ŁĄCZY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Piotr Dudziński
    221 (78,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 17 Kazimierz Ludwik Kalinowski
    59 (20,85%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Oskar Ryszard Kukurek
    3 (1,06%)

Okręg 9

Smolnik

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA KUSIBAB GMINA LEŚNA TO NAS ŁĄCZY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Justyna Kinga Wickiel
    50 (26,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALTERA STRASZAKA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Walter Ryszard Straszak
    79 (41,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA MARCZYŃSKIEGO „LEŚNA DLA MIESZKAŃCÓW”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jacek Piotr Ciepiela
    5 (2,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 17 Ewa Król
    58 (30,21%)

Okręg 10

Pobiedna ulice: Hetmańska, Krótka, Nowomiejska, Plac Wolności, Podgórna, Polna, Rynek, Słoneczne Wzgórze, Strażacka, Strzelecka, Wola Sokołowska, Zaułek

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA KUSIBAB GMINA LEŚNA TO NAS ŁĄCZY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Marta Anna Budzińska-Socha
    130 (41,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA INICJATYWA W GMINIE LEŚNA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Arleta Joanna Wąsowska
    46 (14,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 17 Anna Irena Hałas
    134 (43,23%)

Okręg 11

Pobiedna ulice: Dworcowa, Łąkowa; Wolimierz

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA INICJATYWA W GMINIE LEŚNA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Marek Karol Socha
    76 (36,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 17 Czesław Józef Oskierko
    131 (63,29%)

Okręg 12

Świecie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA KUSIBAB GMINA LEŚNA TO NAS ŁĄCZY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Maria Zdzisława Maliszewska
    79 (35,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 17 Dariusz Jerzy Bik
    39 (17,41%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Katarzyna Męcina
    106 (47,32%)

Okręg 13

Janówka, Kościelniki Górne, Kościelniki Średnie, Szyszkowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA KUSIBAB GMINA LEŚNA TO NAS ŁĄCZY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Piotr Kazimierz Suśniak
    103 (30,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA INICJATYWA W GMINIE LEŚNA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Bernard Maciej Richter
    16 (4,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA MARCZYŃSKIEGO „LEŚNA DLA MIESZKAŃCÓW”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Tomasz Waldemar Majer
    38 (11,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 17 Łukasz Faltyn
    94 (28,23%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Elżbieta Mariola Boczula
    82 (24,62%)

Okręg 14

Bartoszówka, Stankowice, Sucha, Zacisze, Złotniki Lubańskie, Złoty Potok

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA KUSIBAB GMINA LEŚNA TO NAS ŁĄCZY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Katarzyna Szczepańska
    69 (23,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA INICJATYWA W GMINIE LEŚNA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Bronisław Marian Jednacz
    81 (27,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 17 Małgorzata Anna Borysiewicz
    141 (48,45%)

Okręg 15

Grabiszyce Dolne, Grabiszyce Górne, Grabiszyce Średnie, Jurków

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA KUSIBAB GMINA LEŚNA TO NAS ŁĄCZY

kandydatliczba głosów

  1. 16 Wioletta Wanda Kalińska
    128 (43,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA INICJATYWA W GMINIE LEŚNA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Grażyna Lucyna Roob
    22 (7,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marcin Maciej Rębarz
    81 (27,74%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krzysztof Bogdan Benc
    61 (20,89%)