Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Ścinawa

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Ścinawa – ulice: Benedyktyńska, Bonifracka, Cysterska, Dominikańska, Franciszkańska, Jezuicka, Karmelicka, Klasztorna, Rybna, Salezjańska, Wołowska, Wrocławska, Żołnierska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIAN KOSZTYŁA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Marek Andrzej Szopa
    161 (42,37%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marek Piotr Andrachiewicz
    111 (29,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI

kandydatliczba głosów

  1. 16 Artur Trubicki
    108 (28,42%)

Okręg 2

Miasto Ścinawa – ulice: Kombatantów RP, Królowej Jadwigi, Lipowa, Plac Zjednoczenia, Polna, Przyjaciół Żołnierza, Sportowa, Wiosenna , Zesłańców Sybiru

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIAN KOSZTYŁA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Monika Żogalska
    183 (40,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA HOLDENMAJERA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Andrzej Holdenmajer
    94 (20,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI

kandydatliczba głosów

  1. 16 Arkadiusz Sylwester Dąbrowski
    177 (38,99%)

Okręg 3

Miasto Ścinawa – ulica Władysława Jagiełły

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIAN KOSZTYŁA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Krzysztof Józef Marek
    86 (33,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA HOLDENMAJERA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Arkadiusz Donat Wilgosz
    47 (18,08%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Wiesław Ptaszyński
    82 (31,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI

kandydatliczba głosów

  1. 16 Agata Adamska
    45 (17,31%)

Okręg 4

Miasto Ścinawa – ulice: Chopina, Mickiewicza, Paderewskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIAN KOSZTYŁA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Monika Elżbieta Gierus
    106 (42,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA HOLDENMAJERA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Zbigniew Kozak
    17 (6,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI

kandydatliczba głosów

  1. 16 Norbert Bernard Kominiarczuk
    34 (13,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Karol Kamil Budziński
    91 (36,69%)

Okręg 5

Miasto Ścinawa – ulice: Kilińskiego, Kościuszki, Reymonta, Sienkiewicza, Słowackiego, Spacerowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIAN KOSZTYŁA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Renata Stanisława Kudzia
    133 (43,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA HOLDENMAJERA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Ewa Żubrowska
    22 (7,19%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Małgorzata Iwona Krysa
    41 (13,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI

kandydatliczba głosów

  1. 16 Krzysztof Antoni Konaniec
    69 (22,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 17 Patrycja Wioletta Struska-Flunt
    41 (13,40%)

Okręg 6

Miasto Ścinawa – ulice: Akacjowa, Cisowa, Hoża, Klonowa, Leśna, Ogrodowa, Różana, Topolowa, Wiśniowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIAN KOSZTYŁA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Henryk Stanisław Kozak
    127 (48,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA HOLDENMAJERA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Kazimierz Łucki
    80 (30,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI

kandydatliczba głosów

  1. 16 Daniel Marek Szymański
    57 (21,59%)

Okręg 7

Miasto Ścinawa – ulice: Chobieńska, Grunwaldzka, Kołomłyńska, Legnicka, Lubińska, Słoneczna, Stefana Batorego, Szeroka, Wesoła, Wita Stwosza, Witosa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIAN KOSZTYŁA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Agnieszka Agata Parzyńska
    161 (46,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA HOLDENMAJERA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jolanta Wiesława Litwa
    27 (7,80%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Rafał Sebastian Cichuta
    88 (25,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI

kandydatliczba głosów

  1. 16 Marcin Damian Nowicki
    17 (4,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marta Jamrozik
    53 (15,32%)

Okręg 8

Miasto Ścinawa – ulice: 1 Maja, Głogowska, Jana Pawła II, Kościelna, Łąkowa, Orla, Plac Kościelny, Robotnicza, Rynek, Szkolna, Szpitalna, Zgody

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIAN KOSZTYŁA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Renata Alicja Podgórska
    54 (23,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA HOLDENMAJERA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Włodzimierz Adam Jagiełło
    50 (22,12%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jan Hałas
    17 (7,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jerzy Karol Sztaba
    105 (46,46%)

Okręg 9

Tymowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIAN KOSZTYŁA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Agnieszka Bernadetta Kucy
    6 (1,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENY CHRYSTYNA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Irena Chrystyna
    162 (45,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA HOLDENMAJERA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Halina Elżbieta Chałupa
    104 (29,21%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Paweł Szymon Pałac
    52 (14,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI

kandydatliczba głosów

  1. 16 Marian Andrzej Stachów
    32 (8,99%)

Okręg 10

Chełmek Wołowski, Dębiec, Dziesław

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIAN KOSZTYŁA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Aneta Agnieszka Pałac
    27 (11,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA HOLDENMAJERA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Anna Agnieszka Kasiorek
    75 (30,86%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Łukasz Siwak
    36 (14,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI

kandydatliczba głosów

  1. 16 Piotr Rudyk
    40 (16,46%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Danuta Skrzyniarz
    65 (26,75%)

Okręg 11

Buszkowice, Lasowice, Przychowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIAN KOSZTYŁA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Jan Śliwa
    104 (46,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENY CHRYSTYNA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Czesław Wincenty Jastrzębski
    80 (35,56%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Wiesław Baran
    41 (18,22%)

Okręg 12

Dąbrowa Dolna, Dąbrowa Środkowa, Ręszów, Turów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIAN KOSZTYŁA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Zbigniew Kazimierz Kras
    89 (50,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA HOLDENMAJERA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Maria Teresa Gębalska
    73 (41,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI

kandydatliczba głosów

  1. 16 Grzegorz Jan Reka
    16 (8,99%)

Okręg 13

Parszowice, Redlice, Sitno, Wielowieś

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIAN KOSZTYŁA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Edward Sitarski
    159 (43,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA HOLDENMAJERA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Stanisław Tomczyszyn
    65 (17,81%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Sebastian Michał Stachów
    141 (38,63%)

Okręg 14

Dłużyce, Dziewin, Krzyżowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIAN KOSZTYŁA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Mariusz Jerzy Mostowski
    139 (64,65%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Andrzej Michał Sajak
    76 (35,35%)

Okręg 15

Grzybów, Jurcz, Zaborów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIAN KOSZTYŁA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Józef Szebeszowicz
    48 (20,96%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krystyna Kietla
    30 (13,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jan Piotr Hulewicz
    17 (7,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Marek Waldemar Barylak
    134 (58,52%)