Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Wronki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Wronki, jednostka pomocnicza osiedle Na Górce-ulice: Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Górna, Jabłoniowa, Morelowa, Nowowiejska, Orzechowa, Towarowa, Wiśniowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ŚNIEGOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Michał Biedziak
    191 (42,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Andrzej Pieprzyk
    182 (40,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIEŃ DOBRY DLA WRONEK

kandydatliczba głosów

  1. 15 Hanna Grażyna Paciorkowska
    73 (16,37%)

Okręg 2

Wronki, jednostka pomocnicza osiedle Na Górce-ulice: Aleja Wyzwolenia, Azaliowa, Działkowa, Graniczna, Jaśminowa, Kameliowa, Kwiatowa, Miodowa, Nowa, Piękna, Radosna, Różana, Sadowa, Ukośna, Waniliowa, Warzywna, Wiatraczna, Wiosenna, Wspólna, Zaułek.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ŚNIEGOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Bartosz Lubomir Roszak
    356 (62,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Piotr Paweł Ławniczak
    214 (37,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIEŃ DOBRY DLA WRONEK

kandydatliczba głosów

  1. 15 Roman Jan Gromadziński
    0 (0%)

Okręg 3

Wronki, ulice: Dr. Ignacego Zimniaka, Kościelna, Kręta, Krótka, Plac Wolności, Powstańców Wielkopolskich, Poznańska, Rynek, Sierakowska, Spokojna.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ŚNIEGOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Sławomir Piotr Śniegowski
    235 (42,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Krystian Kawecki
    230 (41,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIEŃ DOBRY DLA WRONEK

kandydatliczba głosów

  1. 15 Beata Anna Pertek-Mikołajczak
    85 (15,45%)

Okręg 4

Wronki, osiedle Mieszka I oraz ulice: Bolesława Chrobrego, Garncarska, Klasztorna, Kościuszki, Mickiewicza 1 - 15, 23 - 53 nieparzyste, Podgórna, Rzeczna, Szkolna, Szpitalna, Wodna, Zwycięzców.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ŚNIEGOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Agnieszka Justyna Roszak
    143 (23,79%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Piotr Paweł Golas
    251 (41,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA GRZYLA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Zbigniew Kazimierz Grzyl
    164 (27,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIEŃ DOBRY DLA WRONEK

kandydatliczba głosów

  1. 15 Rafał Leszek Betka
    43 (7,15%)

Okręg 5

Wronki, osiedle Staszica oraz ulice: Dworcowa, Lipowa, Niepodległości, Partyzantów, Polna, Ratuszowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ŚNIEGOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Arkadiusz Białek
    265 (39,79%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI BARTNICZAK - GINALSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Agnieszka Bartniczak-Ginalska
    401 (60,21%)

Okręg 6

Wronki, osiedla: Borek 1A-E, 10A - 13, Słowackiego oraz ulice: Mickiewicza od 20 parzyste do końca, od 53a nieparzyste do końca, Słoneczna.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ŚNIEGOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Kacper Stefan Kukawka
    224 (36,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marcin Krzysztof Wilk
    384 (63,16%)

Okręg 7

Wronki, osiedla: Borek 2A - 8F, 14 do końca, Słowiańskie oraz ulice: Cienista, Leśna Polana, Prasłowiańska.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ŚNIEGOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Szymon Piotr Śmiglak
    300 (36,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Piotr Władysław Rzyski
    416 (50,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIEŃ DOBRY DLA WRONEK

kandydatliczba głosów

  1. 15 Magdalena Lewandowska
    106 (12,90%)

Okręg 8

Wronki, jednostka pomocnicza Osiedle Zamość-ulice: Brzozowa, Dębowa, Gajowa, Klonowa, Łąkowa, Ogrodowa, Pogodna, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Zacisze.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ŚNIEGOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Romuald Henryk Prajs
    188 (32,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jerzy Florian Śmiłowski
    395 (67,75%)

Okręg 9

Wronki, jednostka pomocnicza Osiedle Zamość-ulice: Bukowa, Grabowa, Jana Pawła II, Jaworowa, Leśna, Łowiecka, Myśliwska, Nadbrzeżna, Nadwarciańska, Piaskowa, Przesmyk, Rolna, Rzecińska.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ŚNIEGOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Tomasz Jan Biniak
    118 (21,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Ernest Mikołaj Frankowski
    318 (56,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIEŃ DOBRY DLA WRONEK

kandydatliczba głosów

  1. 15 Mateusz Radziwoniuk
    123 (22,00%)

Okręg 10

Sołectwa: Samołęż, Stróżki (Borek, Stróżki).

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ŚNIEGOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Karolina Krygier
    167 (40,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Krzysztof Jan Pyzik
    85 (20,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIEŃ DOBRY DLA WRONEK

kandydatliczba głosów

  1. 15 Maciej Tadeusz Trojanek
    158 (38,54%)

Okręg 11

Sołectwa: Nowa Wieś (Huby-Oporowo, Warszawa, Nowa Wieś, ulice: Boczna, Górna, Kasztanowa, Lipowa, Miodowa, Młodych, Parkowa, Słonecznikowa, Staromiejska, Szamotulska, Szkolna, Topolowa)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ŚNIEGOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Krystian Zastróżny
    289 (44,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Bartosz Krzysztof Sobański
    311 (48,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIEŃ DOBRY DLA WRONEK

kandydatliczba głosów

  1. 15 Paweł Bugaj
    44 (6,83%)

Okręg 12

Sołectwa: Rzecin (Lutyniec, Maszewice, Mokrz, Rzecin) Popowo (Aleksandrowo, Krasnobrzeg, Popowo, Szklarnia, Winnogóra) Jasionna, Obelzanki (Nadolnik, Nowy Kraków, Obelzanki, Piła, Smolnica)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ŚNIEGOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Maciej Tomasz Kląskała
    199 (37,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Robert Sebastian Orzechowski
    258 (48,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIEŃ DOBRY DLA WRONEK

kandydatliczba głosów

  1. 15 Roman Rapa
    70 (13,28%)

Okręg 13

Sołectwa: Ćmachowo Marianowo, Stare Miasto, Głuchowo, Wróblewo, Wierzchocin

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ŚNIEGOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Alina Maria Kramer
    276 (34,20%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Janusz Szulc
    531 (65,80%)

Okręg 14

Sołectwa: Biezdrowo (Biezdrowo, Pierwoszewo) Pożarowo (Olin, Pożarowo) Kłodzisko (Kłodzisko, Józefowo, Olesin) Lubowo (Lubowo, Karolewo) Pakawie (Pakawie, Dąbrowa) Wartosław

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ŚNIEGOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Sławomir Piotr Andrzejak
    313 (38,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Mariusz Michał Makówka
    389 (48,26%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Antoni Odrobny
    104 (12,90%)

Okręg 15

Sołectwa: Chojno (Chojno-Błota Małe, Chojno-Błota Wielkie, Chojno-Młyn, Chojno-Wieś, Dębogóra, Głuchowiec, Gogolice, Kobus, Lubowo Drugie, Pustelnia, Samita, Szostaki, Tomaszewo, Zdroje

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jarosław Ryszard Mikołajczak
    0 (0,00%)