Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Mniszków

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Mniszków: ul. Władysława Reymonta, ul. Stefana Żeromskiego, ul. Powstańców Wielkopolskich, ul. Mjr Hubala, ul. Mickiewicza, ul. Marii Konopnickiej, ul. Leśna, ul. Krótka, ul. Cicha

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Zbigniew Abratkiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

43 (22,87%)

Bolesław Madej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MNISZKÓW

111 (59,04%)

Renata Biazik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY MNISZKÓW

34 (18,09%)

Okręg 2

Mniszków: ul. Akacjowa, ul. Boczna, ul. Kapitana Wichra, ul. Łąkowa, ul. Piotrkowska, ul. Polna, ul. Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Halina Maria Wiączek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

72 (36,55%)

Elżbieta Wiesława Białecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MNISZKÓW

125 (63,45%)

Okręg 3

Jawor-Kolonia, Jawor

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Jarosław Palus

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

69 (41,32%)

Gabriel Bronisław Suros

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MNISZKÓW

98 (58,68%)

Okręg 4

Mikułowice, Stok

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Antoni Czerczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

97 (51,32%)

Zofia Jadwiga Mastalerz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MNISZKÓW

92 (48,68%)

Okręg 5

Świeciechów, Olimpiów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Barbara Makowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

41 (29,08%)

Waldemar Klemens Nojek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MNISZKÓW

100 (70,92%)

Okręg 6

Radonia, Marianka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bożena Zofia Białowąs

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MNISZKÓW

111 (45,87%)

Józef Stefan Pasieczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADONI I MARIANKI

63 (26,03%)

Renata Zofia Krawiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIESZKAŃCÓW RADONI

68 (28,10%)

Okręg 7

Strzelce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Jan Kuśmierski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

71 (39,44%)

Grzegorz Leszek Banaszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MNISZKÓW

109 (60,56%)

Okręg 8

Prucheńsko Duże, Owczary

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Darek Matyszewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

70 (42,17%)

Marcin Adam Koziełek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MNISZKÓW

96 (57,83%)

Okręg 9

Konstantynów, Stoczki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Stefan Leśniewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

59 (30,26%)

Jarosław Dariusz Wojciechowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MNISZKÓW

136 (69,74%)

Okręg 10

Prucheńsko Małe, Błogie Szlacheckie, Nowe Błogie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Alina Robak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

45 (25,86%)

Stanisław Zdonek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MNISZKÓW

129 (74,14%)

Okręg 11

Błogie Rządowe

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Józef Zdonek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

30 (16,76%)

Piotr Andrzej Zdonek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MNISZKÓW

68 (37,99%)

Dominik Artur Kowalewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA BŁOGIEGO

81 (45,25%)

Okręg 12

Zarzęcin, Małe Końskie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Rafał Marcinkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

71 (37,57%)

Alicja Marianna Mierzwa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MNISZKÓW

98 (51,85%)

Halina Danuta Marszałek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG ODPOWIEDZIALNOŚĆ MĄDROŚĆ

20 (10,58%)

Okręg 13

Bukowiec nad Pilicą

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Jan Krawczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

84 (56,38%)

Jerzy Jan Węglarski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MNISZKÓW

65 (43,62%)

Okręg 14

Julianów, Góry Trzebiatowskie, Obarzanków-Strugi, Zajączków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Franciszek Więcławski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

58 (44,62%)

Ewa Aleksandra Rudzka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MNISZKÓW

72 (55,38%)

Okręg 15

Duży Potok, Wydraków, Syski, Holendry Grabowskie, Grabowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Ciesielski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

104 (53,33%)

Ryszard Rutowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MNISZKÓW

91 (46,67%)