Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - staszowski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Staszów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Alicja Paulina Misiak
    393 (3,53%)
  2. 1 Stanisław Batóg
    798 (7,18%)
  3. 6 Ryszard Marian Sucharzewski
    131 (1,18%)
  4. 2 Leszek Guzal
    431 (3,88%)
  5. 4 Krystyna Anna Semrau
    680 (6,12%)
  6. 8 Benedykt Władysław Straszak
    179 (1,61%)
  7. 3 Katarzyna Małgorzata Ciepiela
    404 (3,63%)
  8. 9 Stanisław Lech Zalewski
    409 (3,68%)
  9. 7 Lidia Grażyna Chwała
    256 (2,30%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Zbigniew Bąk
    449 (4,04%)
  2. 9 Grażyna Anna Medyńska
    244 (2,19%)
  3. 1 Wanda Alicja Bartos
    300 (2,70%)
  4. 2 Barbara Suchorowska
    123 (1,11%)
  5. 4 Edward Stanisław Anioł
    285 (2,56%)
  6. 7 Sylwia Anna Janicka
    144 (1,30%)
  7. 8 Damian Kosma Sierant
    375 (3,37%)
  8. 3 Krzysztof Antoni Janecki
    125 (1,12%)
  9. 6 Dominik Marek Wesołowski
    116 (1,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ewa Agnieszka Pielak
    145 (1,30%)
  2. 6 Urszula Danuta Mazur
    56 (0,50%)
  3. 1 Romuald Leon Zgrzywa
    369 (3,32%)
  4. 4 Mariola Anna Pawłowska
    25 (0,22%)
  5. 8 Agata Urszula Gąsiorek
    58 (0,52%)
  6. 3 Robert Paweł Widanka
    95 (0,85%)
  7. 5 Piotr Król
    186 (1,67%)
  8. 7 Tomasz Kos
    88 (0,79%)
  9. 9 Maciej Adamkiewicz
    94 (0,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONALNE FORUM SAMORZĄDOWE 2018

kandydatliczba głosów

  1. 2 Adam Andrzej Kowal
    534 (4,80%)
  2. 3 Piotr Mazur
    300 (2,70%)
  3. 7 Edward Mikołaj Skowron
    106 (0,95%)
  4. 1 Henryka Markowska
    385 (3,46%)
  5. 9 Andrzej Jan Kruzel
    572 (5,14%)
  6. 5 Gabriela Iwona Urbańska
    311 (2,80%)
  7. 4 Małgorzata Dorota Kazimierska
    259 (2,33%)
  8. 6 Małgorzata Wiesława Stachura
    71 (0,64%)
  9. 8 Paweł Artur Skowron
    79 (0,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNY POWIAT STASZOWSKI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mirosław Wyrzykowski
    357 (3,21%)
  2. 2 Joanna Ewa Jarosz
    92 (0,83%)
  3. 6 Łukasz Mariusz Urban
    215 (1,93%)
  4. 5 Jacek Bogdan Krzysztofik
    75 (0,67%)
  5. 3 Justyna Anna Mysłek
    87 (0,78%)
  6. 7 Renata Majka
    65 (0,58%)
  7. 4 Marzanna Agnieszka Tomporowska
    85 (0,76%)
  8. 8 Piotr Skuza
    148 (1,33%)

KOMITET WYBORCZY „NIEZADOWOLENI”

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jacek Skórski
    221 (1,99%)
  2. 2 Sylwia Maria Falasa
    26 (0,23%)
  3. 5 Michał Sowiński
    29 (0,26%)
  4. 7 Małgorzata Jolanta Wojciechowska
    13 (0,12%)
  5. 6 Piotr Jerzy Wojtycha
    36 (0,32%)
  6. 3 Marzena Halina Idzik
    73 (0,66%)
  7. 4 Barbara Kaczmarska
    22 (0,20%)

Okręg 2

Osiek, Bogoria

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zofia Jarkowska
    327 (4,11%)
  2. 3 Józef Żółciak
    580 (7,30%)
  3. 4 Jan Sowiński
    424 (5,34%)
  4. 1 Anna Renata Niziałek
    811 (10,21%)
  5. 5 Danuta Gawlik
    288 (3,62%)
  6. 6 Wacław Adam Słodkowski
    290 (3,65%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jerzy Marian Chudy
    987 (12,42%)
  2. 4 Ewa Mariola Bednarska
    67 (0,84%)
  3. 6 Renata Seremak
    38 (0,48%)
  4. 3 Zbigniew Dariusz Borek
    519 (6,53%)
  5. 2 Marek Adam Chyla
    846 (10,65%)
  6. 5 Monika Alina Sławska
    108 (1,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Magdalena Agnieszka Wilk
    472 (5,94%)
  2. 1 Zbigniew Wiącek
    821 (10,33%)
  3. 4 Stanisław Jurkowski
    268 (3,37%)
  4. 5 Małgorzata Legiecka
    31 (0,39%)
  5. 2 Barbara Korytnicka
    183 (2,30%)
  6. 6 Marcin Mateusz Mazurkiewicz
    84 (1,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONALNE FORUM SAMORZĄDOWE 2018

kandydatliczba głosów

  1. 6 Sylwia Justyna Jońca
    84 (1,06%)
  2. 5 Renata Wioletta Niekurzak
    68 (0,86%)
  3. 1 Małgorzata Maria Jońca
    210 (2,64%)
  4. 2 Stefan Irek
    119 (1,50%)
  5. 3 Marek Stanisław Okoń
    89 (1,12%)
  6. 4 Artur Nowak
    39 (0,49%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNY POWIAT STASZOWSKI

kandydatliczba głosów

  1. 3 Marzanna Urszula Żyła
    76 (0,96%)
  2. 1 Joanna Maria Urbańska
    53 (0,67%)
  3. 2 Edward Ferenc
    65 (0,82%)

Okręg 3

Połaniec

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mariusz Ryszard Zyngier
    1 941 (33,99%)
  2. 4 Alina Switek
    260 (4,55%)
  3. 2 Anna Kosowicz
    376 (6,58%)
  4. 3 Wiesław Tadeusz Łaszyca
    266 (4,66%)
  5. 5 Wojciech Zając
    95 (1,66%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Stanisław Walczyk
    968 (16,95%)
  2. 2 Barbara Dorota Lipka
    237 (4,15%)
  3. 5 Maria Sipowicz
    182 (3,19%)
  4. 4 Krzysztof Jędryka
    145 (2,54%)
  5. 3 Mieczysław Dudek
    398 (6,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jan Makuła
    112 (1,96%)
  2. 4 Przemysław Arkadiusz Pawlak
    120 (2,10%)
  3. 3 Karolina Arendarska
    29 (0,51%)
  4. 2 Ewa Bialik
    91 (1,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONALNE FORUM SAMORZĄDOWE 2018

kandydatliczba głosów

  1. 5 Agnieszka Anna Zielińska
    81 (1,42%)
  2. 3 Michał Mielnik
    47 (0,82%)
  3. 1 Halina Maria Guła
    200 (3,50%)
  4. 2 Alfreda Maria Świtek
    109 (1,91%)
  5. 4 Mirosław Gad
    54 (0,95%)

Okręg 4

Łubnice, Oleśnica, Szydłów, Rytwiany

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Monika Maria Wójcik
    197 (2,29%)
  2. 2 Jolanta Wójtowicz
    546 (6,36%)
  3. 1 Grzegorz Marek Rajca
    1 413 (16,45%)
  4. 3 Robert Józef Wyrazik
    383 (4,46%)
  5. 6 Wioletta Suroń-Piotrowicz
    58 (0,68%)
  6. 7 Leszek Bartłomiej Świątek
    513 (5,97%)
  7. 5 Zdzisław Gądek
    124 (1,44%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Adam Kacper Siekierski
    483 (5,62%)
  2. 6 Jan Cecelon
    93 (1,08%)
  3. 7 Jolanta Agnieszka Hynek
    163 (1,90%)
  4. 5 Bogusława Dybus
    46 (0,54%)
  5. 3 Jerzy Marian Karwasiński
    291 (3,39%)
  6. 4 Mieczysława Stanisława Sikora
    167 (1,94%)
  7. 1 Michał Tomasz Skotnicki
    1 593 (18,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zofia Teresa Magiera
    320 (3,73%)
  2. 3 Marian Stanisław Nowak
    131 (1,53%)
  3. 1 Tadeusz Marek Marczewski
    142 (1,65%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONALNE FORUM SAMORZĄDOWE 2018

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krzysztof Józef Ratusznik
    356 (4,15%)
  2. 1 Janusz Bąk
    575 (6,70%)
  3. 3 Stanisław Wojterski
    109 (1,27%)
  4. 4 Bożena Barbara Kwiatkowska
    120 (1,40%)
  5. 5 Jadwiga Sosnowska
    57 (0,66%)
  6. 6 Marta Justyna Wojtaś
    18 (0,21%)
  7. 7 Adam Rafał Murdza
    14 (0,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNY POWIAT STASZOWSKI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Maciej Piotr Zaliński
    135 (1,57%)
  2. 3 Iwona Jastrząb
    36 (0,42%)
  3. 2 Marcin Ireneusz Wyrzykowski
    22 (0,26%)

KOMITET WYBORCZY „NIEZADOWOLENI”

kandydatliczba głosów

  1. 1 Katarzyna Aneta Duda
    43 (0,50%)
  2. 2 Barbara Marzena Gołda
    30 (0,35%)
  3. 3 Adrian Arkadiusz Kwiecień
    193 (2,25%)
  4. 4 Marek Rudnik
    187 (2,18%)
  5. 5 Elżbieta Ewa Wójcik
    30 (0,35%)