Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Kolno

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Czerwone: 1 - 56, 165 - 172, 178 - 247, 259 - 262

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Połomski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

114 (58,46%)

Stanisław Sawicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

81 (41,54%)

Okręg 2

Czerwone: 57 - 164, 173 - 177, 248 - 258, 263 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Sadowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

57 (28,64%)

Grzegorz Okurowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

74 (37,19%)

Dawid Banach

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA KARWOWSKIEGO

68 (34,17%)

Okręg 3

Górszczyzna, Kozioł, Waszki, Wincenta

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Bazydło

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

81 (25,31%)

Anastazy Jan Kalinowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

239 (74,69%)

Okręg 4

Zabiele: 1 - 40, 44 - 110, 140 - 177, 270, 272, 273, 284, 294, 298, 299

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Stanisław Pieklik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

160 (63,75%)

Andrzej Sekściński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

91 (36,25%)

Okręg 5

Kolimagi, Zabiele: 41 - 43, 111 - 139, od 178 do końca z wyłączeniem numerów 270, 272, 273, 284, 294, 298, 299

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogusława Sekścińska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

116 (46,59%)

Irena Pisiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

38 (15,26%)

Stanisław Rogiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA KARWOWSKIEGO

95 (38,15%)

Okręg 6

Janowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Rafał Grzegorz Chludziński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

47 (20,52%)

Jerzy Samul

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

92 (40,17%)

Stanisław Wacław Podsiad

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

90 (39,30%)

Okręg 7

Gietki, Łosewo, Niksowizna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Kołdys

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

115 (55,83%)

Alfred Marian Samul

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

91 (44,17%)

Okręg 8

Borkowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Baczewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 9

Bialiki, Brzozowo, Brzózki, Górskie, Rupin, Wykowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwester Zenon Skrodzki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

53 (14,10%)

Ryszard Jan Podchul

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

100 (26,60%)

Karol Karwowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

105 (27,93%)

Bogusława Narowska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

118 (31,38%)

Okręg 10

Koziki-Olszyny, Obiedzino, Wścieklice, Zaskrodzie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Hermanowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

127 (39,20%)

Ryszard Orłowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

101 (31,17%)

Krzysztof Skrodzki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

96 (29,63%)

Okręg 11

Czernice, Gromadzyn-Wykno, Pachuczyn, Stary Gromadzyn, Tyszki-Łabno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogdan Bikowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

63 (21,58%)

Tadeusz Chludziński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

85 (29,11%)

Wojciech Zakrzewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

68 (23,29%)

Kazimierz Robert Sielawa

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

76 (26,03%)

Okręg 12

Lachowo, Tyszki-Wądołowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Regina Bogdańska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

85 (35,56%)

Kazimierz Kowalewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

107 (44,77%)

Łukasz Karwowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA KARWOWSKIEGO

47 (19,67%)

Okręg 13

Kossaki, Rydzewo-Światki, Stare Kiełcze, Wszebory, Żebry

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edward Murawski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

161 (61,69%)

Bogusława Gardocka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

100 (38,31%)

Okręg 14

Danowo, Filipki Duże, Filipki Małe, Kiełcze-Kopki, Okurowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Chrostowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

130 (60,19%)

Krzysztof Filipkowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

86 (39,81%)

Okręg 15

Glinki, Kowalewo, Kumelsk, Truszki-Kucze, Truszki-Patory, Truszki-Zalesie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystian Borawski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

126 (42,28%)

Henryk Borzymowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

103 (34,56%)

Wojciech Zduńczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

69 (23,15%)