Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Żnin

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Żnin – część: Osiedle Nr 2 „Bloki Wielorodzinne”, Osiedle Nr 3 „Żnin-Południowy-Zachód” i Osiedle Nr 4 „Krzyckówko”, obejmująca ulice: 1 Stycznia, Aliantów, Browarowa, Chmielna, Dąbrowskiego, Dobra, Fabryczna, Gajowa, Gościnna, Jeziorna, Kasprowicza, Klonowa, Kopernika, Krasińskiego, Krzyckich, Kwiatowa, Na Wzgórzu, Ogrodowa, Piwna, Pogodna, Polna, Porzeczkowa, Przemysłowa, Sadowa, Skromna, Słoneczna, Słowackiego, Szpitalna, Tysiąclecia, Urocza, Wandy Pieniężnej, Wiatrakowa, Widokowa, Wiśniowa, Wrzosowa, Wyczółkowskiego, Wyspiańskiego, Żytnia; Sołectwa: Bożejewice, Bożejewiczki, Rydlewo, Skarbienice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM - DLA GMINY ŻNIN!

kandydatliczba głosów

  1. 1 Grzegorz Koziełek
    292 (7,95%)
  2. 2 Ireneusz Jerzy Starczewski
    71 (1,93%)
  3. 3 Maria Anna Walczak
    20 (0,54%)
  4. 6 Anna Bartczak
    18 (0,49%)
  5. 9 Marek Waldemar Kozłowski
    37 (1,01%)
  6. 7 Grażyna Danuta Jasiurkowska
    31 (0,84%)
  7. 4 Ewa Maria Ciszewska
    9 (0,24%)
  8. 8 Krzysztof Komasinski
    72 (1,96%)
  9. 5 Roman Ignacy Nyka
    59 (1,61%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Joanna Kaszak
    16 (0,44%)
  2. 8 Danuta Maria Robakowska
    15 (0,41%)
  3. 6 Tomasz Leśniewski
    73 (1,99%)
  4. 1 Bernard Aleksander Starczewski
    216 (5,88%)
  5. 2 Marcin Czaja
    47 (1,28%)
  6. 4 Alina Aniela Putz-Dolacińska
    105 (2,86%)
  7. 3 Ryszard Rajmund Wesołek
    93 (2,53%)
  8. 5 Alicja Anna Ochudło
    124 (3,37%)
  9. 9 Jan Dariusz Gąsiorowski
    97 (2,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GAŁĄZKI PONAD PODZIAŁAMI

kandydatliczba głosów

  1. 6 Stanisław Hałas
    16 (0,44%)
  2. 8 Leszek Szwed
    3 (0,08%)
  3. 7 Maria Elżbieta Szwed
    2 (0,05%)
  4. 2 Ewelina Paszkiewicz
    6 (0,16%)
  5. 3 Gracjan Paweł Kaczmarek
    17 (0,46%)
  6. 1 Marek Jacek Rospenda
    59 (1,61%)
  7. 5 Krystyna Gołuńska
    13 (0,35%)
  8. 4 Jarosław Jakub Burzych
    33 (0,90%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO I WIEŚ - DLA GMINY ŻNIN !

kandydatliczba głosów

  1. 2 Kazimierz Paweł Jańczak
    186 (5,06%)
  2. 3 Halina Brygida Rosiak
    137 (3,73%)
  3. 1 Tomasz Stanisław Wysocki
    115 (3,13%)
  4. 4 Piotr Tylka
    28 (0,76%)
  5. 6 Hubert Dojaś
    39 (1,06%)
  6. 5 Violetta Anna Kujawa
    26 (0,71%)
  7. 8 Michał Tomasz Kausa
    14 (0,38%)
  8. 7 Lidia Maria Masełko
    8 (0,22%)
  9. 9 Jadwiga Lewandowska
    14 (0,38%)

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE „PAŁUKI”

kandydatliczba głosów

  1. 4 Romana Katarzyna Kapuścińska
    55 (1,50%)
  2. 2 Jerzy Antoni Krynicki
    356 (9,69%)
  3. 7 Natalia Zaręba-Napierała
    34 (0,93%)
  4. 5 Dariusz Skalski
    98 (2,67%)
  5. 1 Sławomir Roman Kujawa
    438 (11,92%)
  6. 8 Andrzej Ligierski
    47 (1,28%)
  7. 3 Halina Krygier
    154 (4,19%)
  8. 6 Małgorzata Barbara Okońska
    24 (0,65%)
  9. 9 Marcin Tomasz Szymański
    37 (1,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI 2018

kandydatliczba głosów

  1. 2 Agnieszka Krystyna Marguardt
    75 (2,04%)
  2. 8 Urszula Jadwiga Skibińska
    4 (0,11%)
  3. 5 Wojciech Józef Ostrowski
    12 (0,33%)
  4. 4 Violetta Dobaczewska
    63 (1,71%)
  5. 9 Łukasz Bauza
    27 (0,73%)
  6. 7 Adam Wiktor Krajewski
    15 (0,41%)
  7. 6 Agata Anna Szczecińska
    2 (0,05%)
  8. 1 Bolesław Stefan Cieniawa
    86 (2,34%)
  9. 3 Krzysztof Stanisław Antkowiak
    37 (1,01%)

Okręg 2

Miasto Żnin – część: Osiedle Nr 1 „Góra”, Osiedle Nr 5 „Żnin-Stare Miasto” oraz pozostały obszar miasta, obejmująca ulice: 700 - lecia, Błogosławionej Marii Karłowskiej, Boczna, Bohaterów, Bolesława Chrobrego, Bolesława Śmiałego, Brzegowa, Brzozowa, Cicha, Cisowa, Czarnieckiego, Dębowa, Dworcowa, Edmunda Kapłońskiego, Glicznera, Gnieźnieńska, Górska, Graniczna, Grunwaldzka, Jana III Sobieskiego, Jasna, Kasztanowa, Kazimierza Wielkiego, Klemensa Janickiego, Konopnickiej, Kościuszki, Królowej Jadwigi, Leszka Białego, Leśna, Lewandowskiego, Licealna, Lipowa, Łączna, Łąkowa, Majdanowa, Mickiewicza, Mieszka I, Miodowa, Młyńska, Moniuszki, Na Skarpie, Niedziałkowskiego, Nowa, Opłotkowa, Orzeszkowej, Pałucka, Panoramiczna, Parkowa, Plac Działowy, Plac Wolności, Plac Zamkowy, Pocztowa, Podgórna, Podmurna, Poprzeczna, por. Tadeusza Kruszki, Potockiego, Powstańców Wielkopolskich, Przemysława IV, Przesmyk, Ptasia, Różana, Rychlewskiego, Sądowa, Sienkiewicza, Składowa, Skrajna, Sosnowa, Spacerowa, Spadowa, Spokojna, Sportowa, Spółdzielcza, Staszica, Stroma, Szkolna, Śniadeckich, Średnia, Świerkowa, Św. Floriana, Topolowa, Towarowa, Ukośna, Ułańska, Wandy Dobaczewskiej, Wiejska, Wilczkowska, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Wodna, Zamknięta, Zielna, Zygmunta Starego, Żeglarska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM - DLA GMINY ŻNIN!

kandydatliczba głosów

  1. 4 Wioletta Olesiak
    53 (1,72%)
  2. 3 Anna Maria Liana
    65 (2,10%)
  3. 6 Jacek Wojciech Orzechowski
    95 (3,08%)
  4. 2 Sławomir Jan Ryś
    123 (3,98%)
  5. 1 Robert Luchowski
    323 (10,46%)
  6. 5 Iwona Agnieszka Mroczkowska
    72 (2,33%)
  7. 7 Janusz Kuczma
    19 (0,62%)
  8. 8 Mariusz Franciszek Kaźmierczak
    37 (1,20%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Leszek Józef Kowalski
    166 (5,38%)
  2. 4 Monika Anna Bursztyńska
    61 (1,98%)
  3. 6 Małgorzata Wilkosz
    10 (0,32%)
  4. 1 Robert Antoni Szafrański
    342 (11,08%)
  5. 5 Mirosław Wojciech Jarzeński
    28 (0,91%)
  6. 2 Marek Józef Zieliński
    142 (4,60%)
  7. 7 Zbigniew Józef Ochudło
    26 (0,84%)
  8. 8 Barbara Grycza
    57 (1,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GAŁĄZKI PONAD PODZIAŁAMI

kandydatliczba głosów

  1. 3 Karol Białecki
    58 (1,88%)
  2. 1 Małgorzata Anna Kurto
    50 (1,62%)
  3. 2 Marek Gałązka
    90 (2,91%)
  4. 4 Robert Popielarz
    6 (0,19%)
  5. 5 Jan Krzysztof Wilk
    1 (0,03%)
  6. 7 Elżbieta Szwed
    0 (0,00%)
  7. 6 Marian Szwed
    1 (0,03%)
  8. 8 Agnieszka Katarzyna Rospenda
    2 (0,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO I WIEŚ - DLA GMINY ŻNIN !

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jan Stanisław Kruszelnicki
    27 (0,87%)
  2. 2 Bogumiła Maria Czaj
    11 (0,36%)
  3. 3 Justyna Maria Kubicka
    29 (0,94%)
  4. 7 Paweł Kaczmarski
    8 (0,26%)
  5. 6 Michał Pawłowski
    44 (1,42%)
  6. 4 Elżbieta Horka
    14 (0,45%)
  7. 5 Alina Joanna Konecka
    24 (0,78%)
  8. 8 Radosław Swigon
    21 (0,68%)

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE „PAŁUKI”

kandydatliczba głosów

  1. 4 Stanisław Szulc
    18 (0,58%)
  2. 2 Piotr Tomaszewski
    133 (4,31%)
  3. 1 Andrzej Włodzimierz Kurek
    170 (5,51%)
  4. 6 Agnieszka Edyta Szmyt
    5 (0,16%)
  5. 3 Piotr Horka
    135 (4,37%)
  6. 5 Hanna Katarzyna Katafiasz
    57 (1,85%)
  7. 8 Aleksandra Bogumiła Nowakowska
    205 (6,64%)
  8. 7 Tomasz Piotr Prosianowski
    62 (2,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI 2018

kandydatliczba głosów

  1. 5 Maciej Hubert Mielczarek
    20 (0,65%)
  2. 1 Jerzy Kowalski
    111 (3,59%)
  3. 4 Magdalena Jezierska
    25 (0,81%)
  4. 6 Weronika Bazyl-Błachowicz
    10 (0,32%)
  5. 3 Stanisław Walerian Głogowski
    24 (0,78%)
  6. 2 Urszula Julianna Hillemann-Grabowska
    60 (1,94%)
  7. 8 Roman Stefan Bleja
    15 (0,49%)
  8. 7 Krzysztof Tokarz
    33 (1,07%)

Okręg 3

Sołectwa: Białożewin, Brzyskorzystew, Brzyskorzystewko, Cerekwica, Chomiąża Księża, Dobrylewo, Dochanowo, Gorzyce, Jadowniki Bielskie, Jadowniki Rycerskie, Januszkowo, Jaroszewo, Kaczkowo, Kaczkówko, Kierzkowo, Murczyn, Murczynek, Nadborowo, Paryż, Podgórzyn, Podobowice, Redczyce, Sarbinowo, Sielec, Słabomierz, Słębowo, Sobiejuchy, Sulinowo, Sulinowo Bekanówka, Ustaszewo, Uścikowo, Wawrzynki, Wenecja, Wilczkowo, Wójcin, Żnin Wieś

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM - DLA GMINY ŻNIN!

kandydatliczba głosów

  1. 2 Dariusz Samul
    199 (5,31%)
  2. 3 Paweł Marcin Piekarski
    104 (2,78%)
  3. 1 Grzegorz Stanisław Wesołek
    313 (8,36%)
  4. 5 Maria Henryka Janicka
    19 (0,51%)
  5. 6 Maria Starczewska
    27 (0,72%)
  6. 4 Maria Skrocka
    57 (1,52%)
  7. 7 Stanisław Goclik
    58 (1,55%)
  8. 8 Przemysław Patryk Burszta
    40 (1,07%)
  9. 9 Stanisław Jan Marmurowicz
    38 (1,01%)
  10. 10 Małgorzata Teresa Polaczyk
    41 (1,09%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Irena Teresa Chrośniak
    21 (0,56%)
  2. 1 Elżbieta Gogola
    454 (12,12%)
  3. 5 Krzysztof Piotr Wierzchosławski
    23 (0,61%)
  4. 2 Piotr Grzegorz Ostrowski
    143 (3,82%)
  5. 4 Dominika Owczarzak
    140 (3,74%)
  6. 3 Wojciech Goclik
    44 (1,17%)
  7. 9 Michał Józef Chełminiak
    27 (0,72%)
  8. 8 Karol Zwietrzała
    63 (1,68%)
  9. 7 Honorata Brzykcy
    41 (1,09%)
  10. 10 Zenon Flejter
    129 (3,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO I WIEŚ - DLA GMINY ŻNIN !

kandydatliczba głosów

  1. 2 Idzi Jan Mądry
    204 (5,45%)
  2. 1 Fabian Heinich
    115 (3,07%)
  3. 3 Tomasz Zbigniew Chromiński
    53 (1,41%)
  4. 4 Anna Janina Siadak
    23 (0,61%)
  5. 10 Dorota Anna Janus
    23 (0,61%)
  6. 6 Agata Róża Kraczek
    23 (0,61%)
  7. 8 Mateusz Lewandowski
    37 (0,99%)
  8. 9 Barbara Maria Chęś
    21 (0,56%)
  9. 7 Natalia Niezgoda
    14 (0,37%)
  10. 5 Kazimierz Nowicki
    22 (0,59%)

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE „PAŁUKI”

kandydatliczba głosów

  1. 7 Alina Maria Gic
    14 (0,37%)
  2. 4 Marcin Dec
    44 (1,17%)
  3. 3 Maria Błońska
    208 (5,55%)
  4. 2 Włodzimierz Oźminkowski
    83 (2,22%)
  5. 1 Lucjan Adamus
    272 (7,26%)
  6. 6 Elżbieta Janowska
    41 (1,09%)
  7. 9 Monika Helena Małecka
    61 (1,63%)
  8. 8 Roman Gulczyński
    11 (0,29%)
  9. 5 Olga Małgorzata Berdysz
    101 (2,70%)
  10. 10 Krzysztof Łaniecki
    26 (0,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI 2018

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tomasz Józef Rąbkowski
    35 (0,93%)
  2. 8 Natalia Anna Alichniewicz
    32 (0,85%)
  3. 6 Elżbieta Winiecka
    17 (0,45%)
  4. 9 Natalia Katarzyna Kowalska
    10 (0,27%)
  5. 7 Paweł Domowicz
    18 (0,48%)
  6. 1 Dariusz Stanisław Kaźmierczak
    125 (3,34%)
  7. 5 Stanisław Antoni Grycza
    60 (1,60%)
  8. 3 Marcin Bereźnicki
    23 (0,61%)
  9. 4 Janina Halina Ciupińska
    18 (0,48%)
  10. 2 Andrzej Gwidon Wieczorek
    31 (0,83%)