Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Kleczew

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

m. Kleczew-ulice: Boczna, Piaski, pl. Kościuszki, pl. Wolności, Poznańska do nr 31, Rutki, Targowa, Toruńska, Okrzei, Wjazdowa, Żeromskiego.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Władysław Koliński
    34 (9,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA MUSIAŁOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Janusz Bolesław Hajdrych
    72 (20,99%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Paweł Grzelaczyk
    76 (22,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY KLECZEW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Andrzej Krzysztof Pawlaczyk
    161 (46,94%)

Okręg 2

m. Kleczew-ulice: aleja 600 - lecia do nr 36, Borówkowa, Dożynkowa, Gen. Franciszka Kamińskiego, Głogowa, Jagodowa, Jana Pawła II, Konińska, Kościelna, Krótka, Lawendowa, Malinowa, Na Wzgórze, Nowa, Ogrodowa, pl. Józefa Piłsudskiego, Polna, Poziomkowa, Północna, Sportowa, Stodolna, Strażacka, Warszawska, Wiatraczna, Wodna.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA MUSIAŁOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Piotr Ryszard Jaskólski
    48 (13,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Wojciech Piotr Putz
    110 (29,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY KLECZEW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Maciej Trzewiczyński
    209 (56,95%)

Okręg 3

m. Kleczew-ulice: Akacjowa, Cechowa, Chopina, Dębowa, Kasztanowa, Kolejowa, Leśna, Młynarska, Poznańska od nr 32, Słoneczna, Sosnowa, 50 lecia Kopalni Konin od nr 15, Rzemieślnicza.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Łukasz Marek Bienias
    51 (12,23%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA MUSIAŁOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Natalia Szkudlarek
    74 (17,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Dariusz Robert Kwiatkowski
    133 (31,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY KLECZEW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Tomasz Biegasiewicz
    159 (38,13%)

Okręg 4

m. Kleczew-ulice: aleja 600 - lecia od nr 37, Jubileuszowa, 50 lecia Kopalni Konin do nr 14, 11 listopada do nr 12.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Katarzyna Monika Krzemińska
    36 (9,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA MUSIAŁOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Stefan Józef Paszek
    63 (16,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA NOWAKA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Henryk Nowak
    48 (12,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Bartosz Szczepaniak
    51 (13,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY KLECZEW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Ewa Szacowna
    173 (46,63%)

Okręg 5

m. Kleczew-ulice: 3 Maja, 11 Listopada od nr 13, ks. Jerzego Popiełuszki, Solidarności, Świętej Barbary, Świętej Kingi.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA PERNALA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jacek Robert Pernal
    267 (71,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY KLECZEW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Mariusz Piotr Grzelak
    109 (28,99%)

Okręg 6

m. Kleczew-ulice: Alojzego Putza, Białobrodzka, Fiołkowa, Górnicza, Hiacyntowa, Irysowa, Jaśminowa, Konwaliowa, Krańcowa, Krokusowa, Liliowa, Łąkowa, Makowa, Przylesie, Różana, Sasankowa, Spacerowa, Stokrotkowa, Szkolna, Tulipanowa, Zacisze.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Roman Stanisław Wiśniewski
    57 (14,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA MUSIAŁOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Sylwia Piotrowska
    60 (14,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Zbigniew Urbański
    143 (35,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY KLECZEW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Dariusz Michalak
    146 (35,96%)

Okręg 7

Sołectwa: Jabłonka, Janowo, Przytuki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA MUSIAŁOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Urszula Ignaszewska
    37 (12,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Iwona Tubacka
    91 (31,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY KLECZEW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jacek Tylman
    163 (56,01%)

Okręg 8

Sołectwo: Sławoszewek

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA MUSIAŁOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Dariusz Łukasiewicz
    120 (35,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Joanna Forycka
    53 (15,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY KLECZEW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marek Jan Łuczak
    163 (48,51%)

Okręg 9

Sołectwa: Izabelin, Sławoszewo, Wielkopole

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA MUSIAŁOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Halina Maciejewska
    100 (39,68%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Marzena Skrzypczak
    58 (23,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY KLECZEW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Stanisław Maciej Macyszyn
    94 (37,30%)

Okręg 10

Sołectwa: Kalinowiec, Miłaczew, Złotków.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA MUSIAŁOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Janusz Tomczak
    90 (21,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Paulina Wojtaszak
    122 (29,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY KLECZEW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marian Czesław Kapela
    208 (49,52%)

Okręg 11

Sołectwo: Nieborzyn

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Michał Marcin Jóźwiak
    32 (13,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA MUSIAŁOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Grażyna Maria Lewandowska
    68 (28,45%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Marek Władysław Jankowiak
    36 (15,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jarosław Czapski
    8 (3,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY KLECZEW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Wojciech Krzywdziński
    95 (39,75%)

Okręg 12

Sołectwa: Adamowo, Kamionka, Tręby Stare.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY KLECZEW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Wiesław Czesław Stolarski
    191 (55,69%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Olga Natywo
    152 (44,31%)

Okręg 13

Sołectwa: Budzisław Górny, Marszewo, Wola Spławiecka, Zberzyn.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Michał Karol Koźlicki
    109 (29,62%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA MUSIAŁOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Bogdan Tadeusz Kwiatkowski
    97 (26,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY KLECZEW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jarosław Krzysztof Maciejewski
    162 (44,02%)

Okręg 14

solectwo Budzisław Kościelny-ulice: Adamczyka Eugeniusza, Kaliska, Kleczewska, Księdza Żurańskiego Andrzeja, Kwiatowa, Łąkowa, Parkowa, Pogodna, Polna, Składowa, Sportowa, Świętych Pustelników, Wojciecha Andrzejewskiego.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Lidia Erdmann
    45 (11,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA MUSIAŁOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Adam Rafał Chorbiński
    195 (50,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY KLECZEW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Dariusz Tomasz Adamczyk
    143 (37,34%)

Okręg 15

solectwo Budzisław Kościelny ulice: Kościelna, Księdza Rawickiego Franciszka, Podgórna, Słoneczna, Słupecka, Spacerowa, Starowiejska, Szkolna, Topolowa, Torowa, Urbaniaka Ildefonsa, Wilczyńska, Wiosenna, Zacisze.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marcin Zawadzki
    44 (11,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA MUSIAŁOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marzena Teresa Tupalska
    136 (36,86%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Barbara Janicka-Pawlak
    38 (10,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY KLECZEW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Dominika Woźniak
    151 (40,92%)