Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Jelcz-Laskowice

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwa: Biskupice Oławskie z przysiółkiem Celina, Brzezinki, Chwałowice, Dębina, Dziuplina z osadą Mościsko, Grędzina, Kopalina, Łęg, Miłocice, Miłocice Małe, Miłoszyce, Minkowice Oławskie, Nowy Dwór z osadą Stanków, Piekary, Wójcice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY LOKALNI PATRIOCI J-L

kandydatliczba głosów

  1. 3 Tomasz Adam Szarata
    15 (0,48%)
  2. 2 Krzysztof Michał Nowakowicz
    110 (3,52%)
  3. 1 Krystian Stanisław Skrzydłowski
    66 (2,11%)
  4. 7 Weronika Kinga Koliczko
    6 (0,19%)
  5. 5 Paweł Marcin Kozłowski
    51 (1,63%)
  6. 4 Anna Maria Łozienko
    25 (0,80%)
  7. 6 Alicja Agnieszka Sidor
    11 (0,35%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tomasz Rygielski
    200 (6,40%)
  2. 4 Daniel Adam Iwański
    128 (4,10%)
  3. 5 Julian Kozłowski
    160 (5,12%)
  4. 8 Malwina Klara Bajsarowicz
    25 (0,80%)
  5. 3 Bartosz Tomasz Roskosz
    112 (3,59%)
  6. 2 Janina Sypek
    124 (3,97%)
  7. 9 Monika Burzyńska
    23 (0,74%)
  8. 6 Kamil Paweł Makarowski
    47 (1,50%)
  9. 7 Anna Celina Jabłońska
    22 (0,70%)

KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU OŁAWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 5 Marek Piotr Solarewicz
    17 (0,54%)
  2. 8 Małgorzata Maria Rzempołuch
    25 (0,80%)
  3. 9 Zbigniew Marek Frąckowiak
    47 (1,50%)
  4. 1 Marek Grzegorz Starczewski
    224 (7,17%)
  5. 7 Krystyna Stanisława Jaruszewska
    32 (1,02%)
  6. 6 Julian Regec
    62 (1,99%)
  7. 2 Jolanta Weronika Łątka
    56 (1,79%)
  8. 4 Maria Irena Nuszczyńska
    59 (1,89%)
  9. 3 Michał Tomasz Wolski
    201 (6,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALENTYNY KRYSTYNY DEKRET

kandydatliczba głosów

  1. 2 Janusz Lech Kłosak
    2 (0,06%)
  2. 3 Adam Wacław Kozłowski
    6 (0,19%)
  3. 1 Rafał Laszkowski
    19 (0,61%)
  4. 4 Edyta Marta Grzeszczyszyn
    7 (0,22%)
  5. 5 Natalia Deszczka
    6 (0,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 2018-2023

kandydatliczba głosów

  1. 5 Marcin Mariusz Sztaba
    150 (4,80%)
  2. 4 Stanisław Łukasik
    158 (5,06%)
  3. 6 Tadeusz Dzwonek
    100 (3,20%)
  4. 1 Joanna Beata Kamińska
    166 (5,32%)
  5. 2 Robert Janusz Jadczak
    358 (11,46%)
  6. 3 Marzena Barbara Bar
    99 (3,17%)
  7. 7 Krystyna Zofia Kot
    95 (3,04%)
  8. 9 Bogusława Cycak
    21 (0,67%)
  9. 8 Krzysztof Marcin Olchówka
    88 (2,82%)

Okręg 2

Jelcz-Laskowice: (Osiedle Jelcz)-ulice: Brzozowa, Bukowa, Cisowa, Cyprysowa, Dębowa, Fabryczna, Grabowa, Jałowcowa, Jodłowa, Kalinowa, Klonowa, Kolonijna, Krótka, Kukułcza, Leśna, Lipowa, Modrzewiowa, Niklowa, Nowa, Odrzańska, Ogrodowa, Oławska od nr 200 do końca, Prusa, Sosnowa, Stalowa, Stawowa, Świerkowa, Topolowa, Wrocławska; (Osiedle Fabryczne)-ulice: Działkowa, Inżynierska, Techników, Zachodnia; (Osiedle Europejskie)-ulice: Basenowa, Bażantowa, Belgijska, Bociania, Holenderska, Jaskółcza, Jastrzębia, Kanarkowa, Krucza, Łabędzia, Oławska 51 - 61 nieparzyste, Orla, Słowicza, Sokola, Sowia, Strusia, Wenecka, Włoska, Żurawia; (Osiedle Metalowców)-ulice: Aleja Młodych, Bożka 27 - 45 nieparzyste, od 34 do końca, Bryły, Cegielskiego, Drzewieckiego, Grabskiego, Liliowa, Oławska 23A - 23C, 50 - 72 parzyste, Tańskiego 1 - 20, 22, Żwirki, pl. Jana Pawła II; (Osiedle Domków Jednorodzinnych)-ulice: Bożka 1A - 26, 28 - 32 parzyste, Chabrowa, Fiołkowa, Frezjowa, Gimnazjalna, Irysowa, Licealna, Makowa, Różana, Rumiankowa, pl. Słonecznikowy, Tańskiego nr 21 i od nr 23 do końca, pl. Wrzosowy, pl. Targowy

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY LOKALNI PATRIOCI J-L

kandydatliczba głosów

  1. 8 Magdalena Beata Rogalska
    87 (2,65%)
  2. 3 Marcin Michał Jaszczyszyn
    75 (2,29%)
  3. 5 Małgorzata Maria Kowalska
    21 (0,64%)
  4. 2 Rafał Krzysztof Biszczad
    54 (1,65%)
  5. 1 Weronika Ewa Kuszyk
    183 (5,58%)
  6. 4 Jarosław Jacek Sztyk
    26 (0,79%)
  7. 6 Wojciech Jakub Trzciński
    6 (0,18%)
  8. 7 Wojciech Jacek Włodarczyk
    67 (2,04%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Karolina Kolado
    164 (5,00%)
  2. 4 Grzegorz Stanisław Kalinkowski
    73 (2,23%)
  3. 7 Małgorzata Maria Gołębiewska
    30 (0,92%)
  4. 3 Ryszard Andrzej Sierpiński
    99 (3,02%)
  5. 5 Kamila Marianna Ciastek-Majtyka
    62 (1,89%)
  6. 1 Michał Wojciech Pakosz
    459 (14,01%)
  7. 6 Janusz Tadeusz Kładź
    37 (1,13%)
  8. 9 Tomasz Artur Oleksyn
    60 (1,83%)
  9. 8 Irena Piątek
    19 (0,58%)

KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU OŁAWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Witold Krzysztof Deryło
    108 (3,30%)
  2. 3 Damian Chartuniewicz
    61 (1,86%)
  3. 2 Danuta Stanisława Mikulewicz
    45 (1,37%)
  4. 6 Elżbieta Danuta Woroniecka
    43 (1,31%)
  5. 4 Tomasz Jacek Kareł
    28 (0,85%)
  6. 5 Martyna Jurczyńska
    44 (1,34%)
  7. 7 Paweł Grzegorz Kurkowski
    19 (0,58%)
  8. 9 Piotr Marek Stajszczyk
    219 (6,68%)
  9. 8 Katarzyna Małgorzata Pawłowska
    16 (0,49%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALENTYNY KRYSTYNY DEKRET

kandydatliczba głosów

  1. 2 Adam Franciszek Zawada
    23 (0,70%)
  2. 6 Dariusz Marszałek
    5 (0,15%)
  3. 4 Sylwia Monika Deszczka
    4 (0,12%)
  4. 5 Henryk Aleksander Stengert
    3 (0,09%)
  5. 3 Agnieszka Janina Błaś
    7 (0,21%)
  6. 7 Stanisław Bolesław Urbański
    2 (0,06%)
  7. 1 Walentyna Krystyna Dekret
    94 (2,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 2018-2023

kandydatliczba głosów

  1. 3 Aleksandra Czernik
    107 (3,27%)
  2. 2 Krzysztof Piotr Woźniak
    263 (8,03%)
  3. 4 Marian Skrętkowicz
    98 (2,99%)
  4. 1 Beata Józefa Bejda
    205 (6,26%)
  5. 5 Iwona Jadwiga Płaczek
    59 (1,80%)
  6. 6 Władysława Lech
    95 (2,90%)
  7. 7 Władysław Bogumiły Legieżyński
    41 (1,25%)
  8. 9 Maria Teresa Śliwińska
    95 (2,90%)
  9. 8 Zbigniew Hyra
    71 (2,17%)

Okręg 3

Jelcz-Laskowice : (Osiedle Piastowskie)-ulice: Aleja Wolności 2 - 30 parzyste, od 44 do końca, Oławska 16 - 44, Piastowska 1 - 30; (Osiedle Komunalne)-ulice: Aleja Wolności 1A, 1B, 3A - 11B, nieparzyste, 34A - 40B, Garażowa, Mieszka I, Partyzantów, Piastowska od 32 do końca; (Osiedle Hirszfelda)-ulice: Hirszfelda, Aleja Wolności 1C - 1G; (Osiedle Laskowice)-ulice: Biskupskiego, Chwałowicka, Cicha, Dziuplińska, Folwarczna, Kasztanowa, Kolejowa, Kowalińskiego, Lipcowa, Listowskiego, Łąkowa, Majowa, Mleczna, Morelowa, Oleśnicka, Oławska od nr 1 do nr 13, Parkowa, Polna, Sadowa, Słoneczna, Spokojna, Sportowa, Strzelnicza, Szkolna, Świętochowskiego, Tołpy, Treski, Turniejowa, Tymienieckiego, Wąskopolna, Wiejska, Wiśniowa, Witosa, Zacisze, Zielona, Ziołowa, Żurawskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY LOKALNI PATRIOCI J-L

kandydatliczba głosów

  1. 6 Jakub Krent
    54 (1,58%)
  2. 2 Piotr Krzysztof Piechota
    73 (2,14%)
  3. 1 Jacek Łukasz Załubski
    137 (4,01%)
  4. 8 Agata Monika Rodziewicz-Struzik
    10 (0,29%)
  5. 7 Marta Piestrak
    32 (0,94%)
  6. 4 Krzysztof Kamil Płatek
    53 (1,55%)
  7. 3 Agata Szarata
    18 (0,53%)
  8. 5 Justyna Beata Wołoszyn
    20 (0,59%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Krystyna Anna Górkiewicz
    109 (3,19%)
  2. 8 Jolanta Małgorzata Sikorska
    20 (0,59%)
  3. 7 Anna Elżbieta Polak-Kołtowska
    17 (0,50%)
  4. 5 Wincenty Jan Marchewski
    169 (4,95%)
  5. 4 Marcin Rozumiszewski
    62 (1,82%)
  6. 1 Łukasz Marek Dudkowski
    423 (12,39%)
  7. 6 Dawid Żytkowski
    31 (0,91%)
  8. 9 Jadwiga Alfreda Parzyszek
    30 (0,88%)
  9. 2 Ireneusz Adam Stachnio
    385 (11,28%)

KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU OŁAWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zofia Małgorzata Pająk
    55 (1,61%)
  2. 3 Jan Marian Rostalski
    60 (1,76%)
  3. 8 Roma Maria Rynowiecka-Drogosz
    20 (0,59%)
  4. 5 Błażej Sylwester Telążka
    102 (2,99%)
  5. 1 Krzysztof Wróblewski
    112 (3,28%)
  6. 4 Paweł Stefan Przyborowski
    100 (2,93%)
  7. 6 Jacek Andrzej Mikołajczyk
    136 (3,98%)
  8. 9 Anita Katarzyna Kostrzewa
    19 (0,56%)
  9. 7 Mariola Małgorzata Biernaczyk
    44 (1,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALENTYNY KRYSTYNY DEKRET

kandydatliczba głosów

  1. 3 Wojciech Zygmunt Dziakowicz
    13 (0,38%)
  2. 2 Jan Dekret
    9 (0,26%)
  3. 4 Adam Kamiński
    49 (0,63%)
  4. 5 Teresa Wiesława Biernacka
    5 (0,15%)
  5. 1 Zdzisław Gadomski
    8 (0,23%)
  6. 6 Edyta Ewa Laszkowska
    1 (0,03%)
  7. 7 Małgorzata Wioleta Morawska
    1 (0,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 2018-2023

kandydatliczba głosów

  1. 4 Karol Markowski
    116 (3,40%)
  2. 3 Barbara Jadwiga Kowalenko
    101 (2,96%)
  3. 1 Bogdan Dariusz Szczęśniak
    405 (11,87%)
  4. 2 Tadeusz Henryk Babski
    142 (4,16%)
  5. 5 Leszek Krzysztof Srokowski
    87 (2,55%)
  6. 6 Janina Zofia Hernas
    124 (3,63%)
  7. 7 Piotr Bogusław Skrętkowicz
    59 (1,73%)
  8. 9 Monika Małgorzata Koksanowicz
    21 (0,62%)
  9. 8 Danuta Ignacja Kulik
    23 (0,67%)