Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Gryfino

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Część miasta Gryfina obejmująca ulice: Armii Krajowej numery parzyste od 2 do 10, Bałtycką, Brzozową, Bolesława Chrobrego, Czechosłowacką, Energetyków, Flisaczą, Garbarską, Generała Andersa, Grunwaldzką, Kościelną, Tadeusza Kościuszki, Bolesława Krzywoustego, Łączną, Władysława Łokietka, Łużycką, 1 Maja, Mieszka I, Nadodrzańską, Niepodległości, Parkową, Piastów, Pionierów, Podgórną, Policyjną, Ks. Jerzego Popiełuszki, Adama Rapackiego, Słowiańską, Sportową, Sprzymierzonych, Szczecińską, Targową, Topolową, Wierzbową, Wincentego Witosa, Wodnika, Żołnierzy Wyklętych.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Robert Krystian Rzechółka
    25 (0,61%)
  2. 1 Rafał Józef Guga
    670 (16,35%)
  3. 3 Bogdan Jacek Warda
    125 (3,05%)
  4. 2 Jolanta Bożena Witowska
    359 (8,76%)
  5. 4 Barbara Szulc
    79 (1,93%)
  6. 5 Marek Zenon Sanecki
    169 (4,12%)
  7. 6 Alicja Anna Przepiórka
    64 (1,56%)
  8. 8 Robert Rawdanowicz
    41 (1,00%)
  9. 9 Urszula Maria Kwietniewska-Łacny
    132 (3,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRYFIŃSKI BLOK SAMORZĄDOWY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Józef Romuald Lewandowski
    55 (1,34%)
  2. 1 Leszek Jackiewicz
    44 (1,07%)
  3. 3 Anna Elżbieta Lisiecka
    8 (0,20%)
  4. 6 Krzysztof Zygmunt Rybicki
    10 (0,24%)
  5. 8 Mirosław Jan Koperski
    2 (0,05%)
  6. 9 Wioletta Elżbieta Adamczyk
    22 (0,54%)
  7. 5 Stanisława Wieczorek
    10 (0,24%)
  8. 7 Józefa Różak
    0 (0,00%)
  9. 4 Henryk Janaszkiewicz
    17 (0,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SAWARYNA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Roland Robert Adamiak
    152 (3,71%)
  2. 3 Zbigniew Kozakiewicz
    187 (4,56%)
  3. 1 Mieczysław Edward Sawaryn
    473 (11,55%)
  4. 4 Janusz Stanisław Skrzypiński
    90 (2,20%)
  5. 9 Krzysztof Stanisław Hładki
    148 (3,61%)
  6. 7 Edyta Monika Kasprzyk
    71 (1,73%)
  7. 5 Ewa Elżbieta De La Torre
    91 (2,22%)
  8. 8 Monika Agnieszka Waniewska
    50 (1,22%)
  9. 6 Zofia Rudyńska
    33 (0,81%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Romanicz
    615 (15,01%)
  2. 2 Wanda Hołub
    106 (2,59%)
  3. 3 Andrzej Piotr Adamek
    57 (1,39%)
  4. 4 Wiliam Boś
    26 (0,63%)
  5. 5 Lilianna Maria Adamski
    7 (0,17%)
  6. 6 Krystian Andrzej Szyszka
    12 (0,29%)
  7. 9 Tadeusz Szot
    55 (1,34%)
  8. 7 Halina Szczepańska
    62 (1,51%)
  9. 8 Anna Maria Sobczak
    30 (0,73%)

Okręg 2

Część miasta Gryfina obejmująca ulice: Armii Krajowej nr parzyste od 12 do końca i numery nieparzyste, Artyleryjską, Adama Asnyka, Fabryczną, Aleksandra Fredry, Jarosława Iwaszkiewicza, Jana Pawła II, Jesienną, Jana Kochanowskiego, Kolejową, Hugo Kołłątaja, Marii Konopnickiej, Zygmunta Krasińskiego, Krótką, Kujawską, Kwiatową, Lechicką, Letnią, Bolesława Limanowskiego, 11 Listopada, 9 Maja, Mazowiecką, Mazurską, Adama Mickiewicza, Czesława Miłosza, Ogrodową, Okrężną, Opolską, Orląt Lwowskich, Elizy Orzeszkowej, Podlaską, Pogodną, Pomorską, Bolesława Prusa, Przytulną, Mikołaja Reja, Władysława Reymonta, Rybacką, Henryka Sienkiewicza, Słoneczną, Juliusza Słowackiego, Stanisława Staszica, Śląską, Wiosenną, Wodną, Wojska Polskiego, Stanisława Wyspiańskiego, Zielną, Stefana Żeromskiego.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Anna Janina Pęciak
    42 (0,93%)
  2. 2 Magdalena Iwona Pieczyńska
    257 (5,69%)
  3. 3 Maciej Sylwester Puzik
    188 (4,16%)
  4. 5 Zdzisław Szczepkowski
    106 (2,35%)
  5. 6 Ałła Zajączkowska
    31 (0,69%)
  6. 8 Małgorzata Maria Król
    90 (1,99%)
  7. 7 Dariusz Stanisław Ulanowski
    85 (1,88%)
  8. 9 Łukasz Martyniak
    120 (2,66%)
  9. 1 Andrzej Urbański
    778 (17,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRYFIŃSKI BLOK SAMORZĄDOWY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Wiesława Maria Langowska
    29 (0,64%)
  2. 1 Jacek Kawka
    242 (5,36%)
  3. 4 Józef Waldemar Gralewicz
    12 (0,27%)
  4. 6 Roman Bara
    35 (0,77%)
  5. 8 Eugeniusz Marczak
    6 (0,13%)
  6. 5 Łukasz Ryszard Krawczyk
    6 (0,13%)
  7. 9 Anna Krystyna Koperska
    13 (0,29%)
  8. 3 Anna Kowalska
    9 (0,20%)
  9. 7 Marianna Marzena Bzdęga
    18 (0,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SAWARYNA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Piotr Zwoliński
    316 (6,99%)
  2. 5 Edyta Jadwiga Molasy-Malinowska
    153 (3,39%)
  3. 1 Marcin Para
    301 (6,66%)
  4. 3 Łukasz Adam Kamiński
    208 (4,60%)
  5. 4 Marcin Pazik
    383 (8,48%)
  6. 6 Justyna Monika Kadłubek
    43 (0,95%)
  7. 7 Wioletta Gruber
    40 (0,89%)
  8. 8 Roksana Joanna Grabowska
    25 (0,55%)
  9. 9 Mateusz Wiesław Kostka
    120 (2,66%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Aleksandra Sujecka
    50 (1,11%)
  2. 2 Bogusław Urbański
    146 (3,23%)
  3. 3 Jolanta Ewa Karaczun
    82 (1,81%)
  4. 5 Robert Trochimiak
    19 (0,42%)
  5. 6 Piotr Andrzej Hołub
    50 (1,11%)
  6. 8 Sara Anna Boś
    41 (0,91%)
  7. 7 Robert Artur Adameczek
    30 (0,66%)
  8. 9 Lilia Maria Kuźniewska
    73 (1,62%)
  9. 1 Robert Jonasik
    372 (8,23%)

Okręg 3

Sołectwo Bartkowo obejmujące miejscowość: Bartkowo, Sołectwo Borzym obejmujące miejscowość: Borzym, Sołectwo Czepino obejmujące miejscowości: Czepino, Nowe Brynki, Sołectwo Daleszewo obejmujące miejscowości: Daleszewo, Łubnica, Sołectwo Dołgie obejmujące miejscowość: Dołgie, Sołectwo Drzenin obejmujące miejscowość: Drzenin, Sołectwo Gardno obejmujące miejscowość: Gardno, Sołectwo Chlebowo obejmujące miejscowość: Chlebowo, Sołectwo Chwarstnica obejmujące miejscowości: Chwarstnica, Osuch, Sołectwo Krajnik obejmujące miejscowość: Krajnik, Sołectwo Krzypnica obejmujące miejscowości: Krzypnica, Pastuszka, Sołectwo Mielenko Gryfińskie obejmujące miejscowość: Mielenko Gryfińskie, Sołectwo Nowe Czarnowo obejmujące miejscowość: Nowe Czarnowo, Sołectwo Parsówek obejmujące miejscowość: Parsówek, Sołectwo Pniewo obejmujące miejscowość: Pniewo, Sołectwo Radziszewo obejmujące miejscowość: Radziszewo, Sołectwo Sobiemyśl obejmujące miejscowość: Sobiemyśl, Sołectwo Sobieradz obejmujące miejscowość: Sobieradz, Sołectwo Stare Brynki obejmujące miejscowości: Raczki, Stare Brynki, Sołectwo Steklinko obejmujące miejscowość: Steklinko, Sołectwo Steklno obejmujące miejscowości: Ciosna, Gajki, Steklno, Śremsko, Sołectwo Wełtyń obejmujące miejscowość: Wełtyń, Sołectwo Wirów obejmujące miejscowości: Wirów, Wirówek, Sołectwo Włodkowice obejmujące miejscowości: Włodkowice, Zaborze, Sołectwo Wysoka Gryfińska obejmujące miejscowość: Wysoka Gryfińska, Sołectwo Żabnica obejmujące miejscowości: Dębce, Żabnica, Sołectwo Żórawie obejmujące miejscowości: Szczawno, Żórawie, Sołectwo Żórawki obejmujące miejscowość: Żórawki.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 9 Agnieszka Elżbieta Walsh
    81 (2,13%)
  2. 8 Sebastian Damian Miesiąc
    72 (1,90%)
  3. 6 Katarzyna Gęślowska
    27 (0,71%)
  4. 1 Jerzy Szczepan Piasecki
    267 (7,03%)
  5. 5 Tomasz Łukaszewicz
    92 (2,42%)
  6. 2 Małgorzata Beata Wisińska
    246 (6,48%)
  7. 3 Roman Krzak
    139 (3,66%)
  8. 4 Barbara Karwacka
    30 (0,79%)
  9. 7 Robert Piotr Końca
    49 (1,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRYFIŃSKI BLOK SAMORZĄDOWY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jarosław Jan Kardasz
    113 (2,98%)
  2. 2 Stanisław Różański
    108 (2,84%)
  3. 3 Halina Stelmach
    14 (0,37%)
  4. 8 Hubert Paweł Adamczyk
    17 (0,45%)
  5. 7 Krystyna Maria Jackiewicz
    8 (0,21%)
  6. 4 Paweł Jóźwiak
    42 (1,11%)
  7. 5 Marlena Małgorzata Parzych
    19 (0,50%)
  8. 9 Justyna Kawka
    35 (0,92%)
  9. 6 Dariusz Jarosław Chyski
    25 (0,66%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SAWARYNA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tomasz Namieciński
    235 (6,19%)
  2. 5 Leszek Jaremczuk
    156 (4,11%)
  3. 1 Elżbieta Bożena Kasprzyk
    350 (9,22%)
  4. 4 Małgorzata Rubczak
    200 (5,27%)
  5. 6 Tomasz Marek Lisowski
    32 (0,84%)
  6. 3 Zenon Józef Trzepacz
    323 (8,50%)
  7. 7 Monika Kwok
    54 (1,42%)
  8. 8 Ewa Kawka
    55 (1,45%)
  9. 9 Zdzisław Jerzy Kmieciak
    193 (5,08%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Władysław Adam Sobczak
    232 (6,11%)
  2. 6 Katarzyna Anna Jonasik
    24 (0,63%)
  3. 4 Roman Adam Polański
    170 (4,48%)
  4. 7 Anna Dorota Polak
    46 (1,21%)
  5. 5 Daniel Kardasz
    75 (1,97%)
  6. 9 Jolanta Wiza
    14 (0,37%)
  7. 2 Leszek Marek Łozowiecki
    127 (3,34%)
  8. 8 Stanisław Brambor
    93 (2,45%)
  9. 3 Lidia Irena Misiewicz
    35 (0,92%)