Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Zamość

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Ulice: Akademicka, Bazyliańska, Daniłowskiego, Droga Męczenników Rotundy, Grecka, Grodzka, Kolegiacka, Kołłątaja, Kościuszki, Królowej Jadwigi, Łukasińskiego, Moranda, Ormiańska, Pereca, Plac Jaroszewicza, Plac Stefanidesa, Plac Wolności, Podgroble, Podleśna, Ratuszowa, Rynek Solny, Rynek Wielki, Sadowisko, Solna, Staszica , Szczebrzeska /do rzeki Łabuńki/, Zamenhofa, Zamkowa, Zgoda, Związkowa, Żeromskiego. Błonie, Heweliusza , Jaworowa, Kaczmarskiego , Klonowa, Łanowa, Matejki, Stefana Milera, Moniuszki, Myśliwska, B. Prusa, Strefowa, Szczebrzeska /od rzeki Łabuńki/, Szkolna, Traugutta, Wyspiańskiego. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Olgi Boznańskiej, Braterstwa Broni /lewa strona od Nr 71, prawa strona od Nr 84/, Chabrowa, Józefa Chełmońskiego, Chłodna, Marii Dąbrowskiej, Dolna, Dzielna, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Aleksandra Gierymskiego, Artura Grottgera, Zbigniewa Herberta, Konopna, Konwaliowa, Kopernika, Wojciecha Kossaka, Kraszewskiego, Kręta, Krótka, Nikifora Krynickiego, Kwiatowa, Ładna, Łąkowa, Tadeusza Makowskiego, Jacka Malczewskiego, Adama Mickiewicza, Zofii Nałkowskiej, Niska, Cypriana Kamila Norwida, Orkana, Parkowa, Polarna, Robotnicza, Rolnicza, Juliusza Słowackiego, Społeczna, Leopolda Staffa, Śląska, Wazowskiego, Ignacego Witkiewicza, Leona Wyczółkowskiego, Gabrieli Zapolskiej, Księdza Franciszka Zawiszy. Ciepła, Krucza , Leśna, Oboźna /do Nr 19 włącznie/, Orzeszkowej /od Nr 3 do Nr 10 włącznie/, Marszałka J. Piłsudskiego /lewa strona Nr 7, 9, 13, 15, 15a /, Emilii Plater, Sadowa, Studzienna, Włościańska, Zdrojowa Orzeszkowej /od Nr 11 do końca/, Marszałka J. Piłsudskiego /Nr 31 i Nr 35/. Ulice: Oboźna /od Nr 21 do końca/, Okrzei, Piastowska, Przyjaźni, Wąska, Wspólna. Aleje 1 – go Maja, Braterstwa Broni /lewa strona od Nr 1 do Nr 69z, prawa strona od Nr 2 do Nr 82/, Czwartaków, Dzieci Zamojszczyzny, Janowicka, Junacka, Lawendowa, Lipowa, Płk. Lisa-Kuli, Lubelska /od Nr 1 lewa strona/, Łęczna, Generała Stanisława Maczka, Ogrodnicza, Marszałka J. Piłsudskiego /od Nr 37 lewa strona do Nr 69/, Malownicza, Podchorążych, Reymonta, Równa, Ruchu Oporu, Szarych Szeregów, Tartaczna, Wiejska, Zuchów.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY PFEIFER

kandydatliczba głosów

  1. 7 Tadeusz Bogdan Lizut
    282 (5,12%)
  2. 1 Maciej Tadeusz Spozowski
    97 (1,76%)
  3. 2 Teresa Sołowiej
    188 (3,41%)
  4. 3 Jacek Andrzej Feduszka
    131 (2,38%)
  5. 4 Anna Beata Rychter
    81 (1,47%)
  6. 6 Anna Magdalena Szozda
    46 (0,83%)
  7. 5 Jacek Michał Ziółkowski
    72 (1,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WNUKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Janina Teresa Gąsiorowska
    269 (4,88%)
  2. 5 Jacek Michał Harasim
    99 (1,80%)
  3. 3 Bożena Katarzyna Orzechowska
    88 (1,60%)
  4. 1 Jan Wojciech Matwiejczuk
    531 (9,64%)
  5. 4 Dariusz Andrzej Michalski
    89 (1,62%)
  6. 6 Tomasz Wiktor Kawałko
    65 (1,18%)
  7. 7 Magdalena Dołgan
    153 (2,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Kacper Iwo Kawecki
    45 (0,82%)
  2. 1 Sławomir Piotr Bil
    78 (1,42%)
  3. 3 Wojciech Łukasz Krasnopolski
    71 (1,29%)
  4. 4 Izabela Anna Majdak-Rokicka
    52 (0,94%)
  5. 6 Ewa Bożena Sirko
    46 (0,83%)
  6. 5 Elżbieta Maria Orzechowska
    63 (1,14%)
  7. 7 Włodzimierz Sławomir Skrzyński
    70 (1,27%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Honorata Maria Blezień
    27 (0,49%)
  2. 5 Maria Stanisława Piskorska
    188 (3,41%)
  3. 7 Marcin Stanisław Gardyga
    134 (2,43%)
  4. 2 Jolanta Ewa Fugiel
    286 (5,19%)
  5. 4 Joanna Teresa Pilip-Tabiszewska
    78 (1,42%)
  6. 1 Szczepan Kitka
    570 (10,35%)
  7. 3 Jan Marian Obszański
    283 (5,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Elżbieta Krystyna Kucharska
    348 (6,32%)
  2. 5 Tomasz Zenon Zwolak
    140 (2,54%)
  3. 3 Andrzej Blaszyński
    14 (0,25%)
  4. 4 Elżbieta Jadwiga Gwiazdowska
    38 (0,69%)
  5. 7 Zbigniew Karwat
    137 (2,49%)
  6. 1 Agnieszka Klimczuk
    471 (8,55%)
  7. 6 Karol Garbula
    179 (3,25%)

Okręg 2

Budowlana, Ignacego Daszyńskiego, Michała Drzymały, Górna, Graniczna /lewa strona od Nr 1 do Nr 73 c i prawa strona od Nr 2 do Nr 26/, Leona Jasielskiego, Kwiatów Polnych, Lubelska /od Nr 22 do Nr 124 prawa strona/, Ludowa, Łubinowa, Zdzisława Maćkowskiego, Mała, Miodowa, Stanisława Młodożeńca, Nasienna, Osiedlowa, Północna, Kazimierza Przerwy Tetmajera, Pszeniczna, Lucjana Rydla, Swobodna, Wincentego Witosa, Zagrodowa, Zimowa, Żabia. Akacjowa, Bema, Dąbrowskiego, Lazurowa /od Nr 1 do Nr 31 strona lewa i od Nr 2 do Nr 26 strona prawa/, Lubelska /od Nr 2 do Nr 20 prawa strona/, Malinowa, Poniatowskiego, Różana, Gen. Sowińskiego, Wojska Polskiego, Wybickiego. Bukowa, Brzozowa , Cisowa, Dębowa, Dobra , Grabowa, Gen. Józefa Dwernickiego, Jodłowa, Kalinowa, Kasztanowa, Juliana Ordona, Gen. Kazimierza Pułaskiego, Topolowa. Gen. Władysława Andersa, Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Botaniczna, Czeremchowa, Edwarda Dembowskiego, Irysowa, Jaśminowa, Jesionowa, Grażyny Kierszniewskiej, Generała Franciszka Kleeberga, Lazurowa /od Nr 33 do Nr 99 lewa strona, od Nr 28 do Nr 128 prawa strona/, Modrzewiowa, Narcyzowa, Olchowa, Orzechowa, Pawia, mjr Pawłowicza Milejewa, Powiatowa /lewa strona od Nr 1 do Nr 33, prawa strona od Nr 4 do Nr 28/, Powstańców, Poziomkowa, Gen. Władysława Sikorskiego / prawa strona od Nr 2 do Nr 50/, Słowicza, Sokola, Sowia, Szwedzka, Wiosenna, Gen. Walerego Wróblewskiego, Wrzosowa. mjr Michała Atamanowa , Stefana Batorego, Świętego Brata Alberta, Michała Bojarczuka, Chmielna, Bolesława Chrobrego , Fabryczna, Głogowa, Graniczna /lewa strona od Nr 75 do Nr 137, prawa strona od Nr 28 do Nr 50/, Stanisława Herbsta, Władysława Jagiełły, Jesienna, Kazimierza Wielkiego, Zygmunta Klukowskiego , Karola i Zdzisława Kłossowskich, Bolesława Krzywoustego, Letnia, Władysława Łokietka, Majdan, Mieszka I, Orna, Szymona Piechowicza, Michała Pieszki, Powiatowa / lewa strona od Nr 35 do granicy miasta, prawa strona od Nr 36 do granicy miasta/, Sikorskiego / lewa strona od Nr 1 do Nr 23 i prawa strona od Nr 52 do Nr 64/, Słonecznikowa, Starowiejska, Szklarniowa, Tarninowa, Jana Zachwatowicza, Zygmunta Starego. Kamienna, Koszary /bloki Nr 10, 12, 13, 14, 52, 53, 56, 57, 58, 59, 63, 88/, Nowa, Marszałka J. Piłsudskiego /prawa strona do Nr 36, lewa strona od Nr 19 do Nr 29 F włącznie/. Kilińskiego, Namysłowskiego, Przemysłowa, Redutowa, Świerkowa, Zagłoby, Tadeusza Zaremby.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY PFEIFER

kandydatliczba głosów

  1. 1 Grzegorz Podgórski
    210 (3,46%)
  2. 5 Beata Anna Wyrostek
    69 (1,14%)
  3. 2 Piotr Radliński
    142 (2,34%)
  4. 7 Agnieszka Jolanta Kot
    47 (0,77%)
  5. 3 Agnieszka Bałka
    55 (0,91%)
  6. 8 Jan Sowiński
    72 (1,19%)
  7. 4 Urszula Gierczak
    86 (1,42%)
  8. 6 Piotr Tomasz Marzec
    191 (3,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WNUKA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Tomasz Sak
    98 (1,62%)
  2. 1 Krzysztof Sowa
    447 (7,37%)
  3. 2 Bolesław Marian Kornaś
    182 (3,00%)
  4. 3 Adam Daniel Kot
    150 (2,47%)
  5. 4 Marek Janusz Sędłak
    75 (1,24%)
  6. 8 Agnieszka Witkowska
    127 (2,09%)
  7. 5 Jadwiga Grażyna Proć
    108 (1,78%)
  8. 7 Stanisława Teresa Dzieńkowska
    84 (1,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ireneusz Romuald Badach
    205 (3,38%)
  2. 2 Adrian Łukasz Biszkont
    49 (0,81%)
  3. 6 Krystian Pilczuk
    76 (1,25%)
  4. 7 Łukasz Psztyć
    30 (0,49%)
  5. 3 Marta Chrząszcz
    34 (0,56%)
  6. 5 Anita Majdańska
    21 (0,35%)
  7. 4 Katarzyna Alicja Grela
    42 (0,69%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Tomasz Błażewicz
    578 (9,53%)
  2. 3 Bartłomiej Jakub Bondyra
    242 (3,99%)
  3. 6 Leszek Mieczysław Kozłowski
    121 (1,99%)
  4. 4 Małgorzata Maria Kulasza
    100 (1,65%)
  5. 8 Monika Anna Zawiślak
    359 (5,92%)
  6. 2 Leszek Mirosław Tabiszewski
    173 (2,85%)
  7. 5 Elżbieta Bożena Smorowska
    64 (1,05%)
  8. 7 Andrzej Eugeniusz Czochra
    97 (1,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Janusz Wojciech Kupczyk
    312 (5,14%)
  2. 5 Wojciech Cezary Hantz
    106 (1,75%)
  3. 2 Renata Iwaniuk
    170 (2,80%)
  4. 4 Ewelina Dorota Rudy
    38 (0,63%)
  5. 6 Elżbieta Julitta Polanowska-Zawiślak
    121 (1,99%)
  6. 1 Rafał Mariusz Zwolak
    890 (14,67%)
  7. 7 Jolanta Barbara Szlązak
    11 (0,18%)
  8. 8 Marta Anna Zwolan
    86 (1,42%)

Okręg 3

Peowiaków od /ulicy Marszałka J. Piłsudskiego do ulicy Przemysłowej /, Peowiaków /od ul. Przemysłowej do ul. Partyzantów/. Bohaterów Monte Cassino, Infułacka, Prosta, Prymasa Stefana Wyszyńskiego /lewa strona od Nr 3 do Nr 31/, Wesoła, Hetmana Jana Zamoyskiego/ lewa strona od Nr 1 do Nr 7/. Pawłówka, Hetmana Jana Zamoyskiego /lewa strona od Nr 9 do Nr 39/ i /prawa strona od Nr 2 do Nr 60/. Floriana Szarego, Prymasa Stefana Wyszyńskiego /lewa strona od Nr 43 do Nr 167/. Gen. Mikołaja Bołtucia, Prymasa Stefana Wyszyńskiego /prawa strona od Nr 24 do Nr 120/. Cicha, Floriańska, Franciszkańska, Gen. Gustawa Orlicz Dreszera, Jasna, Jana Kiepury, Miła, Montwiłła, Narutowicza, Partyzantów, Pocztowa, Prymasa Stefana Wyszyńskiego /prawa strona od Nr 2 do Nr 22/, Szymonowica.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY PFEIFER

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marek Kudela
    449 (8,57%)
  2. 2 Tomasz Figiel
    99 (1,89%)
  3. 3 Mieczysław Gradziuk
    97 (1,85%)
  4. 6 Katarzyna Rycak
    54 (1,03%)
  5. 5 Beata Anna Kopaczewska
    51 (0,97%)
  6. 4 Alina Mirosława Malinowska
    74 (1,41%)
  7. 7 Jacek Krzysztof Rydel
    45 (0,86%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WNUKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Maria Teresa Stręciwilk-Gościcka
    395 (7,54%)
  2. 5 Krzysztof Kupiec
    82 (1,56%)
  3. 7 Tomasz Leńczuk
    79 (1,51%)
  4. 3 Katarzyna Maria Szkałuba
    161 (3,07%)
  5. 4 Piotr Sebastian Boratyn
    125 (2,39%)
  6. 2 Grażyna Aurelia Rudnicka
    140 (2,67%)
  7. 6 Mateusz Jan Ferens
    165 (3,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Marek Burda
    123 (2,35%)
  2. 2 Alina Ewa Chruścińska
    46 (0,88%)
  3. 5 Mariusz Piotr Magdziak
    73 (1,39%)
  4. 4 Alicja Kietlińska
    57 (1,09%)
  5. 3 Aneta Elżbieta Derkacz
    41 (0,78%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Krystyna Irena Grzelec
    33 (0,63%)
  2. 4 Beata Dołba
    138 (2,63%)
  3. 2 Adam Tomasz Pawlik
    425 (8,11%)
  4. 1 Marek Walewander
    647 (12,34%)
  5. 3 Piotr Żerebiec
    196 (3,74%)
  6. 5 Bogumiła Roziewicz
    47 (0,90%)
  7. 7 Henryk Kazimierz Borowik
    188 (3,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Zbigniew Jadczyszyn
    50 (0,95%)
  2. 3 Klaudia Bratkowska-Sander
    91 (1,74%)
  3. 2 Witold Ignacy Tkaczyk
    269 (5,13%)
  4. 5 Wiesława Dubienka
    143 (2,73%)
  5. 1 Sławomir Ćwik
    658 (12,55%)

Okręg 4

Altanowa, Asnyka, Władysława Broniewskiego, Czarnieckiego, Długosza, Franciszka Fornalskiego, Aleksandra Fredry, Głowackiego, Grunwaldzka, Haukego, Kasprowicza, Kosynierów, Koźmiana, Krysińskiego, Joachima Lelewela, Leszczowa, Bolesława Leśmiana, Lipska /prawa strona do rzeki Łabuńki/, Obrońców Pokoju, Okopowa, Pochyła, Podwale, Promienna, Przechodnia, Radziecka, Rodziny Kowerskich, Sienkiewicza, Skłodowskiej Curie, Spokojna, Spółdzielcza, Szopena, Ściegiennego, Wiśniowa, Żaków, Żdanowska, Joanny Żubrowej. Kmicica, Konopnickiej, Krzywa, Młodzieżowa, Niepodległości, Odrodzenia, Skośna, Wierzbowa, Prymasa Stefana Wyszyńskiego/lewa strona / od Nr 33 do Nr 41 /, Zacisze, Zajazd, Żytnia. Hrubieszowska, Aleje Jana Pawła II. Gęsia, Gminna, Harcerska, Listopadowa / od Lwowskiej do ul. Hrubieszowskiej/, Nowy Rynek, Mikołaja Reja, Spadek /od ul. Lwowskiej do Hrubieszowskiej /Styczniowa , Zarwanica. Legionów, Polna, Młyńska /od ul. Lwowskiej do ul. Polnej / Jana Brzechwy, Czesława Janczarskiego, Henryka Jordana, Jutrzenki, Szymona Konarskiego, Janusza Korczaka, Karola Kurpińskiego, Lipska /lewa strona od Nr 1 do Nr 59a/, Witolda Lutosławskiego, Kornela Makuszyńskiego, Mokra, Zygmunta Noskowskiego, Feliksa Nowowiejskiego, Michała Kleofasa Ogińskiego, Orla, Orląt Lwowskich, Ignacego Paderewskiego, Pogodna, W. Pola , Janiny Porazińskiej, Ks. Jerzego Popiełuszki, Radosna, Stefanii Sempołowskiej, Słoneczna, Sochaniewicza, Jana Marcina Szancera, Karola Szymanowskiego, Sybiraków, Tadeusza Sygietyńskiego, Św. Piątka, Tęczowa, Juliana Tuwima, Weteranów, Henryka Wieniawskiego, Zakamarek, Zamknięta, Zielona. Grabskiego, Kresowa, Lwowska, Mościckiego, Onyszkiewicza, Poprzeczna, Wolskiego, Gliniana, Krasnobrodzka, Listopadowa/ od Lwowskiej do Waryńskiego/, Młyńska / od Lwowskiej do Nadrzecznej/ , Nadrzeczna, Nowy Świat, Ogrodowa, Spadek / od Lwowskiej do Waryńskiego /, Tatarska, Waryńskiego, Węgierska, Żurawia. Czugały , Klonowicza, Kochanowskiego, Lipska /od rzeki Łabuńki do granic miasta/, Makowa, Miłosza, Obronna, Piaskowa, Ustronie, Wałowa , Źródlana.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY PFEIFER

kandydatliczba głosów

  1. 5 Michał Paweł Dudziński
    103 (1,47%)
  2. 3 Marcin Leszek Bojarczuk
    83 (1,19%)
  3. 2 Roman Ksawery Kozak
    101 (1,44%)
  4. 4 Magdalena Jadwiga Zakrzewska
    71 (1,02%)
  5. 6 Agnieszka Czesława Bartnik
    59 (0,84%)
  6. 7 Sylwia Katarzyna Barchacka
    43 (0,61%)
  7. 8 Maria Jadwiga Rarat
    25 (0,36%)
  8. 9 Marian Wiesław Paczos
    42 (0,60%)
  9. 1 Zdzisław Wojtak
    316 (4,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WNUKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Jan Małysz
    291 (4,16%)
  2. 6 Maria Jolanta Garbuz
    108 (1,54%)
  3. 4 Radosław Rafał Kołodziejczuk
    181 (2,59%)
  4. 3 Jolanta Barbara Buryło
    225 (3,22%)
  5. 9 Andrzej Antoni Zastąpiło
    183 (2,62%)
  6. 2 Joanna Maria Budzyńska
    142 (2,03%)
  7. 8 Artur Lenard
    167 (2,39%)
  8. 7 Renata Budzyńska-Nosal
    52 (0,74%)
  9. 5 Anna Antoszczak
    117 (1,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Małgorzata Barbara Golemo
    89 (1,27%)
  2. 2 Stanisław Ryszard Krawiec
    53 (0,76%)
  3. 5 Agnieszka Muszyńska-Brzyska
    83 (1,19%)
  4. 4 Anna Mazur
    76 (1,09%)
  5. 3 Leszek Łasocha
    56 (0,80%)
  6. 6 Tomasz Łukasz Tyrka
    64 (0,91%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 8 Franciszek Josik
    352 (5,03%)
  2. 9 Lucyna Maria Szynkarczuk
    85 (1,22%)
  3. 4 Andrzej Kazimierz Szpatuśko
    223 (3,19%)
  4. 1 Dariusz Zbigniew Zagdański
    911 (13,02%)
  5. 2 Marek Gil
    215 (3,07%)
  6. 5 Agnieszka Zofia Gorajska
    131 (1,87%)
  7. 3 Renata Katarzyna Kondraciuk
    107 (1,53%)
  8. 7 Magdalena Tijani
    58 (0,83%)
  9. 6 Andrzej Legieć
    144 (2,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ireneusz Mirosław Godzisz
    577 (8,25%)
  2. 2 Wiesław Aleksander Nowakowski
    576 (8,23%)
  3. 4 Martyna Sokołowska
    64 (0,91%)
  4. 7 Radosław Tuszyński
    33 (0,47%)
  5. 8 Katarzyna Sosnowska
    41 (0,59%)
  6. 9 Janusz Józef Korga
    151 (2,16%)
  7. 5 Monika Katarzyna Herbin
    75 (1,07%)
  8. 3 Lidia Janina Stanisławek
    195 (2,79%)
  9. 6 Tomasz Hałasa
    327 (4,67%)