Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Kamień Pomorski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Część miasta Kamień Pomorski obejmująca ulice: Aleja Mistrzów Żeglarstwa, Kanałowa, Klasztorna, Plac Katedralny, Księcia Kazimierza I, Lipowa, Mariańska, Obrońców Warszawy, Stefana Okrzei, Henryka Sienkiewicza, Marii Skłodowskiej-Curie, Szpitalna, Widokowa, Żwirki i Wigury, Stefana Żeromskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tomasz Adam Pyfel
    96 (25,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - ŁĄCZY NAS KAMIEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Edyta Magdalena Matelska
    45 (11,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA NASZ POWIAT"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Jacek Michał Golusda
    174 (45,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA MŁODYCH

kandydatliczba głosów

  1. 14 Ewelina Jung
    53 (13,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM KAMIEŃSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 17 Waldemar Bott
    14 (3,66%)

Okręg 2

Część miasta Kamień Pomorski obejmująca ulice: Bankowa, część ul. Dziwnowskiej domy o numerach: 1A, 2, 2A, 2D, 2E, 2F, 2H, 2I, 10, 10A, 11, 12, 13, 14, 15, 15B, 17, 18, 18A, Dworcowa, Jedności Narodowej, Tadeusza Kościuszki, Krótka, Adama Mickiewicza, Stanisława Moniuszki, Parkowa, Plac Wolności, Plac 5 - go Marca, Spółdzielcza, Wojska Polskiego, Wąska, Zdrojowa, Rondo Pionierów Ziemi Kamieńskiej

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Monika Ewa Hybiak
    72 (22,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - ŁĄCZY NAS KAMIEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Tomasz Krzysztof Andrzejewski
    60 (18,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA NASZ POWIAT"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Piotr Ryszard Beczak
    99 (30,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA MŁODYCH

kandydatliczba głosów

  1. 14 Michał Bierwiaczonek
    45 (14,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM KAMIEŃSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 17 Grzegorz Tadeusz Abramowicz
    45 (14,02%)

Okręg 3

Część miasta Kamień Pomorski obejmująca ulice: Gryfitów, Piastowa, Rybacka, Stary Rynek, Staromiejska, Strzelecka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jolanta Maria Nowicka
    69 (17,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - ŁĄCZY NAS KAMIEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Elżbieta Stanisława Czajkowska
    23 (5,93%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andrzej Karol Cieślar
    20 (5,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA NASZ POWIAT"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Anna Elżbieta Kowalska
    188 (48,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA MŁODYCH

kandydatliczba głosów

  1. 14 Łukasz Przemysław Kołodziejek
    51 (13,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM KAMIEŃSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 17 Ewa Maria Romanowicz
    37 (9,54%)

Okręg 4

Część miasta Kamień Pomorski obejmująca ulice: Bałtycka, Basztowa, Garncarska, Władysława Jagiełły, część ul. Mikołaja Kopernika domy nr 1, 2, 33E, 34, 35, Pocztowa, Juliusza Słowackiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ryszard Agaciak
    62 (14,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - ŁĄCZY NAS KAMIEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Tomasz Grzybowski
    129 (30,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA NASZ POWIAT"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Bożena Marianna Muńdziakiewicz
    139 (32,63%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA MŁODYCH

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jakub Borzymowski
    48 (11,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM KAMIEŃSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 17 Danuta Gmińska
    22 (5,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA SĘKTASA W OKRĘGU WYBORCZYM NR 4 W KAMIENIU POMORSKIM

kandydatliczba głosów

  1. 18 Andrzej Zbigniew Sęktas
    26 (6,10%)

Okręg 5

Część miasta Kamień Pomorski obejmująca ulice: część ul. Jana Kilińskiego – blok nr 13, 13A, 13B, część ul. Mikołaja Kopernika domy nr: 33, 33A, 33B, 33C, 33D, 18, 18A, 18B, 18C, 21, 24, 25, 25A, 25B, 25C, 25D, 35A, Józefa Wysockiego, Ludwika Solskiego, Wilków Morskich, Zielona

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Joanna Kamila Bagińska
    63 (15,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - ŁĄCZY NAS KAMIEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Wojciech Leszczyński
    62 (15,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA NASZ POWIAT"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Tomasz Maciej Żurowski
    109 (27,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA MŁODYCH

kandydatliczba głosów

  1. 14 Wioletta Małgorzata Zawakiewicz
    39 (9,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM KAMIEŃSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 17 Michał Robert Sadowski
    128 (31,92%)

Okręg 6

Część miasta Kamień Pomorski obejmująca ulice: Bolesława Chrobrego, część ul. Elizy Orzeszkowej domy nr: 1, 3, 5, 6, 6A, 7, 8, 8A, 8H, 8D, 9, 19, 20, 21, 22, część ul. Jana Kilińskiego domy nr: 2, 3, 3A, 4, 5, 5A, 6, 6A, 7, 8, 9, 11, Bolesława Krzywoustego, Mieszka I-go, Plac Garażowy, Tadeusza Rejtana, Słoneczna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - ŁĄCZY NAS KAMIEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Bogusław Jan Rużewicz
    87 (35,95%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA NASZ POWIAT"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Andrzej Janusz Przybyła
    69 (28,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA MŁODYCH

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jakub Rafał Szadowiak
    59 (24,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM KAMIEŃSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jarosław Marcin Zalewski
    27 (11,16%)

Okręg 7

Część miasta Kamień Pomorski obejmująca ulice: Kombatantów RP, Kornela Makuszyńskiego, Nowoogrodowa, Nowoprojektowana, Osiedle Bolesława Prusa, część ul. Elizy Orzeszkowej domy nr: 8C, 8E, 8F, 10, 11, 12, 13A, 13G, 17, 18A, 18B, Polna, Mikołaja Reja, Różana, Na Szuwarach, Tęczowa, Willowa, Wolińska, Wiśniowa, Topolowa, Ignacego Krasickiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ola Agnieszka Horoszko-Klusek
    53 (8,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - ŁĄCZY NAS KAMIEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Gracjan Patryk Karczmarski
    75 (12,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA NASZ POWIAT"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Jadwiga Janina Cuber
    309 (52,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA MŁODYCH

kandydatliczba głosów

  1. 14 Karolina Barbara Błaszczyk
    107 (18,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM KAMIEŃSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jan Zbysław Paliński
    47 (7,95%)

Okręg 8

Część miasta Kamień Pomorski obejmująca ulice: Okrężna, Rzemieślnicza, Szczecińska, Jana Matejki, Marii Konopnickiej, Cypriana Kamila Norwida

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Irena Guster
    102 (20,99%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - ŁĄCZY NAS KAMIEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Maja Marianna Nowak
    92 (18,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA NASZ POWIAT"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Barbara Majcher
    247 (50,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA MŁODYCH

kandydatliczba głosów

  1. 14 Artur Dyjak
    45 (9,26%)

Okręg 9

Część miasta Kamień Pomorski obejmująca ulice: Brzozowa, Fryderyka Chopina, Piotra Czajkowskiego, część ul. Dziwnowskiej domy nr: 4, 5, 6, 6A, 6B, 6C, 6D, 7, 7A, 7B, 8, 8A, 9, 9A, Gryficka, Jana Długosza, IV Pułku Piechoty, Jaśminowa, Jana Kochanowskiego, Witolda Lutosławskiego, Kwiatów Polnych, 3 Maja, Michała Ogińskiego, Ignacego Paderewskiego, Pogodna, Władysława Reymonta, Radosna, Stefana Stuligrosza, Karola Szymanowskiego, Warcisława I, Henryka Wieniawskiego, Wincentego Witosa, Wspólna, Żółcińska, Rondo Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Czesława Niemena, Lazurowa, Za Chmurką, Spokojna, Urocza, Królowej Marysieńki, Wrzosowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Mirosław Koniarz
    83 (15,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - ŁĄCZY NAS KAMIEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Wiesława Maria Warmbier
    104 (19,26%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zbigniew Renold Chochołowski
    42 (7,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA NASZ POWIAT"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Mateusz Stodulski
    217 (40,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA MŁODYCH

kandydatliczba głosów

  1. 14 Mariusz Gracjan Murawski
    62 (11,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM KAMIEŃSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 17 Artur Bączyk
    32 (5,93%)

Okręg 10

Sołectwa: Grabowo, Żółcino, Chrząszczewo, Buniewice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Rafał Kamiński
    63 (24,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - ŁĄCZY NAS KAMIEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Paweł Wołosiak
    50 (19,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA NASZ POWIAT"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Bogdan Klamborowski
    68 (26,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA MŁODYCH

kandydatliczba głosów

  1. 14 Andżelika Stańko
    61 (24,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM KAMIEŃSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 17 Zbigniew Roch Hinz
    12 (4,72%)

Okręg 11

Sołectwa: Strzeżewo, Wrzosowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Leszek Popik
    78 (23,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - ŁĄCZY NAS KAMIEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Kazimiera Maria Szymańska
    120 (36,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA NASZ POWIAT"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Monika Andżelika Hałabaty
    73 (22,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA MŁODYCH

kandydatliczba głosów

  1. 14 Andrzej Szaszkowski
    44 (13,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM KAMIEŃSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 17 Łukasz Kawecki
    12 (3,67%)

Okręg 12

Sołectwa: Chrząstowo, Grębowo, Mokrawica, Trzebieszewo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Stanisław Włodzimierz Wiwacz
    25 (7,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - ŁĄCZY NAS KAMIEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jolanta Leokadia Marciniak
    63 (19,87%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Justyna Monika Tur
    46 (14,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA NASZ POWIAT"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Krystian Waldemar Mielniczuk
    53 (16,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA MŁODYCH

kandydatliczba głosów

  1. 14 Monika Kosińska
    112 (35,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM KAMIEŃSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 17 Stanisław Wiesław Solski
    18 (5,68%)

Okręg 13

Sołectwa: Dusin, Jarszewo, Kukułowo, Miłachowo, Połchowo, Rozwarowo, Sibin, Skarchowo, Buszęcin

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Rafał Wojciech Górczyński
    46 (9,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - ŁĄCZY NAS KAMIEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Monika Anna Sikorska
    46 (9,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA NASZ POWIAT"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Michał Moskiewicz
    182 (37,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA MŁODYCH

kandydatliczba głosów

  1. 14 Ariel Łukasz Juszczak
    158 (32,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM KAMIEŃSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 17 Beata Krystyna Łukaszewska-Nowicka
    56 (11,48%)

Okręg 14

Sołectwa: Benice, Rarwino, Szumiąca, Śniatowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Zdzisław Grzegorz Morzydusza
    26 (8,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - ŁĄCZY NAS KAMIEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Monika Agnieszka Kochanowicz
    159 (49,69%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Bożena Joanna Zagozdon
    17 (5,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA NASZ POWIAT"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Krzysztof Smerdel
    80 (25,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA MŁODYCH

kandydatliczba głosów

  1. 14 Kacper Gębica
    16 (5,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM KAMIEŃSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 17 Piotr Adam Pietraszczyk
    22 (6,88%)

Okręg 15

Sołectwa: Górki, Jarzysław, Płastkowo, Rekowo, Stawno, Rzewnowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Teresa Danuta Żelerowicz
    21 (5,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - ŁĄCZY NAS KAMIEŃ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Barbara Miechowicz
    39 (10,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA GMINA NASZ POWIAT"

kandydatliczba głosów

  1. 15 Jacek Przemysław Socha
    199 (54,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA MŁODYCH

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marzena Barbara Maciejewska
    44 (12,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM KAMIEŃSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jacek Kosiba
    59 (16,30%)