Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Krzyż Wielkopolski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Krzyż Wlkp. ulice: Akacjowa, Cisowa, Cyprysowa, Jaśminowa, Kalinowa, Osiedle Młodych, Polna, Wojska Polskiego od 95 do 97, Wrzosowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYŻ WIELKOPOLSKI BEZ PODZIAŁÓW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Małgorzata Czyżewska
    112 (38,49%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA DLA KRZYŻA WLKP.

kandydatliczba głosów

  1. 15 Mariusz Stanisław Graś
    86 (29,55%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Bartosz Łukasz Bartkowski
    26 (8,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIEL KUFEL

kandydatliczba głosów

  1. 16 Daniel Wilk
    67 (23,02%)

Okręg 2

Miasto Krzyż Wlkp. ulice: Mickiewicza, Osiedle Leśnika, Tuwima

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYŻ WIELKOPOLSKI BEZ PODZIAŁÓW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Grzegorz Edward Korus
    98 (35,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA DLA KRZYŻA WLKP.

kandydatliczba głosów

  1. 15 Jarosław Jan Muchel
    37 (13,50%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tomasz Jacek Staszak
    16 (5,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA KAROLA BILIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jarosław Karol Biliński
    70 (25,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA DĄBROWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 22 Józef Dąbrowski
    19 (6,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIEL KUFEL

kandydatliczba głosów

  1. 16 Tomasz Molenda
    34 (12,41%)

Okręg 3

Miasto Krzyż Wlkp. ulice: Kopernika, Ogrodowa, Plac Zwycięstwa, Poznańska, Reymonta

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYŻ WIELKOPOLSKI BEZ PODZIAŁÓW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Krzysztof Julian Dymek
    55 (20,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA DLA KRZYŻA WLKP.

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marian Józef Różański
    39 (14,55%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krystian Sikora
    41 (15,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA OLEJNICZAKA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Krzysztof Olejniczak
    93 (34,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIEL KUFEL

kandydatliczba głosów

  1. 16 Daniel Krystian Kufel
    40 (14,93%)

Okręg 4

Miasto Krzyż Wlkp. ulice: Osiedle Parkowe, Wybickiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYŻ WIELKOPOLSKI BEZ PODZIAŁÓW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Wiesław Eugeniusz Purol
    56 (27,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA DLA KRZYŻA WLKP.

kandydatliczba głosów

  1. 15 Zbigniew Antoni Cyganik
    46 (22,44%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Barbara Bartkowiak
    82 (40,00%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Leokadia Sydow
    21 (10,24%)

Okręg 5

Miasto Krzyż Wlkp. ulice : Rejtana, Staszica, Wojska Polskiego od 1 do 6, od 103 do 108a

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYŻ WIELKOPOLSKI BEZ PODZIAŁÓW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Andrzej Roman Pietrzyński
    49 (22,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA DLA KRZYŻA WLKP.

kandydatliczba głosów

  1. 15 Tomasz Pawłowski
    76 (35,19%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Robert Artur Klekota
    33 (15,28%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mateusz Tomasz Mania
    31 (14,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIEL KUFEL

kandydatliczba głosów

  1. 16 Patryk Piotr Karzkowiak
    0 (0%)

Okręg 6

Miasto Krzyż Wlkp. ulice: Kosynierów, Krótka, Matejki, Nadrzeczna, Sikorskiego, Wojska Polskiego 7 - 9/10

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYŻ WIELKOPOLSKI BEZ PODZIAŁÓW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Krzysztof Skałecki
    29 (17,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA DLA KRZYŻA WLKP.

kandydatliczba głosów

  1. 15 Anna Jasiewicz
    34 (20,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIEL KUFEL

kandydatliczba głosów

  1. 16 Kamil Jakub Wojna
    103 (62,05%)

Okręg 7

Miasto Krzyż Wlkp. ulica Wojska Polskiego 11/12 - 21, 22 - 24, 99, 100

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYŻ WIELKOPOLSKI BEZ PODZIAŁÓW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Dominik Marian Pietrzyński
    87 (43,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA DLA KRZYŻA WLKP.

kandydatliczba głosów

  1. 15 Angelika Maria Szcześniak
    24 (12,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY KORBIK

kandydatliczba głosów

  1. 21 Jolanta Wanda Korbik
    68 (34,00%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Rafał Henryk Zydor
    21 (10,50%)

Okręg 8

Miasto Krzyż Wlkp. ulice: Boczna, Bukowa, Daglezjowa, Daszyńskiego 4 - 6, 43 - 46, Dębowa, Długa, Drawska, Grabowa, Handlowa, Jana Pawła II, Jodłowa, Limbowa, Modrzewiowa, Osiedle Miejskie, Portowa, Rzemieślnicza, Sienkiewicza, Sobieskiego, Sosnowa, Śluza, Świerkowa, Tartak, Zielona

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYŻ WIELKOPOLSKI BEZ PODZIAŁÓW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Krzysztof Bortnik
    63 (21,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA DLA KRZYŻA WLKP.

kandydatliczba głosów

  1. 15 Dariusz Jan Drost
    91 (31,06%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Dariusz Stanisław Kucharski
    40 (13,65%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marcin Filipczak
    22 (7,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIEL KUFEL

kandydatliczba głosów

  1. 16 Andrzej Franciszek Lemieszka
    77 (26,28%)

Okręg 9

Miasto Krzyż Wlkp. ulice: Daszyńskiego 7 - 41, 52, Kochanowskiego, Kościuszki, Moniuszki, Warsztatowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYŻ WIELKOPOLSKI BEZ PODZIAŁÓW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Agnieszka Komarnicka
    87 (29,90%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA DLA KRZYŻA WLKP.

kandydatliczba głosów

  1. 15 Zdzisław Kazimierz Norkowski
    63 (21,65%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Bernard Bronisław Machowina
    30 (10,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA JULIANA BILIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 20 Michał Julian Biliński
    78 (26,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIEL KUFEL

kandydatliczba głosów

  1. 16 Piotr Kazimierz Marek
    33 (11,34%)

Okręg 10

Miasto Krzyż Wlkp. ulice: Brzozowa, Kasztanowa, Klonowa, Lipowa, Różana, Zachodnia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYŻ WIELKOPOLSKI BEZ PODZIAŁÓW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Rafał Sroka
    132 (59,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA DLA KRZYŻA WLKP.

kandydatliczba głosów

  1. 15 Krzysztof Iks
    91 (40,81%)

Okręg 11

Miasto Krzyż Wlkp. ulice: Baśniowa, Frezjowa, Kwiatowa, Letnia, Liliowa, Leśna, Pogodna, Słoneczna, Słonecznikowa, Storczykowa, Tęczowa, Tulipanowa, Wiosenna, Wojska Polskiego od 27 do 94

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA DLA KRZYŻA WLKP.

kandydatliczba głosów

  1. 15 Ryszard Belter
    98 (41,88%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Danuta Czapska
    39 (16,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY WRONKA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Ewa Wronka
    97 (41,45%)

Okręg 12

Kuźnica Żelichowska, Pestkownica, Przesieki, Zacisze, Żelichowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYŻ WIELKOPOLSKI BEZ PODZIAŁÓW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jarosław Ludwik Libera
    142 (60,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA DLA KRZYŻA WLKP.

kandydatliczba głosów

  1. 15 Tadeusz Zygmunt Wachowiak
    30 (12,71%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Mirosław Andrzej Wiśniewski
    17 (7,20%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Dorota Jargieło-Ambroży
    14 (5,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIEL KUFEL

kandydatliczba głosów

  1. 16 Marta Magdalena Miedzianko
    33 (13,98%)

Okręg 13

Huta Szklana, Lubcz Mały, Wizany

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYŻ WIELKOPOLSKI BEZ PODZIAŁÓW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marian Józef Komarnicki
    151 (54,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA DLA KRZYŻA WLKP.

kandydatliczba głosów

  1. 15 Magdalena Małgorzata Tutak
    26 (9,35%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Eugeniusz Matkowski
    34 (12,23%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Robert Stanisław Kozłowski
    67 (24,10%)

Okręg 14

Łokacz Mały, Łokacz Wielki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYŻ WIELKOPOLSKI BEZ PODZIAŁÓW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Agata Ewa Bućkowska
    116 (45,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA DLA KRZYŻA WLKP.

kandydatliczba głosów

  1. 15 Andrzej Zdzisław Wleklik
    84 (33,20%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jolanta Teresa Stankiewicz
    53 (20,95%)

Okręg 15

Bielice Nowe, Brzegi, Dębina, Lubcz Wielki, Osada Zwierzyniec, Rzeczyn, Stefanowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYŻ WIELKOPOLSKI BEZ PODZIAŁÓW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Karolina Izabella Łapiuk
    50 (27,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA DLA KRZYŻA WLKP.

kandydatliczba głosów

  1. 15 Teresa Zdzisława Pławińska
    96 (52,75%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jerzy Szumowski
    36 (19,78%)