Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Góra

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Część miasta Góra, osiedle Kazimierza Wielkiego, Skwer księdza St. Chłopeckiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ryszard Górski
    184 (33,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH SPOŁECZNY MIESZKAŃCÓW”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Janina Barbara Ziombra
    187 (34,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENY KRZYSZKIEWICZ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Bolesław Siekanowicz
    172 (31,68%)

Okręg 2

Część miasta Góra, ulice: Aleja Jagiellonów, Dąbrówki, Królowej Jadwigi, osiedle Mieszka I, Piastów, Przemysława II, Stefana Batorego, Świętosławy, Władysława Jagiełły.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Aneta Elżbieta Niewiarowska
    90 (22,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH SPOŁECZNY MIESZKAŃCÓW”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Teresa Halina Ciebień
    85 (21,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENY KRZYSZKIEWICZ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Maciej Liśkiewicz
    164 (41,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA FRYDERYKA MAZULEWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Robert Fryderyk Mazulewicz
    61 (15,25%)

Okręg 3

Część miasta Góra, ulice: Augusta Herbsta, Dworcowa, Poznańska, Wincentego Witosa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Teresa Frączkiewicz
    153 (30,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH SPOŁECZNY MIESZKAŃCÓW”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Krystyna Zofia Chmiel
    98 (19,68%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENY KRZYSZKIEWICZ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jacek Stanisław Szczerba
    247 (49,60%)

Okręg 4

Część miasta Góra, ulice: Błotna, Cicha, Chabrowa, Dębowa, Krótka, Liliowa, Lipowa, Łąkowa, Polna, Rumiankowa, Sosnowa, Stawowa, Wierzbowa, Wrocławska, Wrzosowa, Zielona

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marek Rewucki
    109 (26,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH SPOŁECZNY MIESZKAŃCÓW”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Adam Adolf Chmiel
    172 (41,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENY KRZYSZKIEWICZ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Edyta Joanna Lisiecka
    131 (31,80%)

Okręg 5

Część miasta Góra, ulice: Adama Mickiewicza, Armii Polskiej, Bartosza Głowackiego, gen. Antoniego Madalińskiego, Kosynierów, Leśna, Ludwika Hirszfelda, Podwale, Przechodnia, Przylesie, Racławicka, Sportowa, Staromłyńska, Szkolna, Tadeusza Kościuszki, Targowa, Tomasza Wawrzeckiego, Tylna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Czesław Choiński
    114 (21,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH SPOŁECZNY MIESZKAŃCÓW”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Maciej Duda
    188 (35,95%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENY KRZYSZKIEWICZ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Zygmunt Tadeusz Iciek
    221 (42,26%)

Okręg 6

Część miasta Góra, ulice: 11 Listopada, Armii Krajowej, Gabriela Narutowicza, Jarosława Dąbrowskiego, ks. kanonika Józefa Hawrysza, ks. Piotra Ściegiennego, Ludwika Zamenhofa, Mała, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Obrońców Lwowa, Plac Bolesława Chrobrego, Staromiejska, Stefana Żeromskiego, Wolności, Zaułek

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Adam Marian Lach
    162 (35,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH SPOŁECZNY MIESZKAŃCÓW”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Sławomir Stanisław Smugowski
    81 (17,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENY KRZYSZKIEWICZ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Tadeusz Bogusław Biernacki
    209 (46,24%)

Okręg 7

Część miasta Góra, ulice: dr. Janusza Korczaka, Głogowska, ks. Henryka Konarskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marek Mieczysław Iwaszkiewicz
    130 (28,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH SPOŁECZNY MIESZKAŃCÓW”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Mieczysław Bogusław Fortecki
    191 (41,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENY KRZYSZKIEWICZ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Magdalena Sylwia Mielczarek
    140 (30,37%)

Okręg 8

Część miasta Góra, ulice: Bohaterów Westerplatte, Fryderyka Chopina, gen. Władysława Sikorskiego, Henryka Sienkiewicza, Jana Kochanowskiego, Juliusza Słowackiego, Kwiatowa, Starogórska, Wiosny Ludów, Władysława Reymonta.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Hanna Jaz
    161 (29,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENY KRZYSZKIEWICZ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Bronisław Julian Barna
    191 (34,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJA CZYŻA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Bartłomiej Dawid Czyż
    202 (36,46%)

Okręg 9

Część miasta Góra, ulice: Brzozowa, Bukowa, Cisowa, Cypriana Kamila Norwida, Ignacego Paderewskiego, Jana Matejki, Jarosława Iwaszkiewicza, Jarzębinowa, Jodłowa, Klonowa, Marii Konopnickiej, Mikołaja Reja, Modrzewiowa, osiedle Zacisze, Platanowa, Słoneczna, Świerkowa, Xawerego Dunikowskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Łukasz Rolny
    161 (30,90%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENY KRZYSZKIEWICZ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Arkadiusz Sławomir Szuper
    212 (40,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA KAZIMIERZA MUCHA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Przemysław Kazimierz Mucha
    148 (28,41%)

Okręg 10

Miejscowości: Czernina, Czernina Dolna, Czernina Górna, Sułków, Żarki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krystyna Helena Garbacz
    157 (31,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH SPOŁECZNY MIESZKAŃCÓW”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Beata Ewa Cieślak
    122 (24,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENY KRZYSZKIEWICZ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Henryk Edmund Drozdowski
    221 (44,20%)

Okręg 11

Miejscowości: Borszyn Mały, Borszyn Wielki, Bronów, Kruszyniec, Kuklice, Ligota, Strumyk, Szedziec, Włodków Dolny

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Teresa Śmietana
    92 (26,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH SPOŁECZNY MIESZKAŃCÓW”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Karol Krzysztof Kupiecki
    130 (37,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENY KRZYSZKIEWICZ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jerzy Czech
    126 (36,21%)

Okręg 12

Miejscowości: Grabowno, Kłoda Górowska, Ślubów, Wieruszowice, Wierzowice Małe, Wierzowice Wielkie, Zawieścice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Józef Mirosław Bańkowski
    65 (13,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH SPOŁECZNY MIESZKAŃCÓW”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Zenon Jan Berus
    189 (40,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENY KRZYSZKIEWICZ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Małgorzata Halina Makles
    214 (45,73%)

Okręg 13

Miejscowości: Dziczek, Gola Górowska, Kietlów, Osetno, Osetno Małe, Rogów Górowski, Różany, Ryczeń, Stara Góra, Włodków Górny

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Kazimierz Julian Dąbrowski
    266 (46,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH SPOŁECZNY MIESZKAŃCÓW”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jarosław Lorek
    84 (14,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENY KRZYSZKIEWICZ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jerzy Stanisław Kubicki
    227 (39,34%)

Okręg 14

Miejscowości: Brzeżany, Glinka, Jastrzębia, Łagiszyn, Polanowiec, Polanowo, Sławęcice, Strumienna, Ułanka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Florian Julian Sitnik
    107 (31,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH SPOŁECZNY MIESZKAŃCÓW”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Sławomir Wiesław Rylewicz
    82 (24,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENY KRZYSZKIEWICZ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Zbigniew Szczepan Przybylski
    152 (44,57%)

Okręg 15

Miejscowości: Bylica, Chróścina, Laskowa, Nowa Wioska, Radosław, Witoszyce

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Leszek Ciastoń
    140 (35,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH SPOŁECZNY MIESZKAŃCÓW”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Józefa Bożena Średniawa
    132 (33,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENY KRZYSZKIEWICZ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Piotr Tomasz Wołowicz
    120 (30,61%)