Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Mikołajki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo: Baranowo, Cudnochy, Jora Wielka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA JAKUBOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Andrzej Jaźwiński
    195 (64,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TERAZ MY”

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marcin Maciorowski
    106 (35,22%)

Okręg 2

Sołectwa: Faszcze, Inulec, Zełwągi

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA JAKUBOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Damian Walendziewicz
    167 (57,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TERAZ MY”

kandydatliczba głosów

  1. 15 Sylwia Ewelina Gajkowska
    126 (43,00%)

Okręg 3

Sołectwa: Lubiewo, Nowe Sady, Prawdowo, Stare Sady

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA JAKUBOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Andrzej Jacek Reszka
    158 (61,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TERAZ MY”

kandydatliczba głosów

  1. 15 Wojciech Tadeusz Dobrucki
    99 (38,52%)

Okręg 4

Sołectwa: Kolonia Mikołajki, Stawek, Tałty

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA JAKUBOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Antoni Rakus
    129 (59,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TERAZ MY”

kandydatliczba głosów

  1. 15 Ewa Dorota Drozdowska
    75 (34,40%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Joanna Katarzyna Kossakowska
    14 (6,42%)

Okręg 5

Część Sołectwa Woźnice: Woźnice wzdłuż drogi powiatowej nr 1926N, Woźnice Niskie, Grabnik Mały, Lelek, Mateuszek, Pszczółki.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA JAKUBOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Wojciech Marcin Brodowski
    104 (62,28%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ryszard Henryk Dębowski
    63 (37,72%)

Okręg 6

Część Sołectwa Woźnice: Woźnice – Osiedle wzdłuż drogi gminnej nr 171009 N do drogi krajowej nr 16

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA JAKUBOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Paweł Wątorczyk
    110 (69,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TERAZ MY”

kandydatliczba głosów

  1. 15 Krystian Stykowski
    49 (30,82%)

Okręg 7

Sołectwo Olszewo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA JAKUBOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Agnieszka Sylwia Olszewska
    34 (27,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TERAZ MY”

kandydatliczba głosów

  1. 15 Leszek Zera
    91 (72,80%)

Okręg 8

Sołectwa: Górkło, Grabówka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TERAZ MY”

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marta Cała
    50 (37,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA TUBIS

kandydatliczba głosów

  1. 18 Sebastian Marcin Tubis
    85 (62,96%)

Okręg 9

Część Miasta Mikołajki, ulice: Aleja Kasztanowa, Kowalska, Orzyszowa, Plac Handlowy, Plac Wolności, Szkolna, część ulicy Michała Kajki: od Placu Wolności do skrzyżowania z ulicami Kowalską i Orzyszową

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA JAKUBOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Wiesław Gałązka
    86 (48,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TERAZ MY”

kandydatliczba głosów

  1. 15 Radosław Ferenc
    92 (51,69%)

Okręg 10

Część Miasta Mikołajki, ulice: Króla Sielaw, część ulicy Michała Kajki: od skrzyżowania z ulicami Kowalską i Orzyszową do końca, Rybacka, część ulicy Wawrzyńca Prusa: od skrzyżowania z ulicą Michała Kajki do skrzyżowania z ulicą Dybowską

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA JAKUBOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Leszek Michał Przybysz
    110 (52,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TERAZ MY”

kandydatliczba głosów

  1. 15 Tomasz Kuzyk
    98 (47,12%)

Okręg 11

Część Miasta Mikołajki, ulica Złotych Kłosów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA JAKUBOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Wojciech Doda
    84 (31,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA

kandydatliczba głosów

  1. 21 Grzegorz Jacek Górecki
    64 (24,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY PIOTRKOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Cezary Szeremeta
    117 (44,15%)

Okręg 12

Część Miasta Mikołajki, ulice: Bociania, Czapla, Dybowska, Jastrzębia, Kormoranów, Krucza Łabędzia, Orla, Ptasia, Sowia , Żurawia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA MICHALAKA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Zdzisław Antoni Michalak
    103 (30,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZ KLIMEK

kandydatliczba głosów

  1. 20 Mateusz Krystian Klimek
    230 (69,07%)

Okręg 13

Część Miasta Mikołajki, ulice: Fasolkowa, Ks. Jerzego Popiełuszki, Krótka, Kwiatowa, Ogrodowa, Papieża Jana Pawła II, Słoneczna, Tadeusza Kościuszki, część ulicy Wawrzyńca Prusa: od skrzyżowania z ul. Dybowską do skrzyżowania z ul. Papieża Jana Pawła II, Wileńska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA JAKUBOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Krzysztof Ignacy Magnuski
    57 (34,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY PIOTRKOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Bożena Piotrkowska
    109 (65,66%)

Okręg 14

Część Miasta Mikołajki, ulice: Aleja Spacerowa, Jeziorna, Leśna, Mrągowska, Okrężna, Osiedle Na Górce, Pod Lasem, Warszawska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA JAKUBOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Irena Kozak
    105 (45,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TERAZ MY”

kandydatliczba głosów

  1. 15 Wioleta Sylwia Kuzyk
    127 (54,74%)

Okręg 15

Część Miasta Mikołajki, ulice: Ełcka, Jana Henryka Dąbrowskiego, Kolejowa, Plac Kościelny, Tałcka, 3 Maja

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA JAKUBOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Piotr Grzegorz Niedbała
    105 (56,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TERAZ MY”

kandydatliczba głosów

  1. 15 Anna Morgaś
    80 (43,24%)