Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady dzielnicy Warszawa Włochy

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Północna granica dzielnicy – ul. Potrzebna – ul. Globusowa– ul. Popularna – ul. Wilczycka-ul. Kleszczowa-ul. Przerwana do zachodniej granicy dzielnicy – zachodnia granica dzielnicy

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA WĄSOWICZA KOCHAM WŁOCHY

kandydatliczba głosów

  1. 6 Daniel Siedlecki
    59 (0,80%)
  2. 4 Elżbieta Zofia Szczepańska
    95 (1,28%)
  3. 5 Renata Katarzyna Płocharska-Tober
    93 (1,26%)
  4. 1 Anna Lidia Brzywca
    296 (4,00%)
  5. 2 Mateusz Zając
    153 (2,07%)
  6. 3 Aldona Polcyn
    86 (1,16%)
  7. 8 Piotr Jerzy Ustaszewski
    50 (0,68%)
  8. 7 Monika Maria Kucharska
    204 (2,76%)
  9. 9 Konrad Sebastian Walerzak
    474 (6,41%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Łukasz Jarosz
    375 (5,07%)
  2. 2 Krzysztof Wenancjusz Czuma
    185 (2,50%)
  3. 6 Dariusz Kamil Zacharko
    25 (0,34%)
  4. 5 Katarzyna Szulc
    108 (1,46%)
  5. 4 Wojciech Prokopczuk
    144 (1,95%)
  6. 7 Joanna Monika Oksieńciuk
    93 (1,26%)
  7. 3 Janusz Andrzej Wojdalski
    362 (4,89%)
  8. 8 Maria Aldona Woźniak
    106 (1,43%)
  9. 9 Monika Mazurek-Rylska
    160 (2,16%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Aleksandra Kojtych
    86 (1,16%)
  2. 7 Aneta Małgorzata Khan
    80 (1,08%)
  3. 1 Sylwia Barbara Ciekańska
    885 (11,97%)
  4. 3 Andrzej Władysław Walczak
    141 (1,91%)
  5. 9 Halina Teresa Berłowska
    311 (4,20%)
  6. 8 Andrzej Maciej Wierzba
    45 (0,61%)
  7. 4 Mateusz Załęski
    400 (5,41%)
  8. 5 Krzysztof Andrzej Golachowski
    243 (3,29%)
  9. 2 Monika Aleksandra Kryk
    293 (3,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA MIESZKAŃCÓW DZIELNICY WŁOCHY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Sebastian Piotr Piliński
    981 (13,26%)
  2. 4 Tina Leśniak
    163 (2,20%)
  3. 3 Paweł Chempiński
    62 (0,84%)
  4. 6 Filip Sebastian Krukowski
    81 (1,10%)
  5. 5 Joanna Danuta Helman
    44 (0,59%)
  6. 8 Aniela Wanda Doczekalska-Waszczuk
    69 (0,93%)
  7. 9 Włodzimierz Rajmund Makowiecki
    47 (0,64%)
  8. 7 Jarosław Martin Szeler
    30 (0,41%)
  9. 2 Katarzyna Siedlecka
    204 (2,76%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Agnieszka Joanna Skruczaj
    34 (0,46%)
  2. 1 Łukasz Kamil Mycka
    74 (1,00%)
  3. 3 Dariusz Jerzy Młynarczyk
    12 (0,16%)
  4. 4 Małgorzata Barbara Mycka
    19 (0,26%)
  5. 5 Marek Jan Zieliński
    24 (0,32%)

Okręg 2

Północna granica dzielnicy od ul. Potrzebnej do al. Krakowskiej – al. Krakowska-ul. F. Hynka-ul. Komitetu Obrony Robotników – wzdłuż zachodniej granicy lotniska Okęcie – południowa granica lotniska Okęcie – w kierunku południowym przez ogródki działkowe – zachodnia granica dzielnicy –ul. Przerwana-ul. Kleszczowa-ul. Wilczycka – ul. Popularna – ul. Globusowa – ul. Potrzebna do północnej granicy dzielnicy

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA WĄSOWICZA KOCHAM WŁOCHY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marek Wojciech Bieliński
    241 (3,43%)
  2. 1 Michał Janusz Wąsowicz
    715 (10,19%)
  3. 5 Maria Magdalena Borczuch
    46 (0,66%)
  4. 7 Ewa Barbara Mikołajczak
    27 (0,38%)
  5. 3 Monika Aneta Uss
    114 (1,62%)
  6. 4 Juliusz Antoni Kostrzewski
    102 (1,45%)
  7. 6 Michał Hausman
    426 (6,07%)
  8. 9 Mirosław Pietrzyk
    192 (2,74%)
  9. 8 Barbara Wiśniewska
    54 (0,77%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Krzysztof Marcin Pączkowski
    101 (1,44%)
  2. 3 Małgorzata Alicja Sutowicz
    224 (3,19%)
  3. 1 Christian Młynarek
    577 (8,22%)
  4. 2 Andrzej Julian Krupiński
    481 (6,85%)
  5. 7 Monika Kinga Chylaszek
    64 (0,91%)
  6. 4 Piotr Jacek Teledziński
    115 (1,64%)
  7. 6 Lidia Skorza
    194 (2,76%)
  8. 8 Wojciech Ilczuk
    42 (0,60%)
  9. 9 Maria Jakubowska
    103 (1,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IMPULS DLA WŁOCH

kandydatliczba głosów

  1. 1 Cezary Gembarzewski
    78 (1,11%)
  2. 2 Mariola Nikonowicz
    36 (0,51%)
  3. 5 Artur Paweł Woźniak
    20 (0,28%)
  4. 4 Jacek Bogdan Frankowski
    36 (0,51%)
  5. 3 Alicja Jadwiga Karnafel
    35 (0,50%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Rafał Łukasz Trojan
    354 (5,04%)
  2. 4 Iwona Beata Chwiałkowska
    289 (4,12%)
  3. 1 Mariusz Czapla
    711 (10,13%)
  4. 3 Cezary Tomasz Sobociński
    130 (1,85%)
  5. 5 Robert Lasota
    129 (1,84%)
  6. 6 Dorota Agnieszka Krawczyk
    134 (1,91%)
  7. 7 Agnieszka Ewa Lechańska
    92 (1,31%)
  8. 9 Wojciech Piotr Kożuchowski
    145 (2,07%)
  9. 8 Renata Pieniak
    64 (0,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA MIESZKAŃCÓW DZIELNICY WŁOCHY

kandydatliczba głosów

  1. 5 Kamil Stępień
    56 (0,80%)
  2. 4 Anna Stępień-Porzuczek
    48 (0,68%)
  3. 1 Magdalena Kaźmirowicz-Młot
    277 (3,95%)
  4. 3 Agnieszka Kowalczyk
    194 (2,76%)
  5. 6 Jarosław Mikołaj Druzd
    14 (0,20%)
  6. 2 Michał Lech Chrobak
    98 (1,40%)
  7. 7 Marta Pająk
    88 (1,25%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Bogdan Kozłowski
    68 (0,97%)
  2. 6 Jacek Jan Dżugaj
    7 (0,10%)
  3. 2 Bogusława Parowicz-Kolczuga
    50 (0,71%)
  4. 3 Łukasz Piotr Gruszka
    11 (0,16%)
  5. 5 Grażyna Ogonowska
    10 (0,14%)
  6. 4 Joanna Magdalena Wdzieńkońska
    26 (0,37%)

Okręg 3

Północna granica dzielnicy od al. Krakowskiej – wschodnia granica dzielnicy – południowa granica dzielnicy – w kierunku północnym przez ogródki działkowe do lotniska Okęcie – południowa granica lotniska Okęcie – zachodnia granica lotniska Okęcie – do ul. Komitetu Obrony Robotników-ul. Komitetu Obrony Robotników-Al. Krakowska do północnej granicy dzielnicy

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA WĄSOWICZA KOCHAM WŁOCHY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Dagmara Anna Siemińska
    231 (3,45%)
  2. 6 Julitta Maria Biały
    63 (0,94%)
  3. 3 Jolanta Jagiełło
    171 (2,55%)
  4. 1 Tomasz Pisarek
    279 (4,16%)
  5. 4 Artur Adamiec
    120 (1,79%)
  6. 5 Anna Urszula Olej-Kobus
    71 (1,06%)
  7. 7 Piotr Paweł Popiel
    55 (0,82%)
  8. 8 Dariusz Krzysztof Kałwajtys
    87 (1,30%)
  9. 9 Bernadeta Maria Karczewska
    123 (1,84%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Iwona Izabella Wojtasik
    175 (2,61%)
  2. 3 Grzegorz Paweł Rejowski
    57 (0,85%)
  3. 4 Rafał Tadeusz Rudiuk
    59 (0,88%)
  4. 6 Sandra Wanesa Skorza
    195 (2,91%)
  5. 1 Adam Leszek Siek
    683 (10,19%)
  6. 2 Radosław Tadeusz Sosnowski
    296 (4,42%)
  7. 8 Alicja Maria Szpigiel
    50 (0,75%)
  8. 7 Małgorzata Beata Miałkowska
    174 (2,60%)
  9. 9 Jan Zakrzewski
    110 (1,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IMPULS DLA WŁOCH

kandydatliczba głosów

  1. 3 Małgorzata Minarczuk
    17 (0,25%)
  2. 2 Wioletta Sylwia Kunysz
    57 (0,85%)
  3. 4 Jakub Bisialski
    6 (0,09%)
  4. 5 Grażyna Zofia Gembarzewska
    9 (0,13%)
  5. 1 Roman Gembarzewski
    54 (0,81%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Urszula Jadwiga Stańczak
    124 (1,85%)
  2. 2 Sławomir Mikołaj Sosnowski
    308 (4,60%)
  3. 4 Mahbub Hossain Siddique-Olesiejuk
    517 (7,72%)
  4. 1 Dominik Krzysztof Wymysłowski
    770 (11,49%)
  5. 3 Magdalena Anna Bauer
    305 (4,55%)
  6. 7 Justyna Południkiewicz
    55 (0,82%)
  7. 8 Paweł Łukasz Jakowlew
    24 (0,36%)
  8. 6 Dorota Witkowska
    134 (2,00%)
  9. 9 Elżbieta Kułakowska
    214 (3,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA MIESZKAŃCÓW DZIELNICY WŁOCHY

kandydatliczba głosów

  1. 4 Andrzej Marian Jasiński
    30 (0,45%)
  2. 3 Kamila Stefanek-Bawolska
    52 (0,78%)
  3. 1 Maciej Jarosław Iwański
    209 (3,12%)
  4. 2 Rafał Izydorzak
    86 (1,28%)
  5. 8 Maciej Edmund Matejko
    60 (0,90%)
  6. 7 Sandra Siwińska
    34 (0,51%)
  7. 5 Agata Michalska
    78 (1,16%)
  8. 6 Urszula Teresa Dziuda
    21 (0,31%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Tadeusz Pawlik
    222 (3,31%)
  2. 2 Irena Maria Kisielew
    134 (2,00%)
  3. 4 Elżbieta Ewa Piegat
    59 (0,88%)
  4. 6 Joanna Aleksandra Wiereszka
    41 (0,61%)
  5. 5 Mariusz Marek Cyran
    22 (0,33%)
  6. 3 Marek Skierkowski
    34 (0,51%)
  7. 7 Dariusz Artur Dworak
    25 (0,37%)