Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Malanów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

BIBIANNA DZIADOWICE-FOLWARK

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Arkadiusz Wszędybył

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

135 (65,53%)

Bożena Krystyna Kołek

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

71 (34,47%)

Okręg 2

DZIADOWICE

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Wągiel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

56 (27,18%)

Kazimierz Lech Koralewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

33 (16,02%)

Sylwester Janusz Kaczkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

54 (26,21%)

Łukasz Eugeniusz Włodarczyk

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

63 (30,58%)

Okręg 3

KOTWASICE (nr-y od 13 do 116) , ul. Brzozowa , ul. Jagodowa, ul. Borowikowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ilona Izydorczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

105 (51,47%)

Tomasz Leszek Owczarek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

99 (48,53%)

Okręg 4

BRODY ZYGMUNTÓWEK KOTWASICE (nr-y od 1A do 12 i od 117 do 150)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Witkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

30 (26,55%)

Mariusz Janusz Herbich

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

21 (18,58%)

Grzegorz Józef Krajewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

31 (27,43%)

Katarzyna Kosmowska

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

31 (27,43%)

Okręg 5

FELIKSÓW CELESTYNY

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wioletta Małgorzata Jakubowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

66 (34,55%)

Andrzej Bogumił Dudek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

5 (2,62%)

Milena Agnieszka Lis

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

46 (24,08%)

Małgorzata Elżbieta Lament

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

74 (38,74%)

Okręg 6

POROŻE MIŁACZEW (nr-y od 12 do 57)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Ryszard Maciejewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

51 (25,63%)

Genowefa Zofia Trzmielewska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

20 (10,05%)

Robert Gruszczyński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

43 (21,61%)

Piotr Jasiak

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

85 (42,71%)

Okręg 7

MALANÓW (ul.: Kaliska, Szkolna, Wiatraczna, Pogodna, Młodych, Leśna)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Adam Stefaniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

63 (35,20%)

Kamil Piotr Strzelczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

70 (39,11%)

Janusz Stefan Szelągowski

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

46 (25,70%)

Okręg 8

MALANÓW (ul.: Turecka, Spółdzielców, Północna, Nowa, Wiosenna, Tęczowa)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Wioletta Kubiak - Tutak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

99 (46,05%)

Małgorzata Dorota Wolska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

19 (8,84%)

Małgorzata Janiak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

28 (13,02%)

Mateusz Filipowicz

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

51 (23,72%)

Daniel Krzysztof Pakuła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI

18 (8,37%)

Okręg 9

MALANÓW (ul.: Stawiszyńska, Szeroka, Polna, Wąska, Różana, Zielona, Łąkowa, Rachowska) RACHOWA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Sylwester Nowicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

107 (36,52%)

Jerzy Marian Frątczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

131 (44,71%)

Genowefa Mirosława Dziencioł

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

55 (18,77%)

Okręg 10

MALANÓW (ul.: Południowa, Słoneczna, Kwiatowa, Wesoła, Parkowa, Krótka, Kasztanowa)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Grzelka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

56 (29,47%)

Zofia Halina Szczepaniak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

22 (11,58%)

Grzegorz Kowalski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

66 (34,74%)

Małgorzata Zdzisława Miszczak

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

46 (24,21%)

Okręg 11

ŻDŻENICE, ul. Północna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aneta Stefania Świtalska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

19 (14,29%)

Marek Kowalczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

51 (38,35%)

Grażyna Jadwiga Harasna

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

63 (47,37%)

Okręg 12

GRĄBKÓW

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Balcerzak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

23 (7,82%)

Sławomir Ogrodowczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

143 (48,64%)

Mariusz Sylwester Budynek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

39 (13,27%)

Michał Harasny

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

89 (30,27%)

Okręg 13

TARGÓWKA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Natalia Knop

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

38 (33,93%)

Aneta Maria Kokorzycka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

11 (9,82%)

Piotr Grzesznik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

35 (31,25%)

Tomasz Kołaciński

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

28 (25,00%)

Okręg 14

MIŁACZEWEK-MIŁACZEWEK nr od 1 do 49, MIŁACZEWSKIE MŁYNY nr od 1 do 12 i od 14 do 17, MIŁACZEW KOLONIA-MIŁACZEW nr od 1 do 11, MIŁACZEWEK nr od 50 do 61, MIŁACZEWSKIE MŁYNY nr 13

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ilona Michalak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

27 (15,52%)

Karolina Marta Kolenda

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

57 (32,76%)

Józef Grzegorz Dzięcioł

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

59 (33,91%)

Łukasz Marcin Tomczyk

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

31 (17,82%)

Okręg 15

CZACHULEC STARY SKARŻYN-KOLONIA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Tomasz Mruk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

32 (21,05%)

Aneta Beata Leończuk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

24 (15,79%)

Krzysztof Kowalski

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

29 (19,08%)

Karol Płóciennik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SAMORZĄDOWCY

67 (44,08%)