Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Łopiennik Górny

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Część sołectwa Łopiennik Dolny Kolonia-domy od nr 1 do 97.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Waldemar Jakimcio

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTUR SAWA

64 (47,76%)

Beata Kmieć

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

70 (52,24%)

Okręg 2

Część sołectwa Łopiennik Dolny Kolonia domy od nr 98 do końca.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Paweł Weremko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTUR SAWA

44 (70,97%)

Zbigniew Wlizło

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

18 (29,03%)

Okręg 3

Część sołectwa Łopiennik Górny domy od nr 1 do 91.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Sawa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTUR SAWA

41 (34,75%)

Piotr Jerzy Toczony

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

77 (65,25%)

Okręg 4

Część sołectwa Łopiennik Górny domy od nr 92 do końca.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Sawa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTUR SAWA

51 (38,35%)

Katarzyna Tokarczuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

82 (61,65%)

Okręg 5

Sołectwo Łopiennik Nadrzeczny.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Elżbieta Kawęcka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTUR SAWA

95 (56,21%)

Marcin Czajka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

74 (43,79%)

Okręg 6

Część sołectwa Olszanka domy od nr 1 do 66A.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mateusz Marciniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTUR SAWA

81 (17,38%)

Katarzyna Wójtowicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

15 (24,19%)

Okręg 7

Część sołectwa Olszanka domy od nr 67 do końca.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Żołyniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTUR SAWA

58 (69,05%)

Tomasz Dobrowolski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

26 (30,95%)

Okręg 8

Sołectwa Gliniska, Majdan Krzywski, Nowiny.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Andrzej Pacan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTUR SAWA

78 (53,79%)

Dariusz Krzysztof Psujek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

67 (46,21%)

Okręg 9

Sołectwo Krzywe.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edward Bubicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTUR SAWA

64 (53,78%)

Zbigniew Tymicki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

55 (46,22%)

Okręg 10

Sołectwa Dobryniów i Dobryniów Kolonia.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bożena Buk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTUR SAWA

106 (62,72%)

Marek Jan Kostecki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

63 (37,28%)

Okręg 11

Sołectwo Łopiennik Dolny.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Szadura

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTUR SAWA

63 (53,85%)

Elżbieta Sawicka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

54 (46,15%)

Okręg 12

Sołectwo Łopiennik Podleśny.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Kister

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTUR SAWA

82 (54,67%)

Maria Rzemińska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

68 (45,33%)

Okręg 13

Sołectwo Borowica.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Skrajnowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTUR SAWA

54 (58,06%)

Robert Marek Pawlas

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

39 (41,94%)

Okręg 14

Sołectwo Wola Żulińska.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Szuran

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTUR SAWA

30 (46,88%)

Andrzej Maziarczuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

34 (53,13%)

Okręg 15

Sołectwo Żulin.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Mariusz Pukas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTUR SAWA

65 (58,04%)

Barbara Lasota

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

47 (41,96%)