Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Nawojowa

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Bącza – Kunina

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Nosal

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 2

Sołectwo Frycowa (część): położona po obu stronach drogi powiatowej Frycowa – Złotne obejmująca przysiółki „Kamionki” i „Siwoniówka” do granicy z Homrzyskami oraz „Osiedle” poczynając od Szkoły Podstawowej we Frycowej przy drodze krajowej Nowy Sącz – Krynica-Zdrój do granicy z Homrzyskami

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacenty Skrzypiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

114 (42,38%)

Tadeusz Lelito

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRYCOWA NASZA MAŁA OJCZYZNA

155 (57,62%)

Okręg 3

Sołectwo Frycowa (część): położona wzdłuż drogi krajowej Nowy Sącz – Krynica-Zdrój poczynając po prawej stronie od Szkoły Podstawowej we Frycowej obejmująca przysiółki „Góry”, „Pułanki”, „Zagroda”, „Zawodzie”, po granicę z Maciejową oraz po lewej stronie od granicy z Nawojową obejmująca przysiółki „Na Pustce”, „Rybień”, „Margoń” po granicę z Maciejową

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Antoni Zarotyński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

122 (58,37%)

Andrzej Antoni Bogdański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

87 (41,63%)

Okręg 4

Sołectwa: Homrzyska, Złotne

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Walenty Dziadosz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

56 (29,63%)

Tadeusz Kucharski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI HOMRZYSKA ZŁOTNE

133 (70,37%)

Okręg 5

Sołectwo Nawojowa (część): ul. Nowosądecka, Cicha, Malinowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Mirek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

103 (52,28%)

Krzysztof Kazimierz Basiaga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

94 (47,72%)

Okręg 6

Sołectwo Nawojowa (część): ul. Starosądecka, Leśna, Klonowa, Zielona, Słoneczna, Górki Zawadzkie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Paweł Herbut

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAM HERBUT

132 (58,41%)

Beata Renata Juszyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

94 (41,59%)

Okręg 7

Sołectwo Nawojowa (część): ul. Krynicka, Ogrodowa, Lipowa, Nadbrzeżna, Tartaczna, Spacerowa, Krótka, Nad Kamienicą, Krańcowa, Graniczna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Mieczysław Szafraniec

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

92 (46,23%)

Marian Haza

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

107 (53,77%)

Okręg 8

Sołectwo Nawojowa (część): ul. Osiedlowa, Pogodna, Kwiatowa, Urocza, Zagórze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Roman Sierota

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

81 (40,70%)

Urszula Joanna Horowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

118 (59,30%)

Okręg 9

Sołectwo Nawojowa (część): ul. Podkamienne, Podgórska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Paweł Kozera

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

78 (42,62%)

Krzysztof Kozera

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

105 (57,38%)

Okręg 10

Sołectwo Nawojowa (część): ul. Łącznik, Widokowa, Wąska, Sikornik, Parkowa, bł. Julii Rodzińskiej, Szkolna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Adam Południak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

92 (47,92%)

Marian Przemysław Pióro

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

100 (52,08%)

Okręg 11

Sołectwo Nawojowa (część): ul. Zamkowa, ks. Stanisława Kruczka, Polna, Wspólna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Piotr Fedorczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

76 (42,70%)

Irena Nowakowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

102 (57,30%)

Okręg 12

Sołectwo Popardowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marta Barbara Hebda

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

85 (45,21%)

Jan Władysław Serafin

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

103 (54,79%)

Okręg 13

Sołectwo Żeleźnikowa Mała

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Danuta Lelito

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

0 (0,00%)

Okręg 14

Sołectwo Żeleźnikowa Wielka (część): zabudowania położone po lewej stronie wzdłuż drogi powiatowej w Żeleźnikowej Wielkiej poczynając od granicy Łazów Biegonickich do granicy z Żeleźnikową Małą

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Paweł Chebda

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

118 (55,66%)

Józef Buczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

94 (44,34%)

Okręg 15

Sołectwo Żeleźnikowa Wielka (część): zabudowania położone po prawej stronie wzdłuż drogi powiatowej w Żeleźnikowej Wielkiej poczynając od granicy Łazów Biegonickich do granicy z Żeleźnikową Małą

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Kazimierz Michalik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

115 (54,50%)

Tadeusz Majewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

96 (45,50%)