Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Brudzeń Duży

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Bądkowo-Rumunki, Cegielnia, Kłobukowo-Patrze, Turza Mała, Turza Wielka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Rutkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA KISIELEWSKIEGO

84 (33,60%)

Walentyna Kowalska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

166 (66,40%)

Okręg 2

Bądkowo Kościelne, CZESŁAWA MIŁOSZA, CYPRIANA KAMILA NORWIDA, DOBRZYŃSKA, JANA KOCHANOWSKIEGO, JANA PAWŁA II, JULIANA TUWIMA, JULIUSZA SŁOWACKIEGO, KAROLA MAYA, KAZIMIERZA PUŁASKIEGO, SŁONECZNA, SPOKOJNA, STANISŁAWA ROŚCISZEWSKIEGO, TADEUSZA DOŁĘGI MOSTOWICZA, TADEUSZA KOŚCIUSZKI, TORUŃSKA, WESOŁA, ZACISZE, Brudzeń Mały

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Pawlikowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRUDZEŃ DUŻY 2018

162 (64,80%)

Piotr Sobiechowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

88 (35,20%)

Okręg 3

Bądkowo-Rochny, Krzyżanowo, Winnica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bożena Barbara Czubakowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRUDZEŃ DUŻY 2018

55 (34,59%)

Maciej Kozakiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA KISIELEWSKIEGO

9 (5,66%)

Ryszard Skonieczny

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

95 (59,75%)

Okręg 4

Brudzeń Duży: CYPRIANA KAMILA NORWIDA, DOBRZYŃSKA, IGNACEGO KRASICKIEGO, JANA KOCHANOWSKIEGO, JANA PAWŁA II, JULIANA TUWIMA, JULIUSZA SŁOWACKIEGO, KAROLA MAYA, MIŁA, PŁOCKA, RZECZNA, SIERPECKA, TORUŃSKA, WRZOSOWA, ŹRÓDLANA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aleksandra Maria Krzemińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRUDZEŃ DUŻY 2018

179 (69,92%)

Ryszard Matlęga

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

77 (30,08%)

Okręg 5

Brudzeń Duży: AKACJOWA, BRZOZOWA, DŁUGA, KLONOWA, KRÓTKA, LEŚNA, ŁĄCZNA, MODRZEWIOWA, OSIEDLOWA, POLNA, SOSNOWA, SZKOLNA, ŚWIERKOWA, WIEJSKA, WINCENTEGO WITOSA, WSPÓLNA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Roman Mański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRUDZEŃ DUŻY 2018

127 (44,72%)

Barbara Krysińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA KISIELEWSKIEGO

8 (2,82%)

Marian Antoni Głuchowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

70 (24,65%)

Dariusz Gabryelski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

79 (27,82%)

Okręg 6

Karwosieki-Cholewice, Karwosieki-Noskowice, Nowe Karwosieki, Suchodół

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Wojciech Borowicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRUDZEŃ DUŻY 2018

132 (60,00%)

Stanisław Rafalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA KISIELEWSKIEGO

33 (15,00%)

Katarzyna Migdalska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

55 (25,00%)

Okręg 7

Parzeń

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Eugeniusz Kaim

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRUDZEŃ DUŻY 2018

81 (41,12%)

Elżbieta Trzcińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA KISIELEWSKIEGO

18 (9,14%)

Andrzej Piotr Szwech

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

98 (49,75%)

Okręg 8

Sikórz: 1 - 29, 42, 44 - 49, 53 - 70, 85 - 92, parzyste: 98 - 100A;

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mateusz Jan Fabisiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRUDZEŃ DUŻY 2018

63 (27,63%)

Mirosław Rychter

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA KISIELEWSKIEGO

18 (7,89%)

Rafał Nowak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

147 (64,47%)

Okręg 9

Sikórz: 30 - 41A, 42A - 43G, 50 - 52D, 73 - 84I, 93 - 97, nieparzyste: 99 - 101, 102 - 226;

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Przemysław Kwasiborski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRUDZEŃ DUŻY 2018

103 (44,02%)

Hanna Danuta Skierkowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

131 (55,98%)

Okręg 10

Gorzechowo, Robertowo, Siecień-Rumunki, Żerniki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Karpiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRUDZEŃ DUŻY 2018

94 (45,63%)

Jan Zych

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA KISIELEWSKIEGO

30 (14,56%)

Michał Mariusz Żuchowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

82 (39,81%)

Okręg 11

Siecień

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Lech Franciszek Rutkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRUDZEŃ DUŻY 2018

249 (75,91%)

Marzena Wojciechowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

79 (24,09%)

Okręg 12

Lasotki, Murzynowo, Uniejewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Marciniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRUDZEŃ DUŻY 2018

171 (61,51%)

Zuzanna Róża Karasiewicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

107 (38,49%)

Okręg 13

Główina, Rembielin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Krankiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRUDZEŃ DUŻY 2018

83 (41,71%)

Henryk Kisielewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA KISIELEWSKIEGO

46 (23,12%)

Krzysztof Dąbrowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

70 (35,18%)

Okręg 14

Strupczewo Duże, Sobowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Wrześniewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRUDZEŃ DUŻY 2018

122 (50,41%)

Jarosław Śniegowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA KISIELEWSKIEGO

18 (7,44%)

Helena Irena Lidak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

40 (16,53%)

Jacek Paprocki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBORY SAMORZĄDOWE 2018

62 (25,62%)

Okręg 15

Myśliborzyce, Rokicie I wieś, Rokicie II Osiedle, Więcławice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Iwona Matusiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRUDZEŃ DUŻY 2018

119 (58,05%)

Grażyna Stanisława Wiśniewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA KISIELEWSKIEGO

15 (7,32%)

Jerzy Bogdan Tomaszewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

71 (34,63%)