Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Stara Kiszewa

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Chwarzenko, Wilcze Błota Kościerskie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystyna Czapiewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA PICK

132 (64,08%)

Danuta Regina Dulat

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZMIANA NA PLUS

74 (35,92%)

Okręg 2

Góra, Góra-Nowy Dworzec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogumiła Katarzyna Rogowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA PICK

65 (71,43%)

Marian Antoni Dera

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZMIANA NA PLUS

26 (28,57%)

Okręg 3

Kobyle, Czerniki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Ossowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

77 (33,05%)

Adam Włodzimierz Dębski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA PICK

65 (27,90%)

Jerzy Dolny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZMIANA NA PLUS

91 (39,06%)

Okręg 4

Konarzyny, Wygonin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Kazimierz Olczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

13 (6,63%)

Stanisław Zygmunt Ronkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA PICK

56 (28,57%)

Karol Wołoszyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZMIANA NA PLUS

127 (64,80%)

Okręg 5

Lipy, Bożepole Szlacheckie, Struga, Chwarzno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Iwona Magdalena Kosiedowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

32 (16,00%)

Barbara Maria Łangowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA PICK

72 (36,00%)

Jan Hintz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZMIANA NA PLUS

96 (48,00%)

Okręg 6

Nowe Polaszki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bożena Barbara Piankowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

60 (23,44%)

Irena Wanda Treder

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA PICK

126 (49,22%)

Daniel Kazimierz Urbanowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZMIANA NA PLUS

70 (27,34%)

Okręg 7

Olpuch, Cięgardło, Nowy Bukowiec, Nowa Kiszewa Chrósty

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Niemczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

61 (31,94%)

Grażyna Paulina Lamczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA PICK

49 (25,65%)

Janusz Andrzej Jereczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZMIANA NA PLUS

81 (42,41%)

Okręg 8

Pałubin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Celina Katarzyna Narloch

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

11 (9,24%)

Maciej Filipkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA PICK

51 (42,86%)

Janusz Zenon Nowakowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZMIANA NA PLUS

57 (47,90%)

Okręg 9

Stare Polaszki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mieczysław Zygmunt Krauze

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA PICK

129 (53,09%)

Władysława Maria Tumkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZMIANA NA PLUS

114 (46,91%)

Okręg 10

Górne Maliki, Dolne Maliki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Kazimierz Kasprzycki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA PICK

71 (58,68%)

Piotr Józef Bieliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZMIANA NA PLUS

50 (41,32%)

Okręg 11

Stary Bukowiec, Foshuta, Bartoszylas, Ruda

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Piotr Błaszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA PICK

202 (79,22%)

Żaneta Maria Kupper

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZMIANA NA PLUS

53 (20,78%)

Okręg 12

Zamek Kiszewski, Strzelki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesława Teresa Kurecka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

31 (28,70%)

Joanna Ewa Knopa-Kreft

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA PICK

42 (38,89%)

Zofia Burczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZMIANA NA PLUS

35 (32,41%)

Okręg 13

Stara Kiszewa ul. Adama Mickiewicza, Cypriana Kamila Norwida, Czesława Miłosza, Jana Kochanowskiego, Jana Pawła II, Juliusza Słowackiego, Marii Konopnickiej, Piotra Szorca, Wyzwolenia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Bożena Moritz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA PICK

126 (46,32%)

Mateusz Seweryn Adamczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZMIANA NA PLUS

146 (53,68%)

Okręg 14

Stara Kiszewa ul. Konarzyńska, Kościelna, Partyzantów, Tysiąclecia, Zamkowa, Stara Kiszewa Wybudowanie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Andrzej Warenycia

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

38 (18,81%)

Zdzisław Miętki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA PICK

51 (25,25%)

Michał Damian Brandt

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZMIANA NA PLUS

113 (55,94%)

Okręg 15

Stara Kiszewa ul. Kościerska, Polna, Łąkowa, 6 Marca, Ogrodowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Hanna Katarzyna Słomińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA PICK

66 (23,57%)

Adam Waldemar Sulewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZMIANA NA PLUS

214 (76,43%)