Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Wiśniew

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Myrcha, Wólka Wiśniewska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aneta Pszkit

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

100 (66,67%)

Natalia Weronika Komorowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

21 (14,00%)

Paweł Wojciech Strzemieczny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNYM DOBREM

29 (19,33%)

Okręg 2

Lipniak, Stok Wiśniewski, Wólka Wołyniecka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Roman Mieszczyński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

40 (29,41%)

Beata Ługowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

16 (11,76%)

Marcin Śliwiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNYM DOBREM

38 (27,94%)

Grzegorz Zenon Sypniewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIEDLECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

34 (25,00%)

Tomasz Gil

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY STOK

8 (5,88%)

Okręg 3

Borki-Kosiorki, Mościbrody, Mościbrody Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jadwiga Teresa Piwowarczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

86 (43,22%)

Łukasz Grochowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

56 (28,14%)

Janusz Stanisław Grzegrzółka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNYM DOBREM

57 (28,64%)

Okręg 4

Borki-Paduchy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Haponiuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

113 (43,63%)

Mieczysław Zdzisław Osik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

7 (2,70%)

Krystyna Złoch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNYM DOBREM

139 (53,67%)

Okręg 5

Borki-Sołdy, Helenów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Diana Jastrzębska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

111 (59,36%)

Krzysztof Jasiński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

42 (22,46%)

Tadeusz Ługowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNYM DOBREM

34 (18,18%)

Okręg 6

Wiśniew ulice:-Bat. Chłopskich-Południowa-Północna-Sanitariuszek-Siedlecka (nr nieparzyste)-Ogrodowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karol Woźniak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

85 (39,91%)

Marta Fronczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNYM DOBREM

128 (60,09%)

Okręg 7

Wiśniew ulice:-Tadeusza Kościuszki-Skoczylasa-Szkolna-Bankowa-Siedlecka (nr parzyste)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Krystyna Pasztor

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

81 (32,14%)

Mariola Szewczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNYM DOBREM

126 (50,00%)

Krystyna Zofia Michalak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WIŚNIEW 2018”

45 (17,86%)

Okręg 8

Wiśniew-Kolonia, Ciosny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Jadczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

107 (56,91%)

Katarzyna Zinevych

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

65 (34,57%)

Grzegorz Jurzyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNYM DOBREM

16 (8,51%)

Okręg 9

Gostchorz, Tworki, Kaczory

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zenon Szymon Jastrzębski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

115 (47,13%)

Danuta Katarzyna Jastrzębska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNYM DOBREM

27 (11,07%)

Michał Wacław Pastor

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA ROSA

102 (41,80%)

Okręg 10

Radomyśl

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Stanisław Orzyłowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

92 (38,02%)

Łukasz Chromiński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

63 (26,03%)

Andrzej Stanisław Nowiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNYM DOBREM

87 (35,95%)

Okręg 11

Zabłocie, Okniny-Podzdrój

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Jadwiga Wysokińska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

95 (78,51%)

Agnieszka Lipińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNYM DOBREM

26 (21,49%)

Okręg 12

Stare Okniny, Nowe Okniny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janina Misiak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

69 (34,16%)

Anna Kłopotowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

40 (19,80%)

Kazimierz Okniński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNYM DOBREM

93 (46,04%)

Okręg 13

Pluty, Śmiary

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Ewa Krasuska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

101 (58,38%)

Agnieszka Krasuska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNYM DOBREM

72 (41,62%)

Okręg 14

Mroczki, Daćbogi

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Okniński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

109 (59,24%)

Jadwiga Wysokińska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

75 (40,76%)

Okręg 15

Łupiny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Bartczak-Krzewicka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

77 (57,04%)

Agnieszka Ługowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

19 (14,07%)

Waldemar Jasiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNYM DOBREM

39 (28,89%)