Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Czarna

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Czarna: ul. Dworcowa, Kolejowa, Krakowska, Leśna, Osiedle Las, Polna, Witosa, Zawiszy Czarnego, Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Konrad Labak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINNY

266 (56,84%)

Łukasz Marek Mazur

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

144 (30,77%)

Dorota Świerczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS CZARNA

58 (12,39%)

Okręg 2

Czarna: ul. Konarskiego od 1 do końca numery nieparzyste, Kopernika, Mickiewicza, Szeroka, Wodna, Wojska Polskiego, Stary Jawornik

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Paweł Bałut

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINNY

154 (31,56%)

Szczepan Marcin Ciebień

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

183 (37,50%)

Lucyna Knych

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS CZARNA

151 (30,94%)

Okręg 3

Czarna: ul Dembowskiego, Konarskiego od 2 do końca numery parzyste, Słowackiego, Sosnowa, Spółdzielcza, Golemki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Agnieszka Pękala

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINNY

0 (0,00%)

Okręg 4

Jaźwiny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Barnaś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINNY

153 (59,53%)

Władysław Edward Kurdziel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS CZARNA

104 (40,47%)

Okręg 5

Podlesie, Stara Jastrząbka: 98A - 191Z

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zofia Latała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINNY

117 (35,89%)

Wojciech Pożdał

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNY DLA PODLESIA

209 (64,11%)

Okręg 6

Stara Jastrząbka: 2 - 98, od 192 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Paweł Madura

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINNY

97 (26,43%)

Marcin Antoni Madura

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS CZARNA

270 (73,57%)

Okręg 7

Przeryty Bór, Róża: 1 - 63Z, od 241 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Kot

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINNY

224 (78,32%)

Grzegorz Marcin Skrzyniarz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS CZARNA

62 (21,68%)

Okręg 8

Róża: 64 - 240Z

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Krzysztof Kozak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINNY

228 (72,38%)

Beata Małgorzata Kuta-Pancerz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS CZARNA

87 (27,62%)

Okręg 9

Borowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Marta Kuta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINNY

0 (0,00%)

Okręg 10

Głowaczowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Koziara

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINNY

179 (47,23%)

Anna Małgorzata Popielarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS CZARNA

200 (52,77%)

Okręg 11

Grabiny: 1 - 63Z, 86 - 109Z

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Janusz Horosz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINNY

252 (45,99%)

Tomasz Trela

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TRELI

151 (27,55%)

Rafał Stasiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS CZARNA

145 (26,46%)

Okręg 12

Grabiny 64 - 85Z, od 110 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Sikora

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINNY

226 (61,41%)

Janusz Mieczysław Pacześniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

27 (7,34%)

Marta Anna Pyzińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS CZARNA

115 (31,25%)

Okręg 13

Przyborów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aneta Kinga Feret-Kłys

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINNY

191 (83,41%)

Konrad Piotr Gawiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

38 (16,59%)

Okręg 14

Chotowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Wilczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINNY

130 (35,81%)

Łukasz Piotr Gajewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA CHOTOWA

205 (56,47%)

Krzysztof Adam Gąsior

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS CZARNA

28 (7,71%)

Okręg 15

Żdżary

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Marian Ziaja

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNY DLA ŻDŻAR

0 (0,00%)