Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Wyszki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Łyse, Mulawicze, Strabla ul. Długa, ul. Kolejowa, ul. Krótka, ul. Nowa, ul. Polna, ul. Topolowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Romuald Budlewski

KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”

63 (48,84%)

Stanisław Wiktoruk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA KORZENIEWSKIEGO

66 (51,16%)

Okręg 2

Strabla ul. Akacjowa, ul. Konopnickiej, ul. Kościelna, ul. Łąkowa, ul. Młynowa, ul. Pałacowa, ul. Przekątna, ul. Wesoła.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zofia Lucyna Oksiuta

KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”

90 (67,67%)

Elżbieta Mieszczyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA KORZENIEWSKIEGO

43 (32,33%)

Okręg 3

Łapcie, Olszanica, Samułki Duże, Samułki Małe, Wiktorzyn.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Miluski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

72 (62,61%)

Anna Ewelina Matowicka

KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”

10 (8,70%)

Stanisław Zabrocki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA KORZENIEWSKIEGO

33 (28,70%)

Okręg 4

Pulsze.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Baltazar Jan Sadowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

61 (44,53%)

Mariusz Kruszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA KORZENIEWSKIEGO

76 (55,47%)

Okręg 5

Łuczaje, Mieszuki, Stacewicze, Warpechy Nowe, Warpechy Stare.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwester Miluski

KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”

88 (64,71%)

Tadeusz Falkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA KORZENIEWSKIEGO

48 (35,29%)

Okręg 6

Niewino Borowe, Niewino Kamieńskie, Niewino Leśne, Niewino Popławskie, Niewino Stare.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Radosław Niewiński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

54 (41,22%)

Andrzej Lipski

KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”

30 (22,90%)

Krzysztof Kamiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA KORZENIEWSKIEGO

47 (35,88%)

Okręg 7

Falki, Godzieby, Koćmiery, Osówka, Wypychy, Zdrojki.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Szymon Niewiński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

48 (33,33%)

Eugeniusz Falkowski

KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”

58 (40,28%)

Justyna Falkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA KORZENIEWSKIEGO

38 (26,39%)

Okręg 8

Budlewo, Ignatki, Topczewo, Trzeszczkowo.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Dziemian

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

57 (39,31%)

Magdalena Łucja Makowska-Karpiesiuk

KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”

33 (22,76%)

Arkadiusz Krasowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA KORZENIEWSKIEGO

55 (37,93%)

Okręg 9

Moskwin, Ostrówek, Sieśki, Wodźki, Wólka Zaleska, Zalesie.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Baranowska

KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”

69 (56,10%)

Marcin Lasota

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA KORZENIEWSKIEGO

54 (43,90%)

Okręg 10

Bogusze, Gawiny, Górskie, Mierzwin Duży, Mierzwin Mały, Nowe Bagińskie, Pierzchały, Stare Bagińskie.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Antoni Krasowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

73 (51,05%)

Agata Górska

KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”

11 (11,96%)

Jarosław Niewiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA KORZENIEWSKIEGO

46 (32,17%)

Okręg 11

Kamienny Dwór, Wólka Pietkowska.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Wiktorzuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

43 (37,72%)

Magdalena Angielczyk

KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”

27 (23,68%)

Waldemar Krysiuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA KORZENIEWSKIEGO

44 (38,60%)

Okręg 12

Wyszki, Krupice.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edward Zenon Konopka

KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”

52 (27,37%)

Jerzy Kalinowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA KORZENIEWSKIEGO

138 (72,63%)

Okręg 13

Filipy, Kowale, Łubice.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Falkowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

57 (46,72%)

Piotr Idźkowski

KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”

24 (19,67%)

Andrzej Niewiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA KORZENIEWSKIEGO

26 (21,31%)

Tomasz Falkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE

15 (12,30%)

Okręg 14

Kalinówka, Kożuszki, Sasiny, Szczepany, Tworki, Zakrzewo.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Maria Bartosiuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

32 (33,33%)

Paweł Niewiński

KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”

35 (36,46%)

Mariusz Wyszkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA KORZENIEWSKIEGO

29 (30,21%)

Okręg 15

Bujnowo, Malesze, Szpaki.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aleksander Kłoczko

KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”

68 (57,63%)

Rafał Wasilewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA KORZENIEWSKIEGO

50 (42,37%)