Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Przygodzice

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

sołectwa: Antonin, Ludwików

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Iwona Maria Król

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RASIAKA

136 (39,65%)

Maksymilian Dawid Kaźmierczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAŹMIERCZAKA

111 (32,36%)

Aleksander Stanisław Kosatka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRA KOSATKI

96 (27,99%)

Okręg 2

sołectwo Chynowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

January Grzegorz Pacyna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RASIAKA

217 (57,56%)

Stanisław Andrzej Gąsiorek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA CHYNOWEJ

160 (42,44%)

Okręg 3

sołectwa: Bogufałów, Przygodziczki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Marian Gąsiorek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RASIAKA

113 (54,33%)

Ryszard Kawaler

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BORECKIEGO

95 (45,67%)

Okręg 4

sołectwa: Czarnylas, Hetmanów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Bolesław Radajewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RASIAKA

279 (61,59%)

Karina Anna Krupa

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

174 (38,41%)

Okręg 5

sołectwo Topola-Osiedle

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Dobras

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RASIAKA

269 (58,73%)

Monika Błażejewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BORECKIEGO

189 (41,27%)

Okręg 6

sołectwo Topola Wielka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Narcyz Józef Perz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RASIAKA

0 (0,00%)

Okręg 7

sołectwo Wysocko Małe ulice: Smardowska, Chynowska, Kościelna, Podwórzowa, Południowa, Przygodzka, Tęczowa, Wincentego Witosa, sołectwo Smardów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Stanisław Górski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RASIAKA

0 (0,00%)

Okręg 8

sołectwo Wysocko Małe ulice: Ostrowska, Jankowska, Górna, Leśna, Dobra, Przyleśna, Słoneczna, Bursztynowa, Spokojna, Wiejska, Zębcowska, Ceglana, Kwiatowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janina Maria Wojtasiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RASIAKA

0 (0,00%)

Okręg 9

sołectwo Janków Przygodzki: wieś Janków Przygodzki ulice: Długa, Łąkowa, Południowa, Wąska, Wincentego Witosa, Wodna, Zębcowska, Sadowa, Dębowa, Wierzbowa, Akacjowa, osada Trzcieliny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Borecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BORECKIEGO

159 (42,97%)

Krystian Marian Piasecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIAN PIASECKI

211 (57,03%)

Okręg 10

sołectwo Janków Przygodzki: wieś Janków Przygodzki ulice: Kalinowa, Krótka, Leśna, Ostrowska, Polna, Promykowa, Sosnowa, Szkolna, Żwirowa, wieś Przygodzice ulice: Leśna, Osiedle Lawendowe, Pardalin, Wrzosowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Józef Witek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RASIAKA

323 (74,60%)

Tomasz Stefan Sobczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIAN PIASECKI

110 (25,40%)

Okręg 11

sołectwo Dębnica ulice: Dębowa, Fryderyka Chopina, Ostrowska nr parzyste od 2 - 108, nr nieparzyste od 1 - 13, Polna, Spokojna, Stawowa, Trzcielińska, Wiatrakowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Lucyna Anna Gorzyczka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RASIAKA

0 (0,00%)

Okręg 12

sołectwo Dębnica ulice: Cicha, Kręta, Krótka, Leśna, Litewska, Nadstawska, Odolanowska, Ogrodowa, Ojca Andrzeja Cierpki, Ostrowska nr parzyste od 110 do końca, nieparzyste od 15 do końca, Piaskowa, Przejazdowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Harych

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RASIAKA

0 (0,00%)

Okręg 13

sołectwo Przygodzice: wieś Przygodzice ulice: Baryczna, Gospodarcza, Ludna, Przedmieście, PTR, Skryta, Słoneczna, Szkolna, Wrocławska nr od 1 - 72, Wysocka nr od 1 - 30, Spokojna, Wesoła, Plac Powstańców Wielkopolskich, wieś Antonin ulice: Stacja PKP Przygodzice, Strugi, Tarchalskie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kornelia Teresa Tysiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RASIAKA

237 (73,37%)

Tadeusz Stanisław Włódarczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

86 (26,63%)

Okręg 14

sołectwo Przygodzice: wieś Przygodzice ulice: Adama Mickiewicza, Boczna, Bursztynowa, Ceglana, Długa, Jana Kochanowskiego, Juliusza Słowackiego, Kolejowa, Krótka, Mostowa, Nowe Osiedle, Podgórna, Poprzeczna, Północna, Rubinowa, Ślepa, Wrocławska nr od 73 do końca, Wspólna, Wąska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Niziołek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RASIAKA

0 (0,00%)

Okręg 15

sołectwo Przygodzice: wieś Przygodzice ulice: Brzozowa, Dębowa, Dolna, Jana Mertki, Jesionowa, Kasztanowa, Krańcowa, Kwiatowa, Ogrodowa, Orzechowa, Piwna, Zielona, Topolowa, Wincentego Witosa, Wysocka nr od 31 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Małgorzata Szmaj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RASIAKA

0 (0,00%)