Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Pszczółki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Pszczółki, ulice: Gdańska, Jana Pawła II, Mikołaja Kopernika

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Owoc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE MACIEJA URBANKA

147 (48,04%)

Wioleta Hanna Bizior

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA GMINY”

159 (51,96%)

Okręg 2

Sołectwo Pszczółki, ulice: Dworcowa, Kościelna, Nowa, Ogrodowa, Wałowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zygmunt Łysik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE MACIEJA URBANKA

77 (37,20%)

Wojciech Chołuj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA GMINY”

47 (22,71%)

Marcin Michał Byzdra

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

8 (3,86%)

Mirosław Michał Brejwo

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA BREJWO

75 (36,23%)

Okręg 3

Sołectwo Pszczółki, ulice: Bałtycka, Boczna, Fabryczna, Morska, Polna, Pomorska nr 17 – 71, Żuławska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Falasa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE MACIEJA URBANKA

70 (42,17%)

Dariusz Mirosław Majdańczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA GMINY”

45 (27,11%)

Dariusz Jerzy Wicki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

10 (6,02%)

Anna Katarzyna Niedźwiecka-Hirsz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU GMINY PSZCZÓŁKI

41 (24,70%)

Okręg 4

Sołectwo Pszczółki, ulice: Bukowa, Jaśminowa, Kasztanowa, Klonowa, Krótka, Ks. Jerzego Popiełuszki, Łąkowa, Mennonicka, Pomorska nr 1 – 16, Przy Wiatraku, Tczewska, Topolowa, Wierzbowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Waldemar Walejko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE MACIEJA URBANKA

119 (54,59%)

Marek Gajewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA GMINY”

0 (0%)

Mateusz Józef Klepacz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

99 (45,41%)

Okręg 5

Sołectwo Pszczółki, ulice: Brzozowa, Dębowa, Gen. Józefa Hallera, Grabowa, J. Piłsudskiego, Jarzębinowa, Jesionowa, Lipowa, Macieja Rataja, Olchowa, Sołectwo Rębielcz

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Rek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA GMINY”

98 (28,82%)

Piotr Pestka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU GMINY PSZCZÓŁKI

242 (71,18%)

Okręg 6

Sołectwo Pszczółki, ulice: Bartnicka, Elizy Orzeszkowej, Janusza Korczaka, Malinowa, Miodowa, Nad Bielawą, Nektarowa, Olimpijska, Piesza, Pogodna, Rumiankowa, Słoneczna, Sportowa, Szkolna, Św. Ambrożego, Wielokwiatowa, Wrzosowa, Wspólna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystyna Urszula Szulc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE MACIEJA URBANKA

163 (47,38%)

Aldona Anna Neumann

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA GMINY”

119 (34,59%)

Henryk Droszkowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

62 (18,02%)

Okręg 7

Sołectwo Pszczółki, ulice: Adama Mickiewicza, Bolesława Prusa, Cypriana Kamila Norwida, Henryka Sienkiewicza, Jana Brzechwy, Jana Matejki, Juliana Tuwima, Juliusza Słowackiego, Marii Konopnickiej, Stefana Żeromskiego, Widokowa, Wincentego Witosa, Władysława Reymonta

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Marek Kutkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE MACIEJA URBANKA

247 (69,38%)

Anna Justyna Bucewka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA GMINY”

109 (30,62%)

Okręg 8

Sołectwo Kolnik

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Monika Kłosiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA GMINY”

83 (33,88%)

Magdalena Ewa Niemczuk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

162 (66,12%)

Okręg 9

Sołectwo Żelisławki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Łukasz Nowosad

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE MACIEJA URBANKA

89 (53,61%)

Bogusław Władysław Więch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA GMINY”

46 (27,71%)

Darosława Katarzyna Zelewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU GMINY PSZCZÓŁKI

31 (18,67%)

Okręg 10

Sołectwo Ulkowy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Małgorzata Staniewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE MACIEJA URBANKA

104 (68,87%)

Joanna Krystyna Pawłowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

47 (31,13%)

Okręg 11

Sołectwo Kleszczewko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marta Grzeszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE MACIEJA URBANKA

136 (77,27%)

Magdalena Maria Połtarzycka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA GMINY”

40 (22,73%)

Okręg 12

Sołectwo Różyny, ulice: Dworcowa, Gdańska, Kościelna, Łąkowa, Różana Góra, Wiśniowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Pstrągowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE MACIEJA URBANKA

191 (68,71%)

Henryk Stanisław Budziński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

87 (31,29%)

Okręg 13

Sołectwo Różyny, ulice: Akacjowa, Azaliowa, Bukowa, Chabrowa, Chmielna, Fiołkowa, Irysowa, Jagodowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Klonowa, Konwaliowa, Kwiatowa, Lawendowa, Leszczynowa, Leśna, Liliowa, Majowa, Makowa, Miętowa, Młyńska, Orzechowa, Pogodna, Polna, Pszeniczna, Rzemieślnicza, Sadowa, Słoneczna, Słonecznikowa, Sosnowa, Świerkowa, Widokowa, Wrzosowa, Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Cichocki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE MACIEJA URBANKA

161 (66,80%)

Sławomir Piskorz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA GMINY”

80 (33,20%)

Okręg 14

Sołectwo Ostrowite. Sołectwo Skowarcz, ulice: Bławatkowa, Borówkowa, Chabrowa, Daliowa, Diamentowa, Hiacyntowa, Jeżynowa, Klimatyczna, Kolejowa, Kwiatowa, Lawendowa, Lubczykowa, Łąkowa, Makowa, Miętowa, Miedziana, Parkowa, Piaskowa, Platynowa, Rumiankowa, Rzemieślnicza, Słoneczna, Spokojna, Srebrna, Storczykowa, Szafranowa, Świetlikowa, Tymiankowa, Wiosenna, Wspólna, Ziołowa, Złota, Żuławska, Żwirowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Chajewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE MACIEJA URBANKA

149 (51,03%)

Andrzej Guszkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA GMINY”

74 (25,34%)

Daniel Leonard Dachtera

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

20 (6,85%)

Aleksandra Karolina Dreszler

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU GMINY PSZCZÓŁKI

49 (16,78%)

Okręg 15

Sołectwo Skowarcz, ulice: Akacjowa, Bursztynowa, Cedrowa, Cisowa, Cyprysowa, Dębowa, Gdańska, Jaśminowa, Jodłowa, Kasztanowa, Krótka, Modrzewiowa, Pod Jałowcem, Polna, Sosnowa, Spacerowa, Topolowa, Turkusowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Przemysław Stanisław Jaskólski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE MACIEJA URBANKA

157 (50,00%)

Mirosław Banaszak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA GMINY”

57 (18,15%)

Damian Piotr Czarnecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU GMINY PSZCZÓŁKI

100 (31,85%)