Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Ostaszewo

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo: Nowa Kościelnica-wieś: Nowa Kościelnica od nr 1 do nr 56

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Feliksa Orłowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA CHRZĄSZCZA

55 (43,65%)

Jan Bogdan Krokosz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNI - TERAZ MY”

71 (56,35%)

Okręg 2

Sołectwo: Nowa Kościelnica-wsie: Nowa Kościelnica od nr 57 wzwyż, Pułkownikówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Bogdan Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA CHRZĄSZCZA

0 (0,00%)

Okręg 3

Sołectwo: Piaskowiec-wieś: Groblica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Przedcieczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA CHRZĄSZCZA

41 (85,42%)

Krystyna Maria Nagaj-Kropidłowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNI - TERAZ MY”

7 (14,58%)

Okręg 4

Sołectwo: Piaskowiec-wieś: Piaskowiec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Justyna Katarzyna Szawarska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA CHRZĄSZCZA

69 (55,20%)

Urszula Procyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNI - TERAZ MY”

56 (44,80%)

Okręg 5

Sołectwo: Ostaszewo-ulice: Gdańska, Słoneczna, Szkolna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Bojarska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA CHRZĄSZCZA

51 (60,71%)

Beata Barbara Krysa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNI - TERAZ MY”

33 (39,29%)

Okręg 6

Sołectwo: Ostaszewo-ulice: Kwiatowa, Piękna, Chabrowa, Makowa, Polna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Mikołajczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA CHRZĄSZCZA

58 (69,88%)

Bożena Ewa Ciszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNI - TERAZ MY”

25 (30,12%)

Okręg 7

Sołectwo: Ostaszewo-ulice: Kościuszki, Krótka, Wiślana

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Maria Korytkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA CHRZĄSZCZA

0 (0,00%)

Okręg 8

Sołectwo: Ostaszewo-ulice: Długa, Nowodworska, Tczewska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosława Ewa Witek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA CHRZĄSZCZA

0 (0,00%)

Okręg 9

Sołectwo: Ostaszewo-ulice: Żuławska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janina Królik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA CHRZĄSZCZA

0 (0,00%)

Okręg 10

Sołectwo: Jeziernik-wsie: Lubiszynek Pierwszy, Jeziernik od nr 17 do nr 56

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Czerwiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA CHRZĄSZCZA

0 (0,00%)

Okręg 11

Sołectwo: Jeziernik-wsie: Jeziernik od nr 1 do nr 16 i od nr 57 wzwyż, Komarówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Maria Wójtowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA CHRZĄSZCZA

47 (64,38%)

Arkadiusz Czeran

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNI - TERAZ MY”

26 (35,62%)

Okręg 12

Sołectwo: Gniazdowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jolanta Moryto

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA CHRZĄSZCZA

0 (0,00%)

Okręg 13

Sołectwo: Nowa Cerkiew-wieś: Nowa Cerkiew od nr 1 do 53

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Hetko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA CHRZĄSZCZA

27 (39,71%)

Adam Adamczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

41 (60,29%)

Okręg 14

Sołectwo: Nowa Cerkiew-wieś: Nowa Cerkiew od nr 54 wzwyż

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Janusz Dziekanowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA CHRZĄSZCZA

52 (80,00%)

Joanna Mączyńska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

13 (20,00%)

Okręg 15

Sołectwo: Palczewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maciej Piotr Olbryk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA CHRZĄSZCZA

0 (0,00%)