Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Lubowidz

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo: Lubowidz, ulice: ul. Klary Szczęsnej, ul. Krótka, ul. Ogrodowa, ul. Wrzosowa, ul. Wyzwolenia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Zieliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNY BLOK SAMORZĄDOWY

142 (53,99%)

Roman Bartkowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

65 (24,71%)

Urszula Marońska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

56 (21,29%)

Okręg 2

Sołectwo: Lubowidz, ulice: ul. 10 Lipca, ul. Młyńska, ul. Nowa, ul. Wilcza, ul. Żuromińska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Antoni Michalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNY BLOK SAMORZĄDOWY

116 (47,74%)

Dorota Małgorzata Ostrowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

59 (24,28%)

Jacek Bartwicki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

68 (27,98%)

Okręg 3

Sołectwo: Lubowidz, ulice: ul. Leszczynowa, ul. Leśna, ul. Lipowa, ul. Kwiatowa, ul. Słoneczna, ul. Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leopold Janusz Kowalczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNY BLOK SAMORZĄDOWY

119 (46,12%)

Tomasz Jan Drążewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

139 (53,88%)

Okręg 4

Sołectwo: Konopaty, Sołectwo: Lubowidz, ulice: ul. Gamy, ul. Jana Pawła II, ul. Podświętna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marzena Jabłońska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNY BLOK SAMORZĄDOWY

150 (75,38%)

Grażyna Dramińska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

49 (24,62%)

Okręg 5

Sołectwo: Bądzyn, Sołectwo: Dziwy, miejscowości: Dziwy, Pątki, Sołectwo: Łazy, miejscowości: Biały Dwór, Łazy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesława Pomianowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNY BLOK SAMORZĄDOWY

83 (40,49%)

Andrzej Budzich

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

122 (59,51%)

Okręg 6

Sołectwo: Galumin, Sołectwo: Mały Las, Sołectwo: Osówka, miejscowości: Lisiny, Osówka, Sołectwo: Sztok, Sołectwo: Toruniak, Sołectwo: Żelaźnia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mieczysław Rogoziński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNY BLOK SAMORZĄDOWY

143 (60,85%)

Michał Zarzycki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

92 (39,15%)

Okręg 7

Sołectwo: Przerodki, Sołectwo: Wylazłowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Chmielewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNY BLOK SAMORZĄDOWY

0 (0,00%)

Hanna Szuba

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0%)

Okręg 8

Sołectwo: Kozilas, Sołectwo: Straszewy, Sołectwo: Wronka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Stankiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNY BLOK SAMORZĄDOWY

203 (76,03%)

Mateusz Grzemski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

64 (23,97%)

Okręg 9

Sołectwo: Ruda, Sołectwo: Zieluń, ulice: ul. Piastowska, ul. Stefana Batorego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Teresa Kowal

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNY BLOK SAMORZĄDOWY

55 (35,03%)

Tomasz Mazurkiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

102 (64,97%)

Okręg 10

Sołectwo: Zieluń-Osada, ulice: ul. Jagiellońska, Plac 1 Maja, ul. Szkolna, ul. Świętojańska, ul. Zygmuntowska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Artur Chmielewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNY BLOK SAMORZĄDOWY

82 (42,49%)

Marian Marek Osik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

111 (57,51%)

Okręg 11

Sołectwo: Cieszki, Sołectwo: Sinogóra

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Sławomir Skoroch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNY BLOK SAMORZĄDOWY

83 (30,40%)

Krzysztof Siatkowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

190 (69,60%)

Okręg 12

Sołectwo: Kipichy, Sołectwo: Płociczno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Kaczorowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNY BLOK SAMORZĄDOWY

93 (59,24%)

Jerzy Andrzej Orzechowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

64 (40,76%)

Okręg 13

Sołectwo: Rynowo, Sołectwo: Syberia, Sołectwo: Zdrojki, Sołectwo: Żarnówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Gołębiewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNY BLOK SAMORZĄDOWY

145 (47,85%)

Zbigniew Szałkowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

158 (52,15%)

Okręg 14

Sołectwo: Huta, Sołectwo: Mleczówka, Sołectwo: Zatorowizna, miejscowości: Kaleje, Zatorowizna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Robert Głowacki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNY BLOK SAMORZĄDOWY

141 (61,84%)

Jarosław Czapliński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

87 (38,16%)

Okręg 15

Sołectwo: Jasiony, Sołectwo: Obórki, Sołectwo: Purzyce, miejscowości: Goliaty, Purzyce, Sołectwo: Suchy Grunt.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Jan Gajewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNY BLOK SAMORZĄDOWY

104 (56,52%)

Małgorzata Świtajska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

80 (43,48%)