Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Zapolice

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo: Beleń

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Śpiewak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

25 (23,36%)

Barbara Mosińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

82 (76,64%)

Okręg 2

Sołectwo: Jeziorko, Pstrokonie (nr 1 - 50 i nr 111 - 128)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Iwona Bartosz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

50 (38,46%)

Andrzej Pawelski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

44 (33,85%)

Zofia Teresa Bilant

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

36 (27,69%)

Okręg 3

Sołectwo: Pstrokonie (nr 51 - 110) oraz ul. Spokojna, Letniskowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Mateusz Woźniak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

73 (47,40%)

Halina Genowefa Michalak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

37 (24,03%)

Kamila Krystyna Pierzak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

44 (28,57%)

Okręg 4

Sołectwo: Strońsko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jakub Michał Kowalski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

21 (15,11%)

Zygmunt Mateusz Gabrych

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

51 (36,69%)

Beata Owczarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

67 (48,20%)

Okręg 5

Sołectwo: Marcelów, Świerzyny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Maria Likun

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

6 (6,00%)

Tadeusz Eugeniusz Jonczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

35 (35,00%)

Katarzyna Sobczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

59 (59,00%)

Okręg 6

Sołectwo: Zapolice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maciej Przybylski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

48 (18,60%)

Przemysław Strzelczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

87 (33,72%)

Piotr Paweł Hryniuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

123 (47,67%)

Okręg 7

Osiedle: Zapolice (ul. Grzybowa, Osiedlowa, Podleśna, Polna, Poprzeczna, Słoneczna, Sportowa, Zachodnia)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sebastian Leporowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

81 (44,51%)

Paweł Wrąbel

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

44 (24,18%)

Arkadiusz Wierzbowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

57 (31,32%)

Okręg 8

Sołectwo: Holendrv, Marżynek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Fogel

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

81 (47,65%)

Anna Maria Odbieżałek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

89 (52,35%)

Okręg 9

Sołectwo: Paprotnia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Michał Pierzakowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

70 (33,18%)

Bogusława Wawrzyniak-Dratwa

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

84 (39,81%)

Eugeniusz Hałapup

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

57 (27,01%)

Okręg 10

Sołectwo: Branica, Rembieszów Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zdzisław Szymczak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

11 (9,65%)

Mirosław Stępień

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

30 (26,32%)

Józef Raj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

73 (64,04%)

Okręg 11

Sołectwo: Kalinowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Witold Bak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

79 (61,72%)

Zbigniew Zygmunt Krystkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

49 (38,28%)

Okręg 12

Sołectwo: Rembieszów, Woźniki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Nowak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

38 (21,71%)

Ryszard Kochelski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

42 (24,00%)

Katarzyna Browne

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

95 (54,29%)

Okręg 13

Sołectwo: Młodawin Dolny, Młodawin Górny, Rojków, Wygiełzów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwester Piasecki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

90 (42,65%)

Wiesław Antoni Józefowicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

60 (28,44%)

Mariola Barbara Szymczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

61 (28,91%)

Okręg 14

Sołectwo: Swędzieniejewice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Beata Pluta

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

71 (47,33%)

Adam Marian Szmytke

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

79 (52,67%)

Okręg 15

Sołectwo: Jelno, Ptaszkowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zofia Jaworska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

11 (7,05%)

Joanna Katarzyna Mikołajczyk-Kozłowicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

66 (42,31%)

Zofia Łudczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ

79 (50,64%)