Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Lubań

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Biwakowa, Boczna, Bracka, Dolna, Emilii Plater, Główna, Graniczna, Grunwaldzka, Grzegorza Piramowicza, Harcerska, Husytów, Hutnicza, Jeleniogórska, Kolejowa, Księdza Ignacego Kukli-Bukowińczyka, Ludowa, Lwówecka, Macieja Rataja, Mikołaja, Młynarska, Mostowa, Plac Stefana Okrzei, Plac Szarych Szeregów, Plac Śląski, Przemysłowa, Robotnicza, Różana, Rybacka, Strumykowa, Szkolna, Tkacka, Torowa, Warszawska, Wąska, Widokowa, Wyspowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET WYBORCZY LUBAŃ 2018 RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Arkadiusz Andrzej Słowiński
    336 (18,63%)
  2. 2 Ryszard Leszczyński
    63 (3,49%)
  3. 7 Michał Jakub Kraska
    79 (4,38%)
  4. 4 Liliana Agnieszka Czerwińska
    78 (4,32%)
  5. 3 Teresa Elżbieta Kraska
    110 (6,10%)
  6. 5 Stanisław Ryszard Jastrzębski
    226 (12,53%)
  7. 6 Krystyna Lenart
    33 (1,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS LUBAŃ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marek Piotr Kardela
    348 (19,29%)
  2. 3 Piotr Marek Gniewczyński
    18 (1,00%)
  3. 2 Marlena Łucja Adler
    149 (8,26%)
  4. 5 Bernadetta Beata Januszkiewicz
    46 (2,55%)
  5. 7 Maria Franciszka Zienowicz
    6 (0,33%)
  6. 4 Tomasz Wojciech Spendowski
    57 (3,16%)
  7. 6 Joanna Kozina
    69 (3,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA WÓJCIKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Marcin Kamil Stachniuk
    19 (1,05%)
  2. 2 Joanna Katarzyna Janas
    11 (0,61%)
  3. 3 Paweł Jan Józefacki
    7 (0,39%)
  4. 1 Agnieszka Anna Wilbik
    36 (2,00%)
  5. 5 Jan Adam Lange
    113 (6,26%)

Okręg 2

Agatowa, Błękitna, Brzozowa, Cicha, Cmentarna, Działkowa, Dzielna, Fabryczna, Fabryczna Osiedle, Garbarska, Jagiellońska, Jasna, Karola Szymanowskiego, Kolorowa, Księdza Infułata Adalberta Antera, Kwiatowa, Łagodna, Łużycka, Metalowców, Mikołaja Kopernika, Miła, Miodowa, Oficerska, Papieża Jana Pawła II, Pastelowa, Pawia, Perłowa, Plac Józefa Lompy, Plac Strażacki, Plac Św. Jana Pawła II, Podwale, Pogodna, Ratuszowa, Rubinowa, Rynek, Rynek Sukiennice, Rzemieślnicza, Sąsiedzka, Skwer Św. Jakuba, Spokojna, Spółdzielcza, Stanisława Worcella, Stara, Szafirowa, Tęczowa, Wiejska, Willowa, Władysława Jagiełły, Władysława Warneńczyka, Wrocławska, Wrzosowa, Wspólna, Zgorzelecka, Zielona, Zygmunta Starego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET WYBORCZY LUBAŃ 2018 RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 7 Halina Rudak
    57 (2,96%)
  2. 5 Bogusława Wilusz
    12 (0,62%)
  3. 2 Jerzy Wawrzyniak
    186 (9,67%)
  4. 3 Jolanta Krystyna Tołłoczko
    66 (3,43%)
  5. 1 Jan Hofbauer
    207 (10,76%)
  6. 4 Tomasz Józef Otton
    265 (13,78%)
  7. 6 Mieczysław Iwanow
    229 (11,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS LUBAŃ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Henryk Mieczysław Rogacki
    212 (11,02%)
  2. 3 Janusz Andrzej Szalewski
    113 (5,88%)
  3. 4 Dorota Wieczorek
    100 (5,20%)
  4. 2 Wiesław Stanisław Wydra
    240 (12,48%)
  5. 5 Czesław Jan Usyk
    58 (3,02%)
  6. 6 Dominika Natalia Boryczka-Pipiro
    28 (1,46%)
  7. 7 Krystyna Teresa Bajdor
    48 (2,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA WÓJCIKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Artur Grzegorz Michalski
    11 (0,57%)
  2. 5 Tadeusz Roman Połomski
    18 (0,94%)
  3. 1 Renata Wolna
    48 (2,50%)
  4. 3 Agnieszka Dróżdż
    19 (0,99%)
  5. 2 Bartosz Aleksander Leśniowski
    6 (0,31%)

Okręg 3

Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Diamentowa, Esperantystów, Górnicza, Jana Kochanowskiego, Jesienna, Juliusza Słowackiego, Kazimierza Odnowiciela, Kazimierza Wielkiego, Klasztorna, Królowej Jadwigi, Letnia, Mieszka I, Mieszka II, Mikołaja Reja, Plac Księdza Jana Winiarskiego, Wiosenna, Władysława Hermana, Władysława Łokietka, Wojska Polskiego, Zimowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET WYBORCZY LUBAŃ 2018 RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tomasz Korcz
    192 (9,19%)
  2. 3 Mariola Marzena Żuraw
    54 (2,58%)
  3. 6 Eugeniusz Michał Soiński
    145 (6,94%)
  4. 5 Anna Zofia Szatkowska
    27 (1,29%)
  5. 1 Mateusz Michał Zajdel
    386 (18,47%)
  6. 4 Katarzyna Matejewicz
    59 (2,82%)
  7. 7 Stanisław Ryszard Wisłocki
    175 (8,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS LUBAŃ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Józef Krzysztof Wieczorek
    44 (2,11%)
  2. 1 Małgorzata Zofia Grzesiak
    381 (18,23%)
  3. 5 Wioletta Edyta Kruczkowska
    30 (1,44%)
  4. 7 Mariusz Wandycz
    106 (5,07%)
  5. 2 Grzegorz Wieczorek
    215 (10,29%)
  6. 3 Paweł Andrzej Płuciennik
    102 (4,88%)
  7. 6 Anna Wiktorowska-Kalinik
    36 (1,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA WÓJCIKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Anna Dorota Włodarczyk
    13 (0,62%)
  2. 1 Elżbieta Efimienko
    56 (2,68%)
  3. 2 Artur Paweł Gryganiec
    23 (1,10%)
  4. 3 Szymon Dariusz Leśniowski
    11 (0,53%)
  5. 5 Jarosław Hubert Jankowski
    35 (1,67%)

Okręg 4

7 Dywizji, Adama Mickiewicza, Aleja Niepodległości, Armii Krajowej, Bankowa, Bazaltowa, Bolesława Prusa, Dworcowa, Energetyczna, Fortowa, Fryderyka Chopina, Gajowa, Gazowa, Generała Józefa Bema, Generała Władysława Sikorskiego, Górna, Groblowa, Ignacego Łukasiewicza, Izerska, Jarosława Dąbrowskiego, Karola Miarki, Aleja Kombatantów, Krótka, Leśna, Lipowa, Łączna, Łąkowa, Marii Skłodowskiej-Curie, Na Skarpie, Ogrodowa, Parkowa, Plac 3 Maja, Polna, Rzeczna, Skalnicza, Słoneczna, Spacerowa, Stanisława Moniuszki, Stanisława Staszica, Starolubańska, Stawowa, Stroma, Strzelecka, Sybiraków, Tadeusza Kościuszki, Włościańska, Włókiennicza, Zamkowa, Zawidowska, Żołnierska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET WYBORCZY LUBAŃ 2018 RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zenon Mieczysław Piwoni
    69 (3,32%)
  2. 1 Ryszard Jerzy Piekarski
    167 (8,03%)
  3. 6 Ireneusz Kasprzyk
    94 (4,52%)
  4. 5 Jolanta Anna Stanasiuk
    144 (6,93%)
  5. 4 Alicja Jungowska
    51 (2,45%)
  6. 3 Ewa Mirosława Chmura
    35 (1,68%)
  7. 8 Krzysztof Szuba
    86 (4,14%)
  8. 7 Kamil Piotr Glazer
    331 (15,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS LUBAŃ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Agata Magdalena Kulmatycka
    56 (2,69%)
  2. 2 Witold Chojnacki
    250 (12,03%)
  3. 1 Robert Antoni Daszkiewicz
    203 (9,76%)
  4. 3 Bożena Maria Adamczyk-Pogorzelec
    59 (2,84%)
  5. 4 Dariusz Józef Kwaśniak
    133 (6,40%)
  6. 5 Laura Anna Żółtańska
    12 (0,58%)
  7. 6 Łukasz Rutana
    21 (1,01%)
  8. 8 Krzysztof Arkadiusz Jaworski
    170 (8,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA WÓJCIKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Janusz Ryszard Wesołowski
    8 (0,38%)
  2. 5 Teresa Hrabcova
    5 (0,24%)
  3. 4 Agata Pawlak
    6 (0,29%)
  4. 2 Ewa Litwinczuk
    48 (2,31%)
  5. 1 Henryk Wójcik
    101 (4,86%)
  6. 6 Lech Janusz Horzela
    30 (1,44%)