Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Kamień

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Andrzejów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Arkadiusz Krupa

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

14 (19,72%)

Agata Marzena Walczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA STOCKIEGO

38 (53,52%)

Andrzej Krawczuk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

19 (26,76%)

Okręg 2

Czerniejów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wioletta Katarzyna Witkowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

15 (12,10%)

Kamil Artur Wnuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA WNUKA

50 (40,32%)

Ewa Tabiszewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA STOCKIEGO

22 (17,74%)

Jolanta Krystyna Pluto

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

37 (29,84%)

Okręg 3

Natalin, Koczów, Haliczany

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Alina Eugenia Szczerba

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

102 (64,97%)

Leokadia Janina Wypychiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA STOCKIEGO

55 (35,03%)

Okręg 4

Ignatów, Ignatów-Kolonia, Józefin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edyta Magdalena Suchonos

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

51 (31,10%)

Ewa Elżbieta Lewczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA WNUKA

47 (28,66%)

Piotr Władysław Strelczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA STOCKIEGO

66 (40,24%)

Okręg 5

Kamień-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Barbara Watrakiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

52 (45,22%)

Anna Maria Daniło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA WNUKA

29 (25,22%)

Teresa Wilkos

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA STOCKIEGO

34 (29,57%)

Okręg 6

Kamień ulice: Jagodowa, Jaśminowa, Kalinowa, Klonowa, Kumowska, Malinowa, Poziomkowa, Szlachecka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Konrad Leszek Kozłowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

29 (22,31%)

Kamil Artur Laskowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA WNUKA

37 (28,46%)

Zbigniew Michał Czerwonka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA STOCKIEGO

64 (49,23%)

Okręg 7

Kamień ulica: Hrubieszowska, Wspólna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grażyna Woźniak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

36 (31,03%)

Ireneusz Konrad Mendel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA WNUKA

29 (25,00%)

Natalia Magdalena Zubek - Olszewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA STOCKIEGO

51 (43,97%)

Okręg 8

Kamień ulice: Diamentowa od nr 1 do nr 70, Krótka, Pogodna, Spokojna, Sportowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Waldemar Mazurek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

23 (22,77%)

Roman Marian Kołtun

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA WNUKA

55 (54,46%)

Dariusz Janusz Mendel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA STOCKIEGO

23 (22,77%)

Okręg 9

Kamień ulice: Diamentowa od nr 71 do nr 155, Jesienna, Kowalska, Kwiatowa, Letnia, Szkolna, Wiosenna, Zimowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystyna Janina Grela

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

23 (18,55%)

Agnieszka Ewa Aponiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA WNUKA

40 (32,26%)

Anna Maria Syryjczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA STOCKIEGO

61 (49,19%)

Okręg 10

Rudolfin, Majdan Pławanicki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Wójcik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

58 (51,79%)

Patryk Grabowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA WNUKA

25 (22,32%)

Agnieszka Jolanta Grzywny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA STOCKIEGO

29 (25,89%)

Okręg 11

Pławanice, Pławanice-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karolina Kryszczuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

50 (26,46%)

Anna Izabela Lewczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA STOCKIEGO

139 (73,54%)

Okręg 12

Strachosław od nr 1 do nr 50A

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adriana Joanna Skroś

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

24 (21,05%)

Bartłomiej Durko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA WNUKA

23 (20,18%)

Ewelina Piątek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA STOCKIEGO

39 (34,21%)

Kamil Domański

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

28 (24,56%)

Okręg 13

Strachosław od nr 50 B do nr 114

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stefan Jan Szczerba

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

25 (22,73%)

Jan Bogusław Mazurek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA WNUKA

22 (20,00%)

Marcin Mikołaj Hałaj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA STOCKIEGO

54 (49,09%)

Jadwiga Eleonora Panas

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

9 (8,18%)

Okręg 14

Strachosław od nr 115A do nr 178

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Krawczyńska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

25 (22,12%)

Dariusz Tadeusz Lenkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA WNUKA

32 (28,32%)

Mariusz Robert Sereda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA STOCKIEGO

56 (49,56%)

Okręg 15

Mołodutyn, Wolawce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Marta Poźniak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

71 (51,08%)

Robert Józef Harcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA STOCKIEGO

68 (48,92%)