Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - bocheński

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Bochnia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Beata Maria Myśków-Skoczek
    334 (2,67%)
  2. 4 Bogdan Janusz Szymczyk
    471 (3,77%)
  3. 1 Ludwik Kajetan Węgrzyn
    2 059 (16,47%)
  4. 2 Robert Józef Hołda
    383 (3,06%)
  5. 6 Jerzy Jan Sumara
    120 (0,96%)
  6. 9 Joanna Karolina Skimina
    58 (0,46%)
  7. 8 Artur Grzegorz Jaszczyński
    142 (1,14%)
  8. 7 Małgorzata Bożena Cholewa
    289 (2,31%)
  9. 5 Bogumiła Małgorzata Sroka-Barbach
    179 (1,43%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Mariusz Artur Zając
    880 (7,04%)
  2. 6 Anna Kądzielawa
    98 (0,78%)
  3. 9 Rafał Jan Sroka
    735 (5,88%)
  4. 7 Jerzy Antoni Jarosz
    194 (1,55%)
  5. 8 Amelia Marta Kucharska
    156 (1,25%)
  6. 2 Ryszard Rozenbajgier
    590 (4,72%)
  7. 1 Dorota Elżbieta Palej-Maliszczak
    1 156 (9,25%)
  8. 4 Zofia Jadwiga Sitko
    311 (2,49%)
  9. 5 Tomasz Jacek Całka
    623 (4,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Anna Patrycja Starostka-Wiśniowska
    220 (1,76%)
  2. 1 Radosław Michał Macoń
    240 (1,92%)
  3. 6 Michał Maciej Gorczyca
    46 (0,37%)
  4. 9 Julia Aleksandra Cierniak
    77 (0,62%)
  5. 3 Mariusz Krzysztof Gondek
    219 (1,75%)
  6. 8 Jarosław Marek Ziębiński
    37 (0,30%)
  7. 7 Anna Godzik-Stawiarz
    39 (0,31%)
  8. 4 Sylwia Magdalena Baran
    72 (0,58%)
  9. 5 Mateusz Andrzej Igła
    40 (0,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Bożena Barbara Gogola-Basińska
    130 (1,04%)
  2. 9 Krzysztof Jerzy Nowak
    95 (0,76%)
  3. 2 Marek Andrzej Rudnik
    669 (5,35%)
  4. 6 Celina Barbara Kruczek
    122 (0,98%)
  5. 3 Anna Suwara
    390 (3,12%)
  6. 4 Maciej Paweł Piątek
    510 (4,08%)
  7. 8 Anna Ewa Przybyłko
    80 (0,64%)
  8. 5 Wiesław Stefan Wnęk
    192 (1,54%)
  9. 1 Adam Janusz Korta
    546 (4,37%)

Okręg 2

Gmina Bochnia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Rafał Henryk Rudka
    881 (11,21%)
  2. 5 Daniel Pajor
    448 (5,70%)
  3. 2 Mariola Maria Pilch
    301 (3,83%)
  4. 4 Renata Janina Cholewa
    295 (3,76%)
  5. 6 Beata Anna Polak
    278 (3,54%)
  6. 3 Jerzy Raczyński
    529 (6,73%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Bernadetta Gąsiorek
    1 361 (17,32%)
  2. 6 Paweł Piotr Gajda
    318 (4,05%)
  3. 4 Janusz Władysław Rząca
    369 (4,70%)
  4. 3 Katarzyna Maria Spisak
    236 (3,00%)
  5. 2 Beata Joanna Makowska
    552 (7,03%)
  6. 5 Stanisław Jan Broszkiewicz
    235 (2,99%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 5 Mateusz Jan Pruc
    54 (0,69%)
  2. 2 Anna Agata Wawszczyk
    71 (0,90%)
  3. 3 Marcin Marek Korbut
    198 (2,52%)
  4. 4 Agnieszka Magdalena Dziuba
    62 (0,79%)
  5. 1 Karol Zygmunt Serafin
    353 (4,49%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Maria Magdalena Porębska
    279 (3,55%)
  2. 5 Ewelina Sylwia Zięba
    57 (0,73%)
  3. 1 Wacław Woźnicki
    436 (5,55%)
  4. 3 Krzysztof Stanisław Kmiecik
    41 (0,52%)
  5. 6 Jan Mieczysław Kasprzyk
    405 (5,16%)
  6. 2 Monika Aneta Piórkowska
    97 (1,23%)

Okręg 3

Miasto i Gmina Nowy Wiśnicz

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Katarzyna Otylia Dziadoń
    119 (2,00%)
  2. 3 Jerzy Michał Dymura
    325 (5,47%)
  3. 1 Tadeusz Kozioł
    457 (7,70%)
  4. 4 Iwona Teresa Tworzydło
    109 (1,84%)
  5. 5 Waldemar Ludwik Krakowski
    60 (1,01%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Wiesław Ćwik
    198 (3,33%)
  2. 1 Henryk Kopańczyk
    640 (10,78%)
  3. 2 Jerzy Ryszard Łacny
    931 (15,68%)
  4. 3 Danuta Duś
    440 (7,41%)
  5. 4 Bernadetta Barbara Błoniarz
    1 026 (17,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Agata Magdalena Smoła
    44 (0,74%)
  2. 4 Kinga Katarzyna Biernacka
    48 (0,81%)
  3. 1 Przemysław Tomasz Gicala
    166 (2,80%)
  4. 5 Maksymilian Marek Sądel
    18 (0,30%)
  5. 3 Wiesław Józef Rachwał
    12 (0,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Robert Tadeusz Twardosz
    49 (0,83%)
  2. 1 Małgorzata Zofia Brzegowa
    507 (8,54%)
  3. 2 Anna Katarzyna Waśko
    381 (6,42%)
  4. 3 Wiesław Stanisław Cholewa
    164 (2,76%)
  5. 5 Małgorzata Korta
    244 (4,11%)

Okręg 4

Gminy: Drwinia, Rzezawa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tadeusz Piekło
    512 (6,70%)
  2. 2 Józef Słonina
    656 (8,59%)
  3. 4 Justyna Klaudia Marzec
    70 (0,92%)
  4. 5 Marcin Przemysław Kotowicz
    214 (2,80%)
  5. 6 Luiza Elżbieta Bednarz
    111 (1,45%)
  6. 3 Anna Teresa Klasa
    166 (2,17%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Elżbieta Józefa Adamska
    625 (8,18%)
  2. 4 Michał Piotr Góra
    1 164 (15,24%)
  3. 5 Agata Anna Madej
    418 (5,47%)
  4. 3 Kinga Magdalena Mardosz
    303 (3,97%)
  5. 6 Piotr Tomasz Bartyzel
    662 (8,66%)
  6. 1 Paweł Maksymilian Leśniak
    1 107 (14,49%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Wiśniowski
    384 (5,03%)
  2. 3 Dominika Anna Szady
    59 (0,77%)
  3. 2 Mateusz Stanisław Duch
    55 (0,72%)
  4. 5 Marcin Andrzej Ćwikło
    33 (0,43%)
  5. 4 Jolanta Karolina Serafin
    42 (0,55%)
  6. 6 Marcelina Anna Duch
    74 (0,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Leon Wojciech Stal
    91 (1,19%)
  2. 1 Beata Teresa Puzia
    494 (6,47%)
  3. 4 Rafał Antoni Seruga
    102 (1,34%)
  4. 5 Danuta Kutyba
    99 (1,30%)
  5. 3 Karolina Izabela Janik
    49 (0,64%)
  6. 6 Stanisław Kazimierz Szumański
    150 (1,96%)

Okręg 5

Gminy: Lipnica Murowana, Łapanów, Trzciana, Żegocina.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 6 Anna Włudyka
    55 (0,49%)
  2. 1 Ryszard Drożdżak
    800 (7,15%)
  3. 7 Michał Paszkot
    377 (3,37%)
  4. 4 Mirosława Władysława Tracz
    156 (1,39%)
  5. 3 Jerzy Błoniarz
    1 015 (9,07%)
  6. 5 Monika Katarzyna Opiela-Wilk
    86 (0,77%)
  7. 2 Tadeusz Szymon Goryl
    253 (2,26%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Genowefa Piś
    182 (1,63%)
  2. 3 Teresa Mrugacz
    744 (6,65%)
  3. 1 Józef Radzięta
    1 694 (15,14%)
  4. 2 Marek Jan Patalita
    1 070 (9,56%)
  5. 5 Maria Magdalena Zdebska
    397 (3,55%)
  6. 7 Łukasz Marcin Jonak
    578 (5,17%)
  7. 4 Józef Mroczek
    791 (7,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 6 Jan Wójcik
    218 (1,95%)
  2. 2 Monika Ewa Chlebek
    38 (0,34%)
  3. 4 Marek Jacek Gacek
    78 (0,70%)
  4. 1 Sylwester Bobowski
    182 (1,63%)
  5. 7 Katarzyna Zofia Zatorska
    42 (0,38%)
  6. 3 Kamil Jakub Olchawa
    32 (0,29%)
  7. 5 Paulina Natalia Łapczyńska
    62 (0,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA SPRAWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wiesław Kukla
    1 150 (10,28%)
  2. 4 Jarosław Andrzej Marzec
    512 (4,58%)
  3. 2 Anna Aneta Zdebska-Sroka
    153 (1,37%)
  4. 3 Mariusz Roman Bednarz
    299 (2,67%)
  5. 7 Kamila Mirowska
    99 (0,88%)
  6. 6 Monika Stanisława Świątko
    64 (0,57%)
  7. 5 Sławomir Michał Śliwa
    60 (0,54%)