Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Końskie

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

m. Końskie: ulice: Armii Krajowej, Jana Kiepury, Jana Kilińskiego, Lipowa, Mostowa, Poprzeczna, Spółdzielcza, Stanisława Staszica, Wojska Polskiego, Nowowiejska, Północna, Warszawska, Warsztatowa, Browarna, Cicha, Działkowa, Fabryczna, Folwarczna, Gliniana, Górna, Graniczna, Gruntowa, Izabelowska, Jasna, Kolejowa, Kościeliska, Krzywa, Młyńska, Nadstawna, Nowa, Odludna, Ogrodowa, Partyzantów, Piaskowa, Rzeczna, Słoneczna, Sportowa, Staromłyńska, Towarowa, Wąska, Wschodnia, Zielona, Źródlana, Żwirowa, Adama Mickiewicza, Akacjowa, Grzybowa, Jagodowa, Jana Piwnika-Ponurego, Jarzębinowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Klonowa, Ks. Jerzego Popiełuszki, Ks. Kazimierza Sykulskiego, Kwiatowa, Leśna, Malinowa, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Olimpijska, Piłkarska, Plac Jana Pawła II, Polskiego Czerwonego Krzyża, Południowa od nr 12 do końca, Robotnicza, Różana, Sosnowa, Sowia, Startowa, Stefana Żeromskiego, Waldemara Szwieca-Robota, Wilcza, Wioślarska, Wiśniowa, Wrzosowa, Związku Walki Zbrojnej, Zwycięstwa, Żużlowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI ZIEMI KONECKIEJ KRZYSZTOF OBRATAŃSKI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marzena Tamara Czapelska
    123 (2,89%)
  2. 1 Artur Paweł Dajer
    510 (12,00%)
  3. 6 Barbara Maria Stangierska-Stołowska
    49 (1,15%)
  4. 7 Marek Jakub Zapała
    137 (3,22%)
  5. 3 Krystyna Helena Dylewska
    55 (1,29%)
  6. 4 Andrzej Jedynak
    101 (2,38%)
  7. 5 Marian Tomasz Jedynak
    28 (0,66%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Anna Jankowska
    22 (0,52%)
  2. 3 Klaudia Gil
    28 (0,66%)
  3. 5 Monika Krystyna Kaczmarek
    62 (1,46%)
  4. 1 Mirosław Sylwester Dudka
    136 (3,20%)
  5. 7 Marcin Jacek Pawlik
    40 (0,94%)
  6. 6 Dorota Marzena Łopyta
    56 (1,32%)
  7. 2 Leszek Dzwonek
    83 (1,95%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN

kandydatliczba głosów

  1. 3 Ewa Iwona Dróżdż
    44 (1,04%)
  2. 5 Mariusz Marcin Miedziński
    102 (2,40%)
  3. 6 Magdalena Kowalczyk
    38 (0,89%)
  4. 7 Kamil Kosmal
    135 (3,18%)
  5. 2 Ewa Teresa Staniszewska
    93 (2,19%)
  6. 4 Michał Bogusław Michalski
    15 (0,35%)
  7. 1 Andrzej Bronisław Kosierkiewicz
    188 (4,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNOWACYJNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jakub Marcin Rurarz
    14 (0,33%)
  2. 1 Damian Rafał Milczuszek
    92 (2,16%)
  3. 5 Konrad Kuleta
    7 (0,16%)
  4. 2 Jolanta Małgorzata Kochman
    11 (0,26%)
  5. 3 Maria Barbara Kobierska
    7 (0,16%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Łukasz Tomasz Dąbrowski
    83 (1,95%)
  2. 7 Leszek Zygmunt Stanek
    158 (3,72%)
  3. 5 Renata Małgorzata Błaszczyk
    17 (0,40%)
  4. 1 Zbigniew Marek Kowalczyk
    427 (10,05%)
  5. 6 Danuta Mikołajczyk
    36 (0,85%)
  6. 2 Paweł Robert Pisiałek
    426 (10,02%)
  7. 3 Barbara Maria Sękowska
    63 (1,48%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Elżbieta Stanisława Nizińska
    28 (0,66%)
  2. 2 Marcin Łukasz Wiaderny
    173 (4,07%)
  3. 4 Piotr Mikołaj Kornecki
    146 (3,44%)
  4. 6 Radosław Marek Nowek
    141 (3,32%)
  5. 7 Wioletta Renata Walcharz
    38 (0,89%)
  6. 1 Mariusz Krzysztof Brzozowicz
    296 (6,96%)
  7. 3 Monika Błaut
    42 (0,99%)

Okręg 2

m. Końskie: ulice: Gimnazjalna, Kielecka, Kapitana Stoińskiego, Niepodległości, Spacerowa, Zachodnia, 3 Maja, Hugo Kołłątaja, Kazimierza Pułaskiego, Romualda Traugutta, Marszałka Piłsudskiego, Starowarszawska, Targowa, Wjazdowa, 16 Stycznia, Kazanowska, Krakowska, Miła, Majora Hubala, Pocztowa, Spokojna, Strażacka, 1 Maja, Iwo Odrowąża, Księdza Józefa Granata, Łazienna, Mieszka I, Plac Kościuszki, Południowa od nr 1 do nr 10, Zamkowa, Brzozowa, Polna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI ZIEMI KONECKIEJ KRZYSZTOF OBRATAŃSKI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Zbigniew Adam Kucharski
    448 (9,72%)
  2. 4 Elżbieta Maria Drozd
    32 (0,69%)
  3. 8 Przemysław Śliwak
    34 (0,74%)
  4. 2 Zbigniew Hybik
    326 (7,07%)
  5. 6 Maciej Kiełbowski
    64 (1,39%)
  6. 3 Joanna Marianna Choińska
    104 (2,26%)
  7. 7 Janina Elżbieta Paras
    28 (0,61%)
  8. 5 Stefan Gołacki
    50 (1,08%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jan Krzysztof Rybiński
    139 (3,02%)
  2. 2 Paulina Bednarek
    22 (0,48%)
  3. 4 Jolanta Maria Duda
    91 (1,97%)
  4. 8 Marcin Rafał Zaborowski
    12 (0,26%)
  5. 5 Piotr Paweł Szemberg
    34 (0,74%)
  6. 3 Magdalena Agnieszka Dąbrowska
    19 (0,41%)
  7. 7 Bożenna Wielgosińska
    24 (0,52%)
  8. 6 Agnieszka Jadwiga Śliwińska
    28 (0,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN

kandydatliczba głosów

  1. 1 Michał Ryszard Cichocki
    560 (12,15%)
  2. 3 Lidia Elżbieta Mazur
    34 (0,74%)
  3. 2 Ernest Artur Kruk
    85 (1,84%)
  4. 4 Magdalena Natalia Dzwonek
    14 (0,30%)
  5. 5 Ewa Maria Jedynak
    38 (0,82%)
  6. 6 Norbert Makuch
    18 (0,39%)
  7. 7 Katarzyna Milena Wilczyńska
    25 (0,54%)
  8. 8 Adam Mastalerz
    71 (1,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNOWACYJNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 1 Robert Deszczyński
    125 (2,71%)
  2. 6 Dariusz Jarosław Pacholec
    16 (0,35%)
  3. 3 Lucyna Urszula Jakubowska
    26 (0,56%)
  4. 5 Jolanta Komisarczyk
    7 (0,15%)
  5. 4 Monika Anna Sorbian-Staromłyńska
    6 (0,13%)
  6. 2 Lech Sorbian
    70 (1,52%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 6 Katarzyna Ewa Mucha
    36 (0,78%)
  2. 4 Adam Wychowaniec
    17 (0,37%)
  3. 2 Teresa Marianna Wilk
    246 (5,34%)
  4. 8 Jerzy Marian Grodzki
    51 (1,11%)
  5. 3 Tomasz Mirosław Salata
    138 (2,99%)
  6. 5 Tadeusz Jurga
    73 (1,58%)
  7. 7 Roman Piotr Sulgostowski
    63 (1,37%)
  8. 1 Regina Michalina Maciejczyk
    256 (5,55%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Łukasz Jan Jóźwik
    39 (0,85%)
  2. 1 Helena Rozmus
    379 (8,22%)
  3. 8 Bożenna Władysława Makowska
    78 (1,69%)
  4. 2 Karol Ryszard Cygankiewicz
    246 (5,34%)
  5. 3 Dariusz Jacek Łyżwa
    155 (3,36%)
  6. 7 Adam Stanisław Kubka
    225 (4,88%)
  7. 6 Zenon Jan Wołczyk
    40 (0,87%)
  8. 5 Julia Łucja Piwczyk
    18 (0,39%)

Okręg 3

Sołectwa: Jeżów, Nałęczów, Barycz, Nieświń, Paruchy, Baczyna, Gracuch, Proćwin, Kornica, Młynek Nieświński, Dyszów, Rogów, Stara Kuźnica, Koczwara, Pomyków, Piła, Stadnicka Wola, Izabelów, Górny Młyn, Niebo, Wąsosz, Małachów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI ZIEMI KONECKIEJ KRZYSZTOF OBRATAŃSKI

kandydatliczba głosów

  1. 3 Danuta Chwaszczyńska
    68 (1,92%)
  2. 1 Lucjan Jerzy Górecki
    227 (6,41%)
  3. 2 Marek Kozerawski
    360 (10,16%)
  4. 5 Urszula Jasińska
    198 (5,59%)
  5. 4 Janina Roberta Firkowska
    112 (3,16%)
  6. 6 Damian Kamoda
    115 (3,24%)
  7. 7 Elżbieta Ewa Piotrowska
    107 (3,02%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 6 Józef Solarz
    11 (0,31%)
  2. 2 Bożena Helena Basiak
    27 (0,76%)
  3. 4 Jarosław Marcin Kijewski
    12 (0,34%)
  4. 3 Beata Gut
    34 (0,96%)
  5. 5 Julita Żuwalska
    18 (0,51%)
  6. 1 Stanisław Wojciech Mościński
    33 (0,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN

kandydatliczba głosów

  1. 1 Barbara Stanisława Galant
    303 (8,55%)
  2. 2 Krzysztof Zbigniew Grzegorczyk
    210 (5,93%)
  3. 4 Robert Stanisław Turalski
    17 (0,48%)
  4. 5 Krystyna Sobczyńska
    30 (0,85%)
  5. 3 Dorota Teresa Borkowska
    203 (5,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNOWACYJNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 2 Katarzyna Ewa Deszczyńska
    11 (0,31%)
  2. 4 Aneta Ewa Swat
    3 (0,08%)
  3. 5 Beniamin Andrzej Kuleta
    0 (0,00%)
  4. 1 Piotr Dariusz Swat
    18 (0,51%)
  5. 3 Paweł Wiśniewski
    3 (0,08%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Sławomir Szczepan Marczewski
    230 (6,49%)
  2. 6 Małgorzata Wąsik
    23 (0,65%)
  3. 5 Anna Magdalena Stolarska
    13 (0,37%)
  4. 3 Agnieszka Drągowska
    22 (0,62%)
  5. 2 Józef Staniszewski
    73 (2,06%)
  6. 7 Jan Władysław Grot
    116 (3,27%)
  7. 4 Magdalena Edyta Dulewicz
    63 (1,78%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Grzegorz Słoka
    524 (14,79%)
  2. 3 Witold Włodzimierz Młodawski
    25 (0,71%)
  3. 2 Sylwia Wietrzykowska
    126 (3,56%)
  4. 4 Monika Czmoch
    20 (0,56%)
  5. 5 Izabela Aneta Majer-Wąsik
    81 (2,29%)
  6. 6 Marek Słowiński
    56 (1,58%)
  7. 7 Mariusz Marek Druszcz
    52 (1,47%)

Okręg 4

Sołectwa: Sworzyce, Trzemoszna, Bedlno, Pomorzany, Modliszewice, Przybyszowy, Bedlenko, Sierosławice, Nowy Kazanów, Stary Kazanów, Stary Dziebałtów, Brody, Stary Sokołów, Nowy Dziebałtów, Wincentów, Nowy Sokołów, Sielpia Wielka, Gatniki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI ZIEMI KONECKIEJ KRZYSZTOF OBRATAŃSKI

kandydatliczba głosów

  1. 4 Andrzej Nowak
    125 (3,76%)
  2. 6 Krzysztof Sota
    236 (7,10%)
  3. 1 Krzysztof Marek Obratański
    273 (8,21%)
  4. 3 Maria Kuleta
    28 (0,84%)
  5. 2 Ewa Jolanta Grygiel
    44 (1,32%)
  6. 5 Cezary Mariusz Pilarski
    112 (3,37%)
  7. 7 Marzena Lidia Wychowaniec
    121 (3,64%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 6 Tadeusz Wijata
    13 (0,39%)
  2. 1 Krystyna Stolarska
    58 (1,74%)
  3. 4 Piotr Paweł Ramuś
    19 (0,57%)
  4. 3 Joanna Kubiś
    11 (0,33%)
  5. 5 Joanna Dorota Smołuch
    36 (1,08%)
  6. 2 Jan Chrabąszcz
    113 (3,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN

kandydatliczba głosów

  1. 1 Lidia Renata Wiśniewska
    270 (8,12%)
  2. 2 Gustaw Edmund Słowik
    122 (3,67%)
  3. 7 Michał Gąszcz
    167 (5,02%)
  4. 3 Beata Stefańczyk
    166 (4,99%)
  5. 5 Mikołaj Pilarski
    80 (2,41%)
  6. 4 Beata Urszula Orzechowska
    33 (0,99%)
  7. 6 Bogumiła Małgorzata Nowocień
    13 (0,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNOWACYJNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krzysztof Kobierski
    1 (0,03%)
  2. 1 Artur Rurarz
    15 (0,45%)
  3. 4 Katarzyna Maria Rurarz
    0 (0,00%)
  4. 5 Stanisław Sorbian
    24 (0,72%)
  5. 3 Karolina Magdalena Sorbian
    9 (0,27%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Artur Aleksander Krawczyk
    14 (0,42%)
  2. 3 Robert Marcin Krawczyk
    14 (0,42%)
  3. 2 Aneta Gąszcz
    50 (1,50%)
  4. 1 Marcin Latański
    139 (4,18%)
  5. 4 Żaneta Katarzyna Kania
    21 (0,63%)
  6. 6 Piotr Gil
    11 (0,33%)
  7. 7 Grażyna Duda
    39 (1,17%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Agnieszka Długosz
    80 (2,41%)
  2. 3 Krystian Adam Leśniewski
    23 (0,69%)
  3. 2 Paweł Stępień
    102 (3,07%)
  4. 5 Ireneusz Jarosław Łosiak
    61 (1,83%)
  5. 7 Katarzyna Jolanta Serek
    120 (3,61%)
  6. 6 Ewa Samson
    144 (4,33%)
  7. 1 Wiesław Malicki
    419 (12,60%)