Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Brzeg Dolny

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Brzeg Dolny – ulice: Fryderyka Chopina, Cicha, Adama Jerzego Czartoryskiego, Działkowa, Józefa Kalasantego Dzieduszyckiego, Al. Jerozolimskie numery: 1 - 27, Wojciecha Kętrzyńskiego, Klasztorna, Kresowa, Kwiatowa, Samuela Bogumiła Lindego, Henryka Lubomirskiego, Adama Mickiewicza, Odrodzenia numery: 8a - 36, Ogrodowa numery: 1 - 10, Józefa Maksymiliana Ossolińskiego, Ignacego Jana Paderewskiego, Piwna, Polna, ks. kan. Jana Puka, Rynek, Spokojna, Sportowa, Stanisława Staszica, Jana Feliksa Tarnowskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DOLNOBRZEŻANIE

kandydatliczba głosów

  1. 20 Justyna Somniak
    207 (31,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DOLNOBRZESKIE POROZUMIENIE SPOŁECZNE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Katarzyna Ewa Januś
    79 (11,86%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PIRKA - DOLNOBRZESKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 21 Eugeniusz Wojciech Skorupka
    316 (47,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY DRABIK

kandydatliczba głosów

  1. 16 Maciej Drabik
    33 (4,95%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOLNOBRZESKA WSPÓLNOTA LOKALNA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Daniel Nowosielski
    31 (4,65%)

Okręg 2

Brzeg Dolny – ulice: Grenadierów, Aleje Jerozolimskie numery: 40 - 49, Jana Kochanowskiego, Kolejowa, Kręta, Krótka, Leśna, 1 - go Maja, Młyńska, Mostowa, Odrodzenia numery: 3 - 7, Odrzańska, Ogrodowa numery: 13, 15, Parkowa, Podwale, Prosta, Przejazd, Rolnicza, Słoneczna, Stawowa, Towarowa, Urazka, Wodna, Zakładowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DOLNOBRZEŻANIE

kandydatliczba głosów

  1. 20 Bogdan Jan Sawa
    89 (19,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DOLNOBRZESKIE POROZUMIENIE SPOŁECZNE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Bogumił Czesław Banaszkiewicz
    70 (15,63%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA FURY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jacek Koliński
    42 (9,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PIRKA - DOLNOBRZESKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 21 Kamil Stefan Kasina
    145 (32,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY DRABIK

kandydatliczba głosów

  1. 16 Anna Janina Ryhorkiewicz
    9 (2,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOLNOBRZESKA WSPÓLNOTA LOKALNA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Monika Jagielska-Mikłos
    93 (20,76%)

Okręg 3

Brzeg Dolny – ulice: Fabryczna, Joachima Lelewela numery: 1, 3, Robotnicza, Henryka Sienkiewicza, Staromiejska, Targowa, Warzyńska, Zielona, Zwycięstwa numery: 2, 4, 6

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DOLNOBRZEŻANIE

kandydatliczba głosów

  1. 20 Jan Kaczor
    83 (18,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DOLNOBRZESKIE POROZUMIENIE SPOŁECZNE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Jerzy Romuald Turowski
    70 (15,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA FURY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Joanna Monika Juchniewicz
    23 (5,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PIRKA - DOLNOBRZESKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 21 Jakub Łukojko
    140 (31,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY DRABIK

kandydatliczba głosów

  1. 16 Marta Drabik
    54 (12,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOLNOBRZESKA WSPÓLNOTA LOKALNA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Marek Jan Cukrowski
    72 (16,29%)

Okręg 4

Brzeg Dolny – ulice: Janusza Korczaka, Braci Korczyńskich, Joachima Lelewela numery: 5, 7, 9, Jana Pawła II , Stanisława Wyspiańskiego numery: 1, 2, 3, 4

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DOLNOBRZEŻANIE

kandydatliczba głosów

  1. 20 Katarzyna Uran
    73 (20,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DOLNOBRZESKIE POROZUMIENIE SPOŁECZNE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Maria Jolanta Czykiel
    104 (28,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA FURY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Edward Olender
    44 (12,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PIRKA - DOLNOBRZESKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 21 Jacek Roman Siewruk
    85 (23,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY DRABIK

kandydatliczba głosów

  1. 16 Henryka Kupiec
    10 (2,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOLNOBRZESKA WSPÓLNOTA LOKALNA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Paweł Bazak
    48 (13,19%)

Okręg 5

Brzeg Dolny – ulice: Stanisława Wyspiańskiego numery: 5, 6, 7, 8, 9, 11, Zwycięstwa numery: 12, 14

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DOLNOBRZEŻANIE

kandydatliczba głosów

  1. 20 Sylwia Marta Kasędra
    51 (13,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNI NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 17 Piotr Sebastian Kozdrowicki
    158 (41,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA FURY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Marcin Krzysztof Tokarz
    58 (15,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PIRKA - DOLNOBRZESKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 21 Dorota Salamon
    67 (17,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY DRABIK

kandydatliczba głosów

  1. 16 Roman Romuald Goryński
    10 (2,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOLNOBRZESKA WSPÓLNOTA LOKALNA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Jarosław Grzegorz Brojanowski
    40 (10,42%)

Okręg 6

Brzeg Dolny – ulice: Akacjowa, Generała Józefa Bema, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Grabowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Klonowa, Leszczynowa, Lipowa, Topolowa, Wierzbowa, Stanisława Wyspiańskiego numery: 10, 12, 14.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DOLNOBRZEŻANIE

kandydatliczba głosów

  1. 20 Daniel Jacek Kasędra
    94 (15,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DOLNOBRZESKIE POROZUMIENIE SPOŁECZNE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Janusz Ryszard Mazur
    80 (13,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA FURY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Anna Piotrowska
    104 (17,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PIRKA - DOLNOBRZESKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 21 Rafał Jastrzębski
    229 (38,23%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY DRABIK

kandydatliczba głosów

  1. 16 Justyna Malwina Urbaś
    10 (1,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOLNOBRZESKA WSPÓLNOTA LOKALNA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Marcin Stanisław Kudryński
    82 (13,69%)

Okręg 7

Brzeg Dolny – ulice: Małopolska, Wyścigowa, Zwycięstwa numery: 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DOLNOBRZEŻANIE

kandydatliczba głosów

  1. 20 Edyta Sandra Kuzaj
    53 (14,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DOLNOBRZESKIE POROZUMIENIE SPOŁECZNE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Mirosław Krawiec
    113 (30,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA FURY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Małgorzata Irena Tokarz
    67 (18,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PIRKA - DOLNOBRZESKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 21 Danuta Bienek
    65 (17,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY DRABIK

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jerzy Kupiec
    13 (3,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOLNOBRZESKA WSPÓLNOTA LOKALNA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Anna Sylwia Konieczna
    54 (14,79%)

Okręg 8

Brzeg Dolny – ulice: Mikołaja Kopernika, Młodzieżowa, Osiedlowa, Pionierska, Przedszkolna, Tęczowa numery: 2, 4, 6, Zachodnia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DOLNOBRZEŻANIE

kandydatliczba głosów

  1. 20 Danuta Anna Łuczyk-Witek
    41 (10,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DOLNOBRZESKIE POROZUMIENIE SPOŁECZNE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Piotr Zygmunt Smok
    55 (14,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNI NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 17 Grzegorz Adam Stich
    59 (15,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA FURY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Małgorzata Barylak
    66 (17,65%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PIRKA - DOLNOBRZESKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 21 Krzysztof Antoni Kasiańczuk
    114 (30,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOLNOBRZESKA WSPÓLNOTA LOKALNA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Damian Adasiak
    39 (10,43%)

Okręg 9

Brzeg Dolny – ulice: Krzywa, Naborowska, Nasypowa, Nowowiejska, Olimpijska, Rajdowa, Szkolna, Środkowa, Wilcza numery: 1 - 19, 23, ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Zbożowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DOLNOBRZEŻANIE

kandydatliczba głosów

  1. 20 Alicja Witalec
    80 (12,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DOLNOBRZESKIE POROZUMIENIE SPOŁECZNE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Barbara Szczepanowska
    24 (3,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA FURY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Katarzyna Małgorzata Nowak
    89 (14,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PIRKA - DOLNOBRZESKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 21 Maria-Teresa Zofia Wabińska
    312 (50,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOLNOBRZESKA WSPÓLNOTA LOKALNA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Jakub Dziedzina
    112 (18,15%)

Okręg 10

Brzeg Dolny – ulica: Wilcza numery: 21, 25 - 47

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DOLNOBRZEŻANIE

kandydatliczba głosów

  1. 20 Anna Mariola Wszelaka
    67 (16,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA FURY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Piotr Marek Szał
    72 (17,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PIRKA - DOLNOBRZESKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 21 Anna Katarzyna Michalska
    202 (48,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY DRABIK

kandydatliczba głosów

  1. 16 Małgorzata Kupiec
    8 (1,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOLNOBRZESKA WSPÓLNOTA LOKALNA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Leszek Dariusz Michałek
    67 (16,11%)

Okręg 11

Brzeg Dolny – ulica: Juliusza Słowackiego numery: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DOLNOBRZEŻANIE

kandydatliczba głosów

  1. 20 Adrian Władysław Czech
    97 (24,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DOLNOBRZESKIE POROZUMIENIE SPOŁECZNE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Ewa Stefania Mordkowicz
    22 (5,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA FURY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Janusz Ziomek
    19 (4,79%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PIRKA - DOLNOBRZESKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 21 Magdalena Grzelińska
    133 (33,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOLNOBRZESKA WSPÓLNOTA LOKALNA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Anna Grzechowiak
    126 (31,74%)

Okręg 12

Brzeg Dolny – ulice: Bolesława Leśmiana, Juliusza Słowackiego numery: 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, Tęczowa numery: 8, 10, 12, 14

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DOLNOBRZEŻANIE

kandydatliczba głosów

  1. 20 Alicja Żak
    79 (14,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA FURY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Wojciech Józef Krząstek
    46 (8,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA LEŚNIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 22 Leszek Leśniak
    156 (28,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PIRKA - DOLNOBRZESKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 21 Andrzej Lech
    193 (35,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOLNOBRZESKA WSPÓLNOTA LOKALNA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Małgorzata Ochmańska
    77 (13,97%)

Okręg 13

Sołectwa: Grodzanów, Naborów, Pogalewo Małe, Pogalewo Wielkie, Pysząca

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DOLNOBRZEŻANIE

kandydatliczba głosów

  1. 20 Jerzy Poch
    157 (27,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA FURY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Ewa Fura
    201 (34,90%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PIRKA - DOLNOBRZESKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 21 Monika Katarzyna Wiśniewska
    143 (24,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY DRABIK

kandydatliczba głosów

  1. 16 Anna Teresa Kukuła
    3 (0,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOLNOBRZESKA WSPÓLNOTA LOKALNA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Ewa Barbara Poniszewska
    72 (12,50%)

Okręg 14

Sołectwa: Bukowice, Jodłowice, Radecz, Stary Dwór, Wały, Żerków, Żerkówek

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DOLNOBRZEŻANIE

kandydatliczba głosów

  1. 20 Piotr Czarny
    212 (33,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DOLNOBRZESKIE POROZUMIENIE SPOŁECZNE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Roksana Chawer
    19 (3,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA FURY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Monika Kaczmarska
    109 (17,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PIRKA - DOLNOBRZESKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 21 Marian Eugeniusz Kołodziejczyk
    186 (29,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOLNOBRZESKA WSPÓLNOTA LOKALNA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Krzysztof Piotr Gargula
    103 (16,38%)

Okręg 15

Sołectwo: Godzięcin

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DOLNOBRZEŻANIE

kandydatliczba głosów

  1. 20 Anna Monika Hawrylczak-Rykowska
    80 (27,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PIRKA - DOLNOBRZESKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 21 Mirosław Aleksander Dawidowicz
    212 (71,86%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY DRABIK

kandydatliczba głosów

  1. 16 Elżbieta Śniegórska
    0 (0,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOLNOBRZESKA WSPÓLNOTA LOKALNA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Jan Stefanowski
    3 (1,02%)