Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Błogoszcz, Pruszyn, Pruszynek, Pruszyn-Pieńki, Wólka Leśna
Pokaż więcej
Zofia Guzek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARZ W GMINIE
231
(34,12%)
Adam Ryszard Dziura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY
106
(15,66%)
Maciej Tomasz Tymosiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
178
(26,29%)
Elżbieta Irena Soszyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
162
(23,93%)
Okręg 2
Sołectwa: Biel, Grubale, Osiny, Pustki, Stok Lacki
Pokaż więcej
Marek Zdunek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARZ W GMINIE
117
(18,31%)
Andrzej Leszek Rymuza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY
359
(56,18%)
Marlena Dorota Szyszkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
115
(18,00%)
Robert Janusz Mucha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - LUDZKA TWARZ WŁADZY
48
(7,51%)
Okręg 3
Sołectwa: Joachimów, Stok Lacki-Folwark
Pokaż więcej
Artur Paweł Pióro
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARZ W GMINIE
173
(30,46%)
Bogusława Gorzała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY
290
(51,06%)
Marek Grzegorz Borkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
105
(18,49%)
Okręg 4
Sołectwo: Białki
Pokaż więcej
Grażyna Kręgol
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARZ W GMINIE
157
(44,23%)
Urszula Marianna Jońska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY
23
(6,48%)
Dariusz Gawron
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
134
(37,75%)
Przemysław Jakub Garbarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - LUDZKA TWARZ WŁADZY
41
(11,55%)
Okręg 5
Sołectwo: Ujrzanów
Pokaż więcej
Joanna Księżopolska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARZ W GMINIE
102
(31,68%)
Ludwik Antoni Kamiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY
160
(49,69%)
Magdalena Pogonowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(14,91%)
Agnieszka Kudelska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - LUDZKA TWARZ WŁADZY
12
(3,73%)
Okręg 6
Sołectwo: Grabianów
Pokaż więcej
Artur Tchórzewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARZ W GMINIE
96
(24,55%)
Mikołaj Krzysztof Walo
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
240
(61,38%)
Grzegorz Dmowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - LUDZKA TWARZ WŁADZY
55
(14,07%)
Okręg 7
Sołectwa: Rakowiec, Wołyńce, Wołyńce-Kolonia
Pokaż więcej
Mariusz Zając
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARZ W GMINIE
110
(26,25%)
Aneta Renata Olszak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
255
(60,86%)
Adam Wróbel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - LUDZKA TWARZ WŁADZY
54
(12,89%)
Okręg 8
Sołectwa: Swoboda, Żelków-Kolonia
Pokaż więcej
Magda Walerczuk-Radziszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARZ W GMINIE
283
(35,11%)
Albert Gochnio
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY
459
(56,95%)
Janusz Józef Rozbicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - LUDZKA TWARZ WŁADZY
64
(7,94%)
Okręg 9
Sołectwa: Nowe Iganie, Stare Iganie
Pokaż więcej
Kazimierz Bogdan Łęczycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARZ W GMINIE
193
(25,94%)
Roman Piotr Chojecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY
379
(50,94%)
Paweł Witold Pazera
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
172
(23,12%)
Okręg 10
Sołectwo: Stare Opole
Pokaż więcej
Stanisław Kosyl
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARZ W GMINIE
210
(49,65%)
Krzysztof Leszek Witczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY
111
(26,24%)
Waldemar Roman Burgs
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
102
(24,11%)
Okręg 11
Sołectwa: Nowe Opole, Opole-Świerczyna
Pokaż więcej
Grzegorz Andrzej Matuszyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARZ W GMINIE
281
(52,62%)
Artur Łukasz Wereszczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY
104
(19,48%)
Gracjan Kosmala
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
149
(27,90%)
Okręg 12
Sołectwa: Chodów, Żytnia
Pokaż więcej
Tomasz Mucha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARZ W GMINIE
188
(35,07%)
Grzegorz Piotr Koc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY
215
(40,11%)
Antoni Wasilewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
133
(24,81%)
Okręg 13
Sołectwa: Purzec, Strzała
Pokaż więcej
Elżbieta Wojtyra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARZ W GMINIE
271
(42,28%)
Wiesława Halina Wakuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY
49
(7,64%)
Anna Helena Mlonek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
156
(24,34%)
Marek Misiura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - LUDZKA TWARZ WŁADZY
165
(25,74%)
Okręg 14
Sołectwa: Golice, Golice-Kolonia, Jagodnia
Pokaż więcej
Leszek Edward Woźnica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARZ W GMINIE
260
(79,03%)
Marceli Łuka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
69
(20,97%)
Okręg 15
Sołectwa: Topórek, Żabokliki, Żabokliki-Kolonia
Pokaż więcej
Piotr Mariusz Wojciuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARZ W GMINIE
64
(13,14%)
Krystyna Wanda Kozak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY
304
(62,42%)
Marcin Gryczka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(14,58%)
Jadwiga Hanna Krasuska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - LUDZKA TWARZ WŁADZY
48
(9,86%)